Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A71 не зарежда андроида
#1

Здравейте!

От две седмици притежавам споменатият телефон, проблема е че след като му падне изцяло батерията, при последващо включване си влиза в Recovery менюто и няма стартиране на телефона, даже и да му върна фабричните настройки. Може ли андройда да е заминал,! 
Прикачам и видео линк.. 

[video=facebook]https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213272778374007&id=1833529708[/video]
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е нормално да не се стартира, така че съвета е да посетиш сервиза. Успех
Цитирай
#3

Онзи ден ,същото ми се случи с a30s . Стартирам,влиза в рековери мод и забива,дори в менюто не можех да скролвам. Какво ли не опитах,изгасване с комбинация от копчетата,за пускане и намаляне на звука и неще гада. Накрая го оставих така,изключи се и се стартира нормално после. Та мисълта ми е ,остави го за час време ,и пробвай пак да го стартираш .

Изпратено от моят SM-A307FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2020-04-20, 11:35:41)nikiberk89 написа:  Онзи ден ,същото ми се случи с a30s . Стартирам,влиза в рековери мод и забива,дори в менюто не можех да скролвам. Какво ли не опитах,изгасване с комбинация от копчетата,за пускане и намаляне на звука и неще гада. Накрая го оставих така,изключи се и се стартира нормално после. Та мисълта ми е ,остави го за час време ,и пробвай пак да го стартираш .

Изпратено от моят SM-A307FN с помощта на Tapatalk
Носи го на сервиз.
Цитирай
#5

(2020-04-20, 11:37:50)anatol06 написа:  Носи го на сервиз.
Не знам дали ще му обърнат внимание,понеже сега си работи .

Изпратено от моят SM-A307FN с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Ебати тъпотията с извинение.. Нов телефон с дефект. Разговарях с един познат които ми каза че вероятно проблема е копчето за усилване, което е заседнало и седи постоянно натиснато нагоре и затова влиза в boot менюто, даже и след рестарт.
Цитирай
#7

(2020-04-20, 11:46:48)sokrata написа:  Ебати тъпотията с извинение.. Нов телефон с дефект. Разговарях с един познат които ми каза че вероятно проблема е копчето за усилване, което е заседнало и седи постоянно натиснато нагоре и затова влиза в boot менюто, даже и след рестарт.
Не е невъзможно и това да е причината, така че сервиза е правилното място. Просто им обясни какви са проблемите, те са длъжни да го погледнат.Успех
Цитирай
#8

Благодаря Ви, за мненията. Утре му събирам багажа и заминава в сервиз. Ще пиша за проблема след като ми го върнат от там, за какво става въпрос..
[-] 1 потребител изказва благодарност на sokrata за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)