Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S - първи лични впечатления, отзиви и коментари
#1

Колеги, новият лидер в средният клас е вече в ръцете ми! Първо да похваля DHL- вчера по това време телефона беше в Англия, днес вече е при мен! Така се работи- заслужават си всяка една стотинка както те, така и UPS за транспорта от другият край на света. Генерално- за 9 дни от момента на плащането до доставката в дома ви. Просто перфектно! Споделете вие кога пристигна телефона при вас.

Великолепен голям дисплей, пасва идеално в ръката! Цвета- Aurora Blue е много интересен. Хем син, хем със нюанси на зеленият цвят. Зависи от светлината и от ъгъла, под който пада. Като цяло- премиум усещане и на външен вид и на пипане!

Има дори фабрично поставен протектор на екрана, под транспортното фолио с което пристига. Много приятно допълнение от Xiaomi.

[Изображение: 30315782.jpg]
[Изображение: 30315773.jpg]


Сензора за отпечатъци за първи път е вграден отстрани в пауър бутона. Как не са сетили досега- много удобно решение, действа без забележки!

Телефона работи изключително пъргаво, което е и очаквано с този мощен процесор. Тепърва ще си играя още с него, трябва да прехвърлям приложения и настройки, снимки и т.н. Ще допълвам темата в следващите дни. А сега очаквам от вас да се включите колеги. Какво мислите за новият модел и възможностите които дава, как го чувствате вие лично? Споделяйте смело първите си впечатления в темата Smile


[-] 15 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, BGDropche, didkobanditko, donzlati, emzo, iwan33, joresx, kalin.krasimirov, Kiridedra, niksapz, Rio, ronnie72, suffer, Victormihov, Wild bear
Цитирай
Аксесоари
#2

Всъщност Сони преди 5-6 години имаха модели с пръстов отпечатък отстрани което ми допадна много. Незнам защо не стана масово още тогава

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на BlackBone за това мнение:
  • BGDropche, Wild bear
Цитирай
#3

Така е и при huawei nova 5t.. хем бастър копче, хем fingerprint Smile
А на пръв поглед от ревюто много прилича на huawei p smart z.. по гръбче и размери.. а и това с фабричното фолио са видели също от конкуренцията Smile
.. лошо няма.

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#4

Слушалки или фолио е подаръка Smile
Цитирай
#5

Честито.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

(2020-04-24, 14:10:47)aladin написа:  Слушалки или фолио е подаръка Smile

Нямаше никакъв подарък по времето когато поръчахме Smile

Забравих да спомена цените. Традиционно няма кой да бие Xiaomi там и компанията продължава да предлага най-доброто съотношение цена/качество на пазара. Варианта с 4/64 ГБ памет беше 350 лв. с доставка с DHL без митница, а 6/128 ГБ- 385 лв.

Уникални цени за модел с процесор Snapdragon 720G, бърза UFS 2.1 вътрешна памет, комплект от 4 камери, бързо зарядно в комплекта,      5 000 mAh батерия и т.н.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

(2020-04-24, 13:23:02)milenvn написа:  Колеги, новият лидер в средният клас е вече в ръцете ми! Първо да похваля DHL- вчера по това време телефона беше в Англия, днес вече е при мен! Така се работи- заслужават си всяка една стотинка както те, така и UPS за транспорта от другият край на света. Генерално- за 9 дни от момента на плащането до доставката в дома ви. Просто перфектно! Споделете вие кога пристигна телефона при вас.

Великолепен голям дисплей, пасва идеално в ръката! Цвета- Aurora Blue е много интересен. Хем син, хем със нюанси на зеленият цвят. Зависи от светлината и от ъгъла, под който пада. Като цяло- премиум усещане и на външен вид и на пипане!

Има дори фабрично поставен протектор на екрана, под транспортното фолио с което пристига. Много приятно допълнение от Xiaomi.

[Изображение: 30315782.jpg]
[Изображение: 30315773.jpg]


Сензора за отпечатъци за първи път е вграден отстрани в пауър бутона. Как не са сетили досега- много удобно решение, действа без забележки!

Телефона работи изключително пъргаво, което е и очаквано с този мощен процесор. Тепърва ще си играя още с него, трябва да прехвърлям приложения и настройки, снимки и т.н. Ще допълвам темата в следващите дни. А сега очаквам от вас да се включите колеги. Какво мислите за новият модел и възможностите които дава, как го чувствате вие лично? Споделяйте смело първите си впечатления в темата Smile

Честито за бързата доставка.Впечатлен съм от бързината.Ако знаех че ще пристигнат с dhl толкова бързо, щях и аз да го пусна.
Фабричен протектор, супер.Приятно съм изненадан съм от този факт..
И аз чакам aurora blue.. Smile

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#8

(2020-04-24, 15:55:50)galev_90 написа:  Честито за бързата доставка.Впечатлен съм от бързината.Ако знаех че ще пристигнат с dhl толкова бързо, щях и аз да го пусна.
Фабричен протектор, супер. Приятно съм изненадан съм от този факт..

