Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] TV Box x96 Max добавяне на тв канали.
#1

Здравейте на всички! Отварям нова тема, защото в темата за съответния бокс има страшно много коментари с разпри отправяне на ненужни коментари и след 5-тата поредна страница, в която не намерих нужното се отказах да търся дали има нещо по проблема ми.

Reset-нах си бокса и сега нямам никакви канали, иска ми се да разбера как мога да добавя канали, един по един ли се добавят, могат ли няколко или всички наведнъж да се добавят? Ще дам каквато информация по бокса ви е необходима, за да получа помощ. Никак не разбирам от техника и ви моля да не ме упреквате за това, а ако имате желание да ми помогнете без излишни коментари.

Благодаря много предварително на тези, които ще се отзоват!
Цитирай
Аксесоари
#2

Каналите не се добавят. Трябва ти приложение за гледане на тв. Кажи поне какво си ползвал преди. Така някаква насока поне да има
Цитирай
#3

Ползвах, а и все още го имам инсталирно - Da Player. Всичко си е, както като купих тв бокса, само канали нямам вече.
Цитирай
#4

Въведи тоя адрес:
http://livebgtv.stream/bg.json
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • killahfakemcz
Цитирай
#5

Много ти благодаря от сърце!
Цитирай
#6

Стана ли работата? Wink
Цитирай
#7

Да! Страхотен си! А още нещо по темата се сетих. Има ли приложение чрез което мога да ползвам телефона си като дистанционно, че писането с дистанционното е тегава работа..? С андроид ми е телефонът.
Цитирай
#8

Разбира се. Smile Cetus play, droid remote и тем подобни. Виж в плей стор
Цитирай
#9

Страшно много ти благодаря! Много съм доволен! Smile
Цитирай
#10

Щом всички са доволни всичко е наред Wink
Цитирай
#11

(2020-04-22, 11:12:08)vaso22 написа:  Щом всички са доволни всичко е наред Wink


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#12

Аз съм си платил на китайците 40 лева за година.
Имам 7500 канала, повечето са HD. Включително българските платени са там.
С "IPTV SMARTERS" гледам каналите, доволен съм!

Sent from my HD1913 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на sambeto за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай
#13

(2020-04-24, 22:40:32)sambeto написа:  Аз съм си платил на китайците 40 лева за година.
Имам 7500 канала, повечето са HD. Включително българските платени са там.
С "IPTV SMARTERS" гледам каналите, доволен съм!

Sent from my HD1913 using Tapatalk
Здравей, можеш ли да ни светнеш за тази оферта с китайците? Благодаря.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#14

Здравейте, колеги! Отново се включвам, тъй като ми излезе нов проблем. С каналите всичко е наред от последния път насам, но вече след 10 минути гледане предавнето спира и ми излизат реклами, а след това текст, който гласи, че трябва да си платя абонамент ако искам да няма реклами. Някой от вас може ли да помогне с някой hint?
Цитирай
#15

(2020-11-11, 12:19:29)killahfakemcz написа:  Здравейте, колеги! Отново се включвам, тъй като ми излезе нов проблем. С каналите всичко е наред от последния път насам, но вече след 10 минути гледане предавнето спира и ми излизат реклами, а след това текст, който гласи, че трябва да си платя абонамент ако искам да няма реклами. Някой от вас може ли да помогне с някой hint?

Изтегляш си "Телеграм" от гугъл плей и си го инсталираш. Търсиш тази група https://t.me/AndroidIPTVInstructions . Там ще намериш всичко необходимо за да гледаш. Само трябва да поразгледаш и да попрочетеш. Ако не ти е ясно питай и ще ти бъде обяснено. Хората там са много отзивчиви.
Цитирай
#16

(2020-11-11, 13:38:35)potrebitel_666 написа:  Изтегляш си "Телеграм" от гугъл плей и си го инсталираш. Търсиш тази група https://t.me/AndroidIPTVInstructions . Там ще намериш всичко необходимо за да гледаш. Само трябва да поразгледаш и да попрочетеш. Ако не ти е ясно питай и ще ти бъде обяснено. Хората там са много отзивчиви.
Благодаря ти за бързия отговор! Успях да си възобновя Da player-а. Благодаря ти от сърце!
Цитирай
#17

Здравейте! Пак съм аз.
Предния път много ми помогнахте, но към днешна дата отново имам проблем и не мога да намеря решение в гугъл.
Разбрах единствено, че Da player вече го няма. Съответно нямам и телевизия на box-а. Пробвах с други плеъри да да напиша url адреса за стрийм, но не ми зарежда.
Някой знае ли към днешна дата на tv box X96 Max как да си пусна телевизия? Какво приложение да ползвам и как да го използвам?
П.П. Влязох в посочената Телеграм група, която сте ми дали, но там няма обновления към днешна дата.  Sad
Цитирай
#18

(2021-11-01, 18:47:17)killahfakemcz написа:  .....
Някой знае ли към днешна дата на tv box X96 Max как да си пусна телевизия? Какво приложение да ползвам и как да го използвам?
......

OttNavigator, StbEmu, IPTV Extreme, ....... . Харесай си някой и ползвай портал с мак адрес. Бих те посъветвал да избереш Ott Navigator, че не е капризен.

1916 
Цитирай
#19

(2021-11-01, 20:50:31)milss написа:  OttNavigator, StbEmu, IPTV Extreme, ....... . Харесай си някой и ползвай портал с мак адрес. Бих те посъветвал да избереш Ott Navigator, че не е капризен.


А ти какви данни въведе, за да гледаш българска телевизия, защото аз въвеждам мак адрес, но ми изписва грешка в ott navigator?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#20

@killahfakemcz, явно този портал не работи или иска VPN. Пращам ти на лични работещ портал.

1916 
Цитирай
#21

Благодаря ти! Сега каналите ми излязоха, но виж какво ми изписва като пусна някой, който и да е.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#22

Само в телевизора ли го вкара портала? На 2 устройства не работи.

1916 
Цитирай
#23

(2021-11-02, 16:02:16)milss написа:  Само в телевизора ли го вкара портала? На 2 устройства не работи.

Да. Само в TV Box-a го вкарах.
Цитирай
#24

На лични имаш друг портал.

1916 
Цитирай
#25

Здравейте, може ли някой да ми помогне за телевизия досега гледах на бокса с IPTV Extreme но спря. Имам и други OttNavigator, StbEmu но и тях не мога да ги пусна. Ще бъда благодарен ако ми помогне някой.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)