Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на порта за зареждане Мате 10 про
#1

Здравейте, след почти три годишна вярна служба порта за зареждане се е разбил и вече трудно прави контакт. Знае ли някой къде и на каква цена може да се смени?

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Разбит ли е или просто не дава контакт? По принцип със старателно почистване се оправя, ако не е счупен.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#3

(2020-04-26, 13:52:25)nanobanano написа:  Разбит ли е или просто не дава контакт? По принцип със старателно почистване се оправя, ако не е счупен.
Ами просто явно порта вече е разширен и кабелът не прави контакт. Пробвах с почистване но няма ефект, зарядното направо само изпада от гнездото.
Цитирай
#4

При мен правеше същия проблем, защото самото дъно на порта беше замърсено и не влизаше докрай буксата и съответно не "закопчава", виж добре, пробвай да почистиш с нещо остро и тънко.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • doktorra, valkov2
Цитирай
#5

(2020-04-26, 20:37:49)nanobanano написа:  При мен правеше същия проблем, защото самото дъно на порта беше замърсено и не влизаше докрай буксата и съответно не "закопчава", виж добре, пробвай да почистиш с нещо остро и тънко.
Ще се опитам да погледна и по чистя пак ни ми се струва че няма да имам успе, благодаря.
Цитирай
#6

(2020-04-26, 20:37:49)nanobanano написа:  При мен правеше същия проблем, защото самото дъно на порта беше замърсено и не влизаше докрай буксата и съответно не "закопчава", виж добре, пробвай да почистиш с нещо остро и тънко.
Благодаря за съвета. Днес си поиграх с една игла и чак ме хвана срам колко мъх излезе. Всичко се оправи след почистването.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)