Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
Интересувам се ми8 поддържа ли ViLTE и ако да успял ли е някой да активира функцията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Чети тази тема,описано е подробно.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364
Цитирай
#3

ViLTE, май засега само при Теленор.
Цитирай
#4

Нещо не разбирам каква е разликата между vilte и volte
Цитирай
#5

Видеоразговор е vilte
Цитирай
#6

(2020-04-23, 20:50:00)esil2 написа:  Нещо не разбирам каква е разликата между vilte и volte
Vi(deo) over lte и Vo(ice) over lte. Видеото през лте мрежите на фона на цената на такъв тип обаждане си е доста скъпо удоволствие при наличието на множество алтернативи, които ще използват част от включените мб в плана ви.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

(2020-04-23, 20:50:00)esil2 написа:  Нещо не разбирам каква е разликата между vilte и volte

   ViLTE е технология за видео разговори през 4G мрежа - чрез нея пакети данни се използват за провеждане на висококачествени видео разговори. ViLTE е разширение на Voice over LTE (VoLTE), което добавя висококачествено видео към гласовата услуга през LTE. Услугата не изисква допълнителна регистрация или специално приложение, за да бъде използвана и осигурява пълната сигурност на SIM базираната проверка за автентичност.   - 
  Директно от сайта на Теленор
Цитирай
#8

И в крайна сметка ми 8 има ли ViLTE ? На сайта на Теленор има само едно Xiaomi и не е ми8?
Измежду другото се опитах да активирам на едно редни ноут7 volte към Виваком... И греда !! Явно Самсунг и хуавей си плащат ...???
Цитирай
#9

(2020-04-24, 02:12:25)fobos_pz написа:  И в крайна сметка ми 8 има ли ViLTE ? На сайта на Теленор има само едно Xiaomi и не е ми8?
Измежду другото се опитах да активирам на едно редни ноут7 volte към Виваком... И греда !! Явно Самсунг и хуавей си плащат ...???
То ми8 по принцип не са го обявили, че поддържа волте въпреки, че имаше техен профил в модема. Колкото до Виваком активация в съвместимо устройство и услугата че тръгне и на Рн7.
P.S. Мдааа в операторския профил на теленор в Ми8 няма и следа от настройки за video over lte.
Sent from my Ericsson R320s using WAP browser

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#10

Моля за помощ. Току що си прехвърлих номера от Теленор към А1 . Как да активирам  VOLTE  на А1 ??? На теленор имах Волте сега на А 1 нямам. Моля ви кажете ми как да го активирам на А1 Sad
Цитирай
#11

трябва да си с някое от поддържаните устройства, иначе не става.
Това ми отговориха като поисках да ми го активират независимот от устройството:

"Здравейте,


Във връзка с изпратеното от Вас писмо, бих искала да Ви информирам, че е необходимо да използвате устройство, включено в списъка, за да може да се активира услугата Volte.



С уважение,
Александра Анева
Обслужване на клиенти"
Цитирай
#12

Иначе като бях към Теленор имах Волте. Седи ми и менюто за волте и ми е включено но нямам. Дали самата карта трябва да се активира   волтето?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)