Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей С8+ данни
#1

Колеги, дисплея ми е размазан, буквално. Програма или тул някакъв ми е необходима за сваляне на инфото. Тъпото е че го кънектвам към компютър и иска да се съглася за достъп а то е през тъча...Телефона работи, екрана е тъмен и смазан..от автомобили минали през него...Имам някой ценни скорощни снимки, това ми трябва...
И Kies не може да го кънектне..

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да го свържеш към компютър и със smart switch.

1916 
Цитирай
#3

Ей сега...пробвам

Казва че е заключено устройството.... Sad
Е...и тъпотията..парола знам,акаунти ....свързан..да не можеш да си достъпиш телефона...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#4

Има вариант да свържеш мишка за компютър и с нея да се опиташ да уцелиш бутона за разрешаване на достъпа на Smart Switch. За това ще ти е необходим usb hub, за да може да вържеш и мишката и кабела към компютъра едновременно. Не знам обаче колко опита ще са нужни, за да нацелиш бутона. Успех!

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#5

Не съм сигурен дали не е изключван телефона..защото беше в един човек който го намери.
Забравих го на тавана на колата и като съм тръгнал се е изсипал някъде по пътя на кръговото. Smile
Той самия човек вика налучках някак и успях да отговоря.. Днес ще опитам това с мишката все пак на работа, че нямам хъб в мен сега...
Някакви други насоки?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#6

Не става и това е...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#7

Пробвай по този начин https://www.recovery-tool.com/android-re...phone.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#8

(2020-04-30, 06:30:59)DoryanY написа:  Пробвай по този начин https://www.recovery-tool.com/android-re...phone.html
Как да изключа телефона.... Sad

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#9

Пробва ли така?

Try this:-

You can force Galaxy S7 or S7 edge to power off without unlocking the phone by following these steps:

Step 1: Connect Galaxy S7 and S7 edge to wall charger with the USB cable and make sure it is charging.

Step 2: Press and hold Volume down button and Power button (holding two buttons) for about 7 seconds.

Step 3: Release power button, then volume down button.

Now, Galaxy S7 or S7 edge should be powered off. You can wake up the screen to verify. It should show a charging battery icon.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#10

(2020-04-30, 15:00:24)mitakabs написа:  Как да изключа телефона.... Sad
В Download Mode се влиза press and hold the "Bixby"  + "Power"+"Vol Down" buttons http://www.samsungsfour.com/tutorials/ho...-plus.html
Цитирай
#11

Да, но преди това, в случай, че телефонът е включен, трябва да задържи PWR+Volume down докато не извибрира и в тоя момент се задържа горната комбинация и ще влезе в download mode.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#12

Колеги, тая програмка има поддръжка само за Самсунг до Галакси С7, и не иска да пордължи, въвеждам друг и не става..Sad
Леле, оказа се голяма трудност, да си знаеш паролата на телефона и да не може да си изтеглиш данните по никакъв начин...
Б..и андроида..Sad
Интересното е , че не ми тръгва и на HDMI на TV , мислех някой неща да го излъжа...дали не е от преходника който ползвам USB-C към МИкро и от там HDMI. Ако ми тръгне HDMI ще копитам с мишка и клавиетура всичко през WiFi в домашната мрежа...вече взех да си мисля , че може и да е попрецакан повечко май...или преходника не е наред - ще потърся директен USB-c >HDMI..

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#13

Ето тук колегата fifth_root как е постъпил, ти и без това си за сервиз.Имал съм същата ситуация с друг модел на Самсунг. От поддръжката ми казаха да се обърна към един от няколко сервиза в София и избрах "Сервиз За ТеБ" - свършиха работата отлично, при все че ставаше дума за стар модел (т. е. намирането на донор е по-куцо) - оставих им шаблон за отключване и флашка. След около седмица ми се обадиха, че данните са прехвърлени. Дадох 25 или 30 лв., ще те излъжа точно. Така че си прецени кой, https://www.samsung.com/bg/support/service-center/, има шанс за данните
Цитирай
#14

(2020-05-02, 06:23:58)DoryanY написа:  Ето тук колегата fifth_root как е постъпил, ти и без това си за сервиз.Имал съм същата ситуация с друг модел на Самсунг. От поддръжката ми казаха да се обърна към един от няколко сервиза в София и избрах "Сервиз За ТеБ" - свършиха работата отлично, при все че ставаше дума за стар модел (т. е. намирането на донор е по-куцо) - оставих им шаблон за отключване и флашка. След около седмица ми се обадиха, че данните са прехвърлени. Дадох 25 или 30 лв., ще те излъжа точно. Така че си прецени кой, https://www.samsung.com/bg/support/service-center/, има шанс за данните
Да, това е краен вариант, но им давам паролата , която не искам да им давам..реално предполагам му вързват някой дисплей и свършват работата..В телефона имам доста запазени неща и пароли до мрежова и сървърна техника, не искам да влиза в чужди ръце. Аз и затова съм доволен , че поне го намерих , да е в мен...
Ще се помъча още...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#15

В карайна сметка поръчах едно такова, дано свърши работа...а и не е излищно:
https://www.aliexpress.com/item/40003229...7a142q3EAN

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitakabs за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#16

Samsung Dex?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#17

Така..има напредък..намерих USB-C > HDMI, включих го към тв и успях да махна паролите..
Довечера ще опитам да му вържа блутут мишка и ако стане, ще прехвърля инфото по мрежата у нас...

И инфото прехвърлих..вързах някак бутут мишок и по мрежата..!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitakabs за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)