Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S - първи лични впечатления, отзиви и коментари
#76

(2020-05-16, 20:14:07)suffer написа:  settings - apps - горе в дясно трите точки - default apps И можеш да избереш за видео какво да ползва
Намерих го. Благодаря!

Да споделя и аз моите впечатления от телефона. Проблема с отварянето на видео файлове в интернет остава. Кликам в/ху файла и се опитва да го отвори с интернет видео плеар вместо с VLC. На моменти ми се струва че звука отслабва ,може и да съм бутнал някоя настройка за автоматичнота му нагласа,незнам. На някой клипове е ужасно слаб и трябва да се усилва от копчето на макс. Вчера Вайбара на 2 пъти ми заби. Като цяло не очаквам всичко да е перфектно и като изключим някой дребни детайли които ме дразнят е ОК.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
[-] 1 потребител изказва благодарност на murphy за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#77

Може и да е задаван въпроса, но да питам ползващите го вече 4G+ на Виваком и А1 дали ги поддържа ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#78

4G+ няма. От работата ми досега с Ноте 9s не усетих никаква разлика спрямо 4G+ телефон, освен във спиид теста   Tooth


Цитирай
#79

Кой е производителят на дисплея? Първите бройки май са били на huaxing, после Tianma се появява според някой потребители.
Цитирай
#80

моя е huaxing panel ft8756

има ли начин като гледам тапетите в Теми апп-а да не излизат само от китайците, а за целия свят
Цитирай
#81

Някой има ли проблем с изходящите SMS-и. Не мога да намеря къде да въведа номера на SMS центъра-+359878000333. Буквално свърших батерията да го търся.
Цитирай
#82

Нямам проблем със смс-ите. Нищо не съм въвеждал, тя настройката е автоматична и става със слагането на сим картата от Виваком.

Пътя сега не мога да ти кажа, защото съм с xiaomi eu ром. Който ползва Гугълският смс app да каже пътя.


Цитирай
#83

Когато се опитам да изпратя съобщение ми изписва грешка 38. Ъпдейтнат,ресетнат . Никакви други проблеми не съм открил досега, но смс-ите ми разказаха играта. Получих си и смс-ите за настройки, още в началото, но не помагат .
Цитирай
#84

Странно. Обади се на 123, свържи се с оператор и поискай да ти ресетнат настройките и да ти пратят нови.


Цитирай
#85

Благодаря, май само това е съм правил .
Цитирай
#86

Здравейте,
Въвела съм си профила мейла и телефона в miui, но при опит да го свържа с компа за да дам отключване не ми открива устройството. Някакви идеи? Абсолютно възможно е и аз да бъркам някъде ,защото вечно има още един чифт ръце с мен
Цитирай
#87

(2020-05-21, 07:25:31)cvetka55 написа:  Здравейте,
Въвела съм си профила мейла и телефона в miui, но при опит да го свържа с компа за да дам отключване не ми открива устройството. Някакви идеи? Абсолютно възможно е и аз да бъркам някъде ,защото вечно има още един чифт ръце с мен
Погледнете в тази тема https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?u...source=app

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#88

Здравейте! Някой да има проблем с актуализацията на Google Chrome през Google Play? Не иска да се актуализира. Проблеми с други приложения няма.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#89

(2020-05-21, 14:13:51)emofilew написа:  Здравейте! Някой да има проблем с актуализацията на Google Chrome през Google Play? Не иска да се актуализира. Проблеми с други приложения няма.
Всичко се ъпдейтна без проблем. Изчисти му кеша пробвай пак.

