Анкета: Използвате ли кейс на телефона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, в момента използвам
72.34%
34
72.34%
Не, преди използвах
19.15%
9
19.15%
Никога не съм използвал
8.51%
4
8.51%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли кейс на телефона?
#26

Абе до човек е явно, жена ми не е маниак на техника, телефони среден клас не е имала надрани, а знаете в дамската чанта какво е.

Кейсовете са за бедняци. Lol Това в кръга на шегата - аз държа на гръбчета, на протектор за дисплея - не. Счупен телефон (GSM стандартни, слайдъри и миди, както и смартфони) нямам за почти 20 години ползване, а смартфоните често съм ги носил без никаква защита.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-04-27, 20:33:31)Victormihov написа:  Не знам какво драска Зак, но дори и в джоба на дънките да го ползвам без протектор, достатъчно е и един ден.
Дори един час и вече е одраскан екрана, вижда се срещу лампата.
Ако не вярвайте пробвайте, няма значение от телефона и колко струва.
И аз в началото не вярвах и викам, че е пълна простотия тия протектори, най-тъпото е, че протектора не се драска...

Или му теглиш една яка псувня и го ползваш гол и се кефиш или го пазиш и го обличаш добре.
Който ползва телефона си без протектор, да го гледа срещу лампа, ще се учудите колко драски има, не искам да ви разочаровам от това което ще видите...сори.
Ами направих си този експеримент, като си почистих дисплея с препарат за стъкла и микрофибър и ако не го гледах през лупа нямаше да видя нищо, затова ще те разочаровам, но драскотини за простото око няма, а с лупа едва ли ще си гледам дисплея, като имай в предвид че мойте телефони са винаги в задния ми джоб с дисплей към задника ми Smile, падал е 3 пъти за 8 месеца по дисплей от около метър на теракот обикновено в банките, а броя на паданията в колата или камиона в краката ми няма да ги броя изобщо. Жена ми с лайта п30 също без защити и както спомена колегата, той се търкаля в дамска чанта пълна с всякви боклуци и пак без драскотини. Но дори и да се получи няква микроскопична такава, не бих си развалил удоволствието да докосвам дисплея с някви имитации на стъкла, пластмаси и други подобни извращения.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#28

Аз отдавна не гледам на кейсовете само като предпазно средство, по луксозните кейсове на Apple и Samsung, си стават и като моден аксесоар.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Ше ми се да не бяха, като живи, но не са...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)