Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Huawei P10 Plus проблем при набиране и при отговор
#1

Здравейте, от 3г ползвам Huawei P10 plus и до момента не е имал бъгове. Днес при избиране, както и при отговор на повикване ми изчезнаха бутоните и не мога нито да затворя, нито да отговоря, а в същия момент се чува сигнал свободно или мелодията при входящо повикване. Моля за съдействие!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-04-24, 11:22:53)niki_koev написа:  Здравейте, от 3г ползвам Huawei P10 plus и до момента не е имал бъгове. Днес при избиране, както и при отговор на повикване ми изчезнаха бутоните и не мога нито да затворя, нито да отговоря, а в същия момент се чува сигнал свободно или мелодията при входящо повикване. Моля за съдействие!

Привет, опита ли с рестартиране на телефона? ако не помага пробвай с връщане на фабричните настройки , но не забравяй че ще ти изтрие информация.
Поздрави
Цитирай
#3

Да, няколко пъти го рестартирай, но без ефект. Все още като набирам не ми излиза бутона за затваряне, а екранът си стои само на избрания номер, чува се сигнал свободно, но не мога да затворя. Когато ми звъни телефона се чува мелодията, но бутони не се виждат или ако случайно се покажат отгоре на дисплея могат постоянно и много бързо и не мога да вдигна. Връщане към фабричните настройки каква информация ще изтрие- снимки, контакти или друго? Има ли и друг вариант, защото останалите неща си работят
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)