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#90

Благодаря навсички за помощта . Реших си проблема без нелепия опит за помощ от Виваком. 27 минути ме държаха на телефона 18 от които бях на изчакване за прехвърляне на топката тук там за да ме уведомят , че всичко с картата и услугата ми е наред. Накрая след много гимнастики установих че проблема не е в телефона а в картата(господа от ВИВАКОМ) и съответно номера на СМС центъра в настройки се е "самоизтрл"??!!! Още ми е чудно как е станало. Свалих карта и я поставих в стария ми телефон RN8 и там не изпращаше съобщения, за съжаление и двата са Глобална версия и са с Гугул приложение за СМС и добавянето на номера на СМС центъра е невъзможно( при опит за добавяне,автоматично добавя 0 вместо 359 и не търпи корекция) но с другата карта и без номер в настройки си работи всичко. Взех още по-стария телефон RN5 и за мой късмет всичко мина по мед и масло с добавяне на СМС Центъра(приложението бе оригиналното от МИУИ. И така отново благодаря за помощта и ако има някой с подобен проблем, дано нещо от това да му помогне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#91

Проблемът с Google Chrome и актуализацията му през магазина се оправи - miui си ъпдейтна системно Paket installier и после си качи актуализациите.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на emofilew за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#92

До тук точно 72 часа от последното зареждане, време на екран малко на 9часа. wifi е постоянно включен. През деня са пуснати допълнително мобилни данни и блутут, понеже съм с гривна (mi band4). Точно заради това го харесах този телефон. Не знам колко от вас зареждат телефон на 3 дни, но аз съм забравил преди колко години последно съм изкарвал толкова.
[-] 2 потребители изказват благодарност на joresx за това мнение:
  • emofilew, milenvn
Цитирай
#93

Нещо много странно и дразнещо се случва с xiaomi.eu. 11.0.7.
Не всеки път, но когато влезна в dialer-a и решавам да набера някой в мемента в който цъкна името/номера, дисплея гасне за 7-8 секунди, и не се включва дори с power бутона, и е супер дразнещо.
Не съм по клипванията, но на няколко пъти погрешка като цъкна име, и не мога да затворя да прекратя сесията на разговора докато не почне да дава свободно (съответно вече е късно).
Някой друг с тоя бъг?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#94

(2020-05-23, 10:41:59)galev_90 написа:  Нещо много странно и дразнещо се случва с xiaomi.eu. 11.0.7.
Не всеки път, но когато влезна в dialer-a и решавам да набера някой в мемента в който цъкна името/номера, дисплея гасне за 7-8 секунди, и не се включва дори с power бутона, и е супер дразнещо.
Не съм по клипванията, но на няколко пъти погрешка като цъкна име, и не мога да затворя да прекратя сесията на разговора докато не почне да дава свободно (съответно вече е късно).
Някой друг с тоя бъг?
Има Xiaomi.eu 11.0.8 може да са го оправили там.

Изпратено от Redmi Note 9S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#95

(2020-05-23, 11:10:21)petar37 написа:  Има Xiaomi.eu 11.0.8 може да са го оправили там.

Изпратено от Redmi Note 9S
Да видях го, пробвах да го ъпдейтна през ъпдейтъра с 11.0.8 но не се получи.Ще тествам днес дали няма да успея да го ъпдейтна

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#96

(2020-05-23, 11:14:15)galev_90 написа:  Да видях го, пробвах да го ъпдейтна през ъпдейтъра с 11.0.8 но не се получи.Ще тествам днес дали няма да успея да го ъпдейтна

Не може през updater-а. 11.0.8 е за TWRP. Трябва да се флашне LRTWRP recovery-то и през него да се инсталира.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hellkiller за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#97

(2020-05-23, 12:18:54)hellkiller написа:  Не може през updater-а. 11.0.8 е за TWRP. Трябва да се флашне LRTWRP recovery-то и през него да се инсталира.

Пълни глупости има я през updater-а 11.0.8 от 4 дена. Инсталира се и си работи перфектно!
Цитирай
#98

(2020-05-24, 00:17:22)niki7989 написа:  Пълни глупости има я през updater-а 11.0.8 от 4 дена. Инсталира се и си работи перфектно!
xiaomi.eu rom или глобал?
Цитирай
#99

Колеги, с какво зарядно пристига телефона?
Цитирай

(2020-05-24, 01:32:21)rodi1i написа:  Колеги, с какво зарядно пристига телефона?
Европейско.Не е нужно да ползвате преходници.
Или питате като мощност?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)