Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S20/20+/20 Ultra Snapdragon в БГ

Някой да използва Samaung Pay? Да обясни как го е подкарал? Предполагам ще стане с Curve карта или Revolut и адрес, който не е в БГ, но и там нямам регистрация и се чудя има ли смисъл да се занимавам, ако няма да стане....
Цитирай
Аксесоари

(2021-03-04, 12:49:48)any9 написа:  Някой да използва Samaung Pay? Да обясни как го е подкарал? Предполагам ще стане с Curve карта или Revolut и адрес, който не е в БГ, но и там нямам регистрация и се чудя има ли смисъл да се занимавам, ако няма да стане....
Според мен НЯМА никакъв смисъл да се занимаваш. Независимо дали би станало или не
Каква ще е разликата за теб с това от плащането от БГ банка

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Има някакви промоции с връщане на част от парите от Ebay и Амазон. А и пусто любопитство дали ще е по удобно Отделно исках да го подкарам на часовника, но май за там няма да стане, че не искам да сменям региона на часовника...
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Здрявейте. И аз да се включа във форума с едно въпросче. По горе четох постове за американски Galaxy S20 със Snapdragon. Аз днес си взех такъв, но се оказа без БГ меню. Вкрайна сметка стигнах до там, че половината меню е на БГ и другата половина на ENG. Та въпроса ми е: Мога ли да сменя РОМ-а с такъв, който е с БГ меню? Телефона се води: Samsung Galaxy S20 - G981o.
Благодаря предварително ако някой помогне.
Цитирай

(2021-03-18, 20:09:25)dobiproo написа:  Здрявейте. И аз да се включа във форума с едно въпросче. По горе четох постове за американски Galaxy S20 със Snapdragon. Аз днес си взех такъв, но се оказа без БГ меню. Вкрайна сметка стигнах до там, че половината меню е на БГ и другата половина на ENG. Та въпроса ми е: Мога ли да сменя РОМ-а с такъв, който е с БГ меню? Телефона се води: Samsung Galaxy S20 - G981o.
Благодаря предварително ако някой помогне.
Не. Ако е американски, няма шанс да го подкараш с бг меню. Всъщност не съм на 100% сигурна, дали не можеш да му сложиш някакъв корейски ром (ако е възможно, че не съм чак толкова запозната с флашването) и в него дали няма бг език. Порови и потърси, но до колкото имам спомен от моето ровене - пак няма да имаш изцяло български език. Няма как да му сложиш европейски ром, освен ако не го рутнеш.
Иначе честито, телефончето определено си заслужава, мога да потвърдя с две ръце. А с езика се свиква
Цитирай

Благодаря, any9. Искам да изчакам и други мнения на хора, които са запознати с темата.
Цитирай

Ако разбираш английски има няколко теми в XDA и в reddit. Аз там успях да намеря информация, но всички казваха едно и също - че няма вариант, освен рут. Но аз съм с оператирски телефон и нямам голям избор за проба, тъй като не мога да сменя рома, а не искам да го рутвам. Дано се включи още някой и да помогне. Успех Smile
P.S Иначе сега чакам Curve карта да пробвам samsung pay, много ми е мерак да го подкарам на часовника Поне от това да се възползвам
Цитирай

То много остаря темата, ама имаше питания, за това да се похваля, че най-накрая намерих начин да флашна отключен официален ром на моя Verizon-ски телефон, без да го рутвам и вече се сбогувах с тъпите ограничения на този смотан оператор. Много съм доволна Smile Подкарах и Spay на часовника. Вече щастието е пълно Smile Сигурно грам не ви вълнува, ама голям беше зора да се похваля някъде

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Поздравления Ани , а всъщност има ли бг език сега . И прави ли превод на менюто ? Тоест на цялото с подменюта и т.н ... или само на опр.части
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • any9
Цитирай

Благодаря Smile Много съм доволна. А на въпроса ти - не, това мисля, че без рут няма оправяне. За да е официално си му слагам американски ром. Езика си е пак същия, мешана работа. Но се свиква. Едното за сметка на другото Smile SD за сметка на бг меню.
А да попитам хората със SD телефон. Идват ли ви ъпдейти?

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ъпдейтите по принцип са по региони на rom-a който е инсталиран. Иначе при мен си идват като при exyons версията Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • any9
Цитирай

Здравейте със самсунг с10 плюс съм snapdragon  и някои приложения не мога да използвам...пише ми че не са налични в тази държава, може ли да ми каже някой дали има някакъв шанс да го оправя
Цитирай

За кои приложения става въпрос?

 
Цитирай

Galaxy store и Galaxy Themes
Цитирай

Здравейте, някой дали има представа дали изобщо мога да ползвам Galaxy store телефона е samsung s 10 plus snapdragon купуван от Корея
Цитирай

Здравейте, закупих си samsung s10+ от корея и не мога да използвам galaxy store за бг дали има начин да направя нещо за да мога да го използвам ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)