Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 9S - първи лични впечатления, отзиви и коментари

При мен не наблюдавам горепосочените проблеми.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
Аксесоари

Ако използвате калъф може да закрива част от сензора
Цитирай

(2020-07-01, 12:16:59)Ivan_Bonev написа:  Дали няма начин с пауър бутона да се прекратява разговора?

настройки/други надстройки/достъпност - край на обаждане: Бутон за захранване
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Ivan_Bonev
Цитирай

Благодаря за отговорите. Дано проблема е софтуерен и се оправи с някой упдейт, иначе ще го връщам. Благодаря и за съвета с приключване на разговора с пауър бутона, но не ме устройва като вариант за постоянно. Ако е за временно ще върши работа.
Цитирай

С ресет опитвал ли си. Ако не си , преди да върнеш телефона опитай връщане към фабрични настройки. Тествай преди да си инсталирал всички допълнителни приложения.
Цитирай

след като сензорът се активира при разговор и дисплеят изгасне, след приключване на разговор не може ли просто да го отключиш с пръстовия и всичко да светне? Каква драма, какви 5 лева? Отключваш, разговорът излиза на екрана и го прекратяваш . Е толкова ли ви мързи да го отключите след като не светва дисплея? 1 секунда е това...
Цитирай

Smile Ще е забавно даже ,ако работиш с такъв телефон и ти се налага да правиш гимнастиките по 20-30пъти на ден .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

k-2 питам за реално решение на проблема, не за акъли как да заобиколя проблема и не не се отключва. При натискане на поуър бутона светва за секунда и веднага става черен все едно нещо кара сензора да е сработил, също така екрана става черен и при видео разговор по вайбър.
Цитирай

Бих препоръчал да се инсталира на ново най - новия ром през Fastboot ама не знам колко от хората тук ще го направят това.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай

При вас какви са впечатленията от високоговорителите? Реших, че явно съм изтеглил късата клечка, понеже и на 9 Про-то и на 9S-a се забелязва едно бръждене/кривене на звука при максимално увеличен звук, но ходих при един познат да видя и неговия 9S, като и при него се забелязваше подобно нещо.
В сравнение със старият Note 4X е доста по-силен звука, но явно за сметка на качеството...
Цитирай

Чета чета и ми е странно как така редми ноте7 ще получи миуи 12 преди 9s!?

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Това е бозавия свят на шайоми,добре дошъл.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wild bear за това мнение:
  • angell_81, esil2
Цитирай

(2020-07-06, 10:54:47)angell_81 написа:  Чета чета и ми е странно как така редми ноте7 ще получи миуи 12 преди 9s!?
 Не вярвай на това което пишат Xiaomi в повечето случай лъжат, иначе ако си спазваха обещанията въпросният редми ноте 7 още март месец трябваше да е с андроид 10
Цитирай

На 9s на екрана му има някакво фабрично стъкло ли?
Цитирай

(2020-07-08, 15:26:46)Wild bear написа:  На 9s на екрана му има някакво фабрично стъкло ли?
По-скоро е някакво фолио.

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай

Фолио. Предварително е поставено.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не знам дали е стъло или фолио, но 4 седмици яко ползване в запрашена среда, досега няманикво надраскване. Постоянно го чистя с каквото ми попадне - мокра кърпичка, салфетка, парцал. Изтърван е няколко пъти о тметър и нещо, върху бетон. Понеделник ми пристигна предпазното стъкло, но прецених че фабричното ми върши прекрасна работа и сложих стъкло само на камерата. Дори смятам и кейса който чакам да не го ползвам в близко бъдеще.
Цитирай

Фолио е заводското. Аз без да искам го чукнах с usb кабела и се появи точка с пукнатина като от изтрел в стъкло. Това ме подразни и си сложих стъклен протектор.
Цитирай

Мисля , че ако беше фолио нямаше да се счупи така. Вероятно е стъкло.
Цитирай

В такъв случай, явно е много тънко защото като го свалих се гънеше и навиваше като фолио за затъмняване на прозорци.
Цитирай

Явно . Нещо с ниска стойност. Интересно, че не са го обявили като подарък. Само да не е допълнително подсилване за да покрие обявените стойности за твърдост на екрана официално обявени в характеристиките. Съмнява ме,но не го изкючвам като вариант.
Цитирай

Малко инфо за батерията.[Изображение: b192c0ff43e3c502c5a2a667e9ada64d.jpg][Изображение: 7ebf7c6f9f8a253571e10927cfa0b98c.jpg][Изображение: 9d8092a3915e7c3088d8e4379f3addc6.jpg][Изображение: e4d76e1227cad8c8aa92557649b0b832.jpg][Изображение: 4998ab1240e22b45a236bc26a155e1ab.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай

Днес дойде ъпдейт 11.0.10.0 за глобалната версия на 9S - системни оптимизации и кръпки за сигурност до юли 2020г.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • milstan
Цитирай

И от xiaoni.eu имало 11.0.10.0, не бях проверявал.
Цитирай

колегата @hellkiller споменава, че при разговор с последния ъпдейт има неудобство със звука през слушалката - твърде кръмко се чувал. Аз съм с 11.0.10 eu от вчера и не обърнах внимание на това. Уж има и някакъв latest translation updates, но все още има менюта на английски(вероятно искат wipe?), но докато не дойде miui 12 не мисля да правя wipe
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)