Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за избор на климатик
#26

Шума на външното тяло е 54db при Gree незнам това дали няма да е проблем.Как е при другите марки ?

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Вкъщи имаме 2 броя AUX. Вече 3та година, зима/лято работят перфектно и безшумно .

Изпратено от моят Pixel 3a с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Взимаш този и не мислиш повече за глупости[Изображение: 8bec4a4be9ab143d8b265bafe68e711c.jpg]

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#29

Тая тема много особена ми идва, аз съм доволен и от Тошиба, и от Дайкин, и от Бош, имам колеги, за които освен Мицубиши (не знам Електрик ли, Хеви Индъстрис ли беше) нищо дуго не съществува (ама те са така и с Айфон Big Grin).
Цитирай
#30

Мицубиши се събраха с дженерал електрик мисля. Отлични са, дайкин- много лоши сглобки/има много ментаци/, иначе това е мерцедеса на климатиците! Тошиба също са добри! Навремето моята майка купи мидея/китайци/ 10- Ина години бачкат на вилата/ топлят и изстудяват/ не се ползват целогодишно. В апартамента е с дженерал електрик- също отличен за топло и студено. Имай предвид, че монтажа се плаща отделно, а той не е маловажен!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#31

Освен ако не намери това, което му харесва, с безплатен монтаж, има такива промоции, ама е на късмет.
Цитирай
#32

(2020-05-03, 20:04:11)fifth_root написа:  Тая тема много особена ми идва, аз съм доволен и от Тошиба, и от Дайкин, и от Бош, имам колеги, за които освен Мицубиши (не знам Електрик ли, Хеви Индъстрис ли беше) нищо дуго не съществува (ама те са така и с Айфон Big Grin).
Кое е особено, ти може да си доволен и от духалка 4-киловата.Има зададен въпрос от колега и съответно има различни мнения!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#33

Кротко па ти и дай нещо смислено.
Цитирай
#34

(2020-05-03, 19:41:07)tiesto_pld написа:  Взимаш този и не мислиш повече за глупости[Изображение: 8bec4a4be9ab143d8b265bafe68e711c.jpg]

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Много добра идея, стига да осигуриш безвъзмездно 1300лв на човека, та да се вмъкне в бюджета Lol

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
Цитирай
#35

Аз имам Viessmann Vitoclima 200-S и съм много доволен. И не е толкова скъп.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)