Мерси Smile   Аз също съм изненадан от супер бързата доставка и перфектна работа на Mi Global store!


Цитирай
#9

Днес и моя пристигна в 14.00 с Dhl Smile

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ostava123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#10

(2020-04-24, 16:03:11)ostava123 написа:  Днес и моя пристигна в 14.00 с Dhl Smile

Честито!! Споделете после първи впечатления. Моят дойде в 13.10. Вероятно е бил същият куриер Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ostava123
Цитирай
#11

На телефона безпроблемно тръгнаха услугите за по-качествени разговори VoLTE и VoWiFi. Ако сте абонати на Теленор или Виваком, задължително активирайте, разликата е голяма!! Как точно, вижте в съответните теми:

Активация на VoLTE

VoWIFI за абонатите на Виваком


Допълнително в телефона има вградена поддръжка на EVS кодека, който е следващата стъпка за по-качествен звук и превъзхожда дори  VoLTE. За да усетите разликата, трябва да сте в мрежата на Виваком и да говорите с друг телефон, който поддържа този кодек. Звука е кристално чист и имате чувството, че човека се намира непосредствено до вас!!


Цитирай
#12

Много добре изглежда телефончето.Предполагам е с гугълския диалер?Има ли възможност за запис на разговори?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Rio за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#13

За тези пари е перфектен, на хубава светлина прави доста прилични снимки на автоматичен режим. При мен не виждам приблема с избледняването на дисплея, дано и при вас го няма. От утре ще го ръчкам повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joresx за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#14

За съжаление е с Гугълският дайлер. Затова още тази вечер пускам заявка за отключване на буутлоадъра и след една седмица ще инсталирам xiaomi.eu, в който присъстват стандартните приложения за разговори и смс-и на Xiaomi. Може да се сложи и друг официален ром, като индийският или индонезийският, където също присъства записа на разговори.


Цитирай
#15

(2020-04-24, 19:19:56)milenvn написа:  За съжаление е с Гугълският дайлер. Затова още тази вечер пускам заявка за отключване на буутлоадъра и след една седмица ще инсталирам xiaomi.eu, в който присъстват стандартните приложения за разговори и смс-и на Xiaomi. Може да се сложи и друг официален ром, като индийският или индонезийският, където също присъства записа на разговори.
Ехххх тайно се надявах да е с miui dialera..
Не се ли говореше, че ще включат функцията за запис на разговори..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#16

Говореше се, но има някакви странни закони в ЕС за защита на лични данни, GDPR и т.н. на брюкселските бюрократи. Xiaomi трябва официално да се съобразява с тези закони. Така че остава ние да се спасяваме сами.


Цитирай
#17

Ще сменяваме ромове и тва е....
Добре би било просто да се сложи сим картата и да се ползва, а не чакаме сумати време отключваме флашфане и тн.
Не знам ако има индонезийски ром с миуи диалер, аз него ще го сложа .. като пристигне Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#18

За момента мисля, че няма. Индийска има, той също е с MIUI dialer доколкото знам.
Цитирай
#19

Няма индонезийски до момента, не знам защо. Има индийски официален глобален и xiaomi.eu. И в двата присъства жизнено важната функция за запис на разговорите Smile

Ъпдейт: задействах отключването на буутлоадъра. Сега чакаме 7 дни.


Цитирай
#20

Телефончето е супер, единствено ме притеснява, че ламината на дисплея около камерата ще се отлепи бързо и екрана е пожълтее без време.

Mi Max 3
Цитирай
#21

^ Купувате си го от България със сигурна гаранция от операторите или Технополис/ Зора/ Емаг- само с доставка от тях самите) и така тези ваши притеснения отпадат.


Телефона има LED диод над предната камера, който свети при зареждане и пропуснати повиквания Smile

Важна "екстра", която странно защо се неглижира от производителите.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#22

Честито, колеги, със здраве да си ги ползвате!
Аз още чакам сив....

Redmi Note 4 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorji за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#23

(2020-04-25, 07:49:09)jorji написа:  Честито, колеги, със здраве да си ги ползвате!
Аз още чакам сив....

Благодаря колега  Storstark

С обикновена поща ли поръчахте?


Цитирай
#24

Nfc има ли?
Може ли снимки с камерите, на закрито.
Цитирай
#25

(2020-04-25, 08:19:30)emzo написа:  Nfc има ли?
Може ли снимки с камерите, на закрито.
Няма NFC.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)