Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при зареждане на таблет!
#1

Здравейте,
Искам да помоля за вашата помощ.
Имам стар 10 инчов таблет, който използвам, като електронна книга.
От няколко дни, обаче, таблета не може да зареди и се появява само логото Android и може да се изключи единствено само с ресет бутончето.
Опитах да вляза в recovery mode, за да върна към фабрични настойки, но не успявам. Най-вероятно не натискам правилната комбинация от бутони.
Ще помоля за вашата помощ, да ме упътите как да направя това, за да спася таблета, който ми е невероятно удобен.

Таблетът е модел RK30SDK и е с версия на андроид 4.1.1

Предварително благодаря на всички отзовали се!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

На 90% от телефони и таблети е Vol Up + Power. Като се появи логото пускаш бутома за включване и продължаваш да държиш Vol Up докато не влезе в recovery.

Ако не става така, можеш да пробваш fastboot (Vold Down + Power). Вече от него гледам има custom recovery и можеп да го сложиш него. Предполагам, че bootloader е отключен...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Благодаря Ви, за отговора по моя проблем.
С VolUp+Power нищо не се случва. С VolDown+ Power се включва, след кратко появяване на логото QMax, започва да зарежда Андроид.
Пробвах всякакви комбинации с VolUp & Down, както и с бутона за връщане назад. При всички комбинации, които включват VolUp бутона не се случва абсолютно нищо.
При включване към PC чрез USB кабел, таблета се включва без натискане на бутони. При многократните включвания, изключвания, махане и слагане на USB кабела изведнъж се появи Андроид роботчето, с червен триъгълник, но след 1-2 минути таблета се изключи или аз натиснах нещо, не можах да разбера, но в крайна сметка, не успях да възпроизведа отново комбинацията, за да вляза.
Надявам се, че има някакъв начин да го ресетна този "Дявол".....
Цитирай
#4

Ето тук показват как става https://translate.google.com/translate?h...rev=search
и видео https://www.youtube.com/watch?v=4RDv-H37N38
Цитирай
#5

Здравейте,
Благодаря за насоките, но при мен нещата не се случват така, както е описано навсякъде...
Успях все пак !!!!!.
Стана, като задържах VolUp и включих зарядно в USB порта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Babaliuga за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)