Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xcover Pro проблем с батерия
#1

Здравейте колеги ,
наскоро се сдобих с Xcover Pro , но ми прави впечатление , че батерията издържа малко . При пълно зареждане изкарва максимум 1 ден при средно/натоварено ползване и включен Wi-fi. 
Поставих всички приложения в спящ режим .
Какви други трикове мога да направя , ако може посъветвайте ме .
Този модел батерията ли му е слаба или да го карам на гаранция ... на 2 седмици е телефона
Благодаря за съветите , предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Хм, странно е дори за комбинацията от процесор и технология на дисплея. Ако и това не помогне особено, освен да го нулираш и да видиш пак как е. Под "един ден" визираш от сутрин до вечер, нали? Провери и кое колко ти източва от батерията и сподели заедно с един скрийншот как е спадала.
Цитирай
#3

Ето това показва , прави ми впечетление , че някои приложения са с нереално високи стойности.
И друго което съм забелязал е , че батерията през нощта пада с 3% , а телефонът не се пипа


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#4

Ако изключа фейсбук, другото ми се вижда нормално, включително това да пада нощем с 3% (при някои потребители може да е 1%, но точно това са нищожни проценти). Изкарал си над 20 часа с едно зареждане, пък макар и само с 3 часа SOT.
Цитирай
#5

Фейсбук и техният месенджер са много гладни винаги за ресурс. Ако ги изтриеш за ден два и ги отваряш през браузъра ще видиш каква е разликата . После вече от теб си зависи дали да пак да ги инсталираш или не.Пробвай и "lite" весите им. Мисля,че от там ти идва проблема.
Цитирай
#6

Някакво приложение за тест на батерията , бихте ли ми препоръчали , макар че е нова ...
Благодаря предварително .
Цитирай
#7

По мое мнение, няма кой знае какви, които да са по-надеждни от фабричните. А и в случая, батерията ти е наред според описаното. Може би си очаквал друго, ако е така - сподели.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)