Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Американска версия с българско меню
#1

Здравейте, на брат ми са купили S8 (SM-G950U), обаче се оказа, че било американската версия, съответно няма и българско меню.Та въпросът ми е с друг firmware може ли да се сложи и как да разбера дали има, преди да изтегля firm-а?
Цитирай
Аксесоари
#2

С друг firmware недей защото ще останеш без телефон.
Цитирай
#3

Ако фирма си е за SM-G950U, какъв е проблемът?
Цитирай
#4

Не би трябвало да има проблем. Не съм запознат, но, предполагам, че няма да има български език в която и да е версия, щом в сегашната няма.
Не, че българският превод си заслужава, де... Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#5

Приятели,моят S8 със Snapdragon работи в пъти по-добре от iPhone 11 Pro Max (изключвам батерията само),така,че днес мисля да разкарам айфона и да си остана със S-осмицата.
Цитирай
#6

В какви категории ги сравняваш, че е в пъти по-добре? И, най-вече, има ли място за сравнение на телефон, излязъл на пазара март, 2017 с такъв, излязъл септември, 2019?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • alekros, kerenski
Цитирай
#7

alekros, да не очакваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

(2020-06-24, 08:18:39)alexander_sirakov написа:  В какви категории ги сравняваш, че е в пъти по-добре? И, най-вече, има ли място за сравнение на телефон, излязъл на пазара март, 2017 с такъв, излязъл септември, 2019?
Никакво значение кой кога е излязъл.Имам ги и двата и казвам,че Crome,Facebook и още куп други приложения зареждат по-бързо при американския S8.Единствен Note 10+ бие,но него продадох отдавна.За S20 не зная,защото не съм го хващал.
Цитирай
#9

Значително по-бързо или почти няма разлика.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Аз не вярвам да има приложение при iOS, което да зарежда по-бавно, отколкото на който и да е Android, но да не задълбаваме, защото явно всеки си говори според разбиранията, а не според реалната скорост на устройствата.
Най-малкият детайл, който трябва да отчетем, е, износването на flash паметта на двата телефона, имайки предвид датата им на излизане на пазара и респективно, power-on time-a им. Не знам да навлизаме ли в оптимизацията на приложенията за iOS и за Android...?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#11

(2020-06-25, 16:26:12)alexander_sirakov написа:  Аз не вярвам да има приложение при iOS, което да зарежда по-бавно, отколкото на който и да е Android, но да не задълбаваме, защото явно всеки си говори според разбиранията, а не според реалната скорост на устройствата.
Най-малкият детайл, който трябва да отчетем, е, износването на flash паметта на двата телефона, имайки предвид датата им на излизане на пазара и респективно, power-on time-a им. Не знам да навлизаме ли в оптимизацията на приложенията за iOS и за Android...?
Задълбаваш.С iPhone ли си?

(2020-06-25, 14:55:28)hazART написа:  Значително по-бързо или почти няма разлика.
Няма разлика,добре знаеш,че няма как да е значително.
Всички телефони висок клас на пазара са бързи.
Цитирай
#12

В подписа съм написал кой телефон ползвам в момента.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#13

Приятели,имам проблем с американския S8.
Инсталирам Facebook,въвеждам поща и парола и ми казва да си проверя връзката с интернет.Пробвах и на мобилни,и на Wi-Fi,не ме пуска.300 пъти и ми омръзна вече.
Ще съм благодарен някой да помогне със съвет.
Цитирай
#14

(2020-07-24, 10:35:05)alekros написа:  Приятели,имам проблем с американския S8.
Инсталирам Facebook,въвеждам поща и парола и ми казва да си проверя връзката с интернет.Пробвах и на мобилни,и на Wi-Fi,не ме пуска.300 пъти и ми омръзна вече.
Ще съм благодарен някой да помогне със съвет.

Някой Ad Blocker да не прави беля?С американски Note 9 съм и нямам абсолютно никакви проблеми с каквото и да е било.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#15

(2020-07-24, 10:40:24)ivo777 написа:  Някой Ad Blocker да не прави беля?С американски Note 9 съм и нямам абсолютно никакви проблеми с каквото и да е било.

Умен човек.
Деактивирах за малко,влязох и пак активирах.Благодаря,братле,измъчих се.А много го ползвам приложението и ми трябваше.Иначе през браузър нямаше проблем.Жив,здрав!

(2020-04-30, 18:14:39)alexander_sirakov написа:  Не би трябвало да има проблем. Не съм запознат, но, предполагам, че няма да има български език в която и да е версия, щом в сегашната няма.
Не, че българският превод си заслужава, де... Smile
Аз имам български,но е крив.Половината неща не са преведени,затова си пердаша на английски.
П.П. Някой няма ли да пита какво става с iPhone-а ми?Заради един човек тук ме блокираха.
Цитирай
#16

Приятели,някой може ли да ми върне S8 SD до Android 8 и за какви пари?Но да работи без проблеми.
Цитирай
#17

Като чета може да се върне, но няма да ти работи пръстовия отпечатък най-вероятно.
Флашва се combination файл и веднага след него се флашва и oreo. Инструкциите са от xda
Ако ти се струва трудно, може да се опитам и аз.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)