Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Решен ## Изчезнали бутони от падащото меню * "quick-toggles" * Top status bar
#1

Преди няколко дни купих Xiaomi Redmi Note 8T. След включването му и след направените ъпдейти изчезнаха половината бутони от падащото меню. Останаха само 10 от тях - вижте приложените снимки.
 Въпросът ми е има ли начин и как да се върнат?!? Опитвах какво ли не, но без резултат - включително и връщане на заводски настройки.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не си сменил региона?
Макар че повече прилича на бъг.
И щом фабрични настройки не го оправят (ако има Ми акаунт) можеш да го репортнеш и да провериш дали други хора със същия телефон имат същия проблем с тази версия
Цитирай
#3

Някакъв бъг е това при вашият телефон. Много странно как фабрични настройки не го оправят. Сега проверих, имам същият ъпдейт отпреди няколко дни и бутоните са си налични, както досега.


Цитирай
#4

Преинсталирах ъпдейта отново, но няма промяна. Докладвах за проблема, но какво ще стане - незнам Undecided

Поразтърсих се из нета и намерих информация за още хора със същия проблем в следния немски форум https://www.android-hilfe.de/forum/xiaom...43794.html

И те не са открили решение за проблема.
Цитирай
#5

Със същия телефон и софтуер съм, при мен го няма това. На кой регион си?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#6

Региона е България. 
От това, което успях да прочета до момента, излиза, че при вход с Гугъл и Ми акаунт едновременно при нов телефон и зареждане на първоначалните данни се получава този бъг. За съжаление, не намирам как да го оправя. Дано при следващ ъпдейт да решат проблема. Ако междувременно открия вариант, ще пиша

Проблема е решен.

След 100 опита, разбрах, че проблема възниква при качването на бекъпа на програмите, настройките и паролите им от Гугъл. При качване само на телефоните - няма проблеми.
Пробвах с бекъпи от стария ми телефон и от този с Xiaomi-то.

Понеже ми писна, не съм си играл с Ми акаунта и въобще не съм го включвал.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Би ли споделил как реши проблема? След фабричните не пускаш синхронизирането с Гугъл ли? Защото при мен стана като си изкарах втори дисплей,ама е тъпