Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с бекъп
#1

Здравейте.Днес си продадох Samsung S8+ и взех Huawei Mate 10 pro като преди това направих бекъп на всичко в телефона-снимки,песни,приложения и т.н. Всичко това е в SD карта,но сега видях какви са проблемите: Първо - Huawei-я няма слот за SD карта.Второ - абсолютно всичко в този бекъп е направено накрая с една _ черта.Примерно еди коя си снимка.jpg_ Което прави самия файл непотребен,докато не бъде преименуван,но това е проблема-файловете са десетки хиляди и няма как да ги преименувам всичките наведнъж...Някакви идеи как бих могъл да направя този бекъп активен за Huawei-я ми? Опитах с Hi Suite,но програмата изобщо не зачете бекъпа...
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо - като купувате какво гледате . Трябва да имате някакви параметри към устройството. Второ - има програми за преименуване например една от многото "Advanced Renamer" . И трето - за прехвърлянето на файлове от компютъра и към телефона и обратно също има много програми например една от многото "SHAREit" .

Storstark
Цитирай
#3

На Samsung с коя програма си направил backup?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

(2020-04-20, 20:55:41)Be6i4 написа:  На Samsung с коя програма си направил backup?
Извинявам се за късния отговор. Backup го направих чрез приложението samsung switch от самия телефон. Не съм го свързвал с компютър
Цитирай
#5

(2020-04-22, 10:30:09)Nikolai_777 написа:  Извинявам се за късния отговор. Backup го направих чрез приложението samsung switch от самия телефон. Не съм го свързвал с компютър
Всяка марка телефон си има заложено приложение, чрез което да издърпа максимално много информация при смяна на апарат и марка.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#6

Аз мисля че Mate 10 Pro има слот за micro SD cart той е зад срота за СИМ https://www.youtube.com/watch?v=3h8WHGBsYqw Mate 20 е с Nano SD която е различна от micro SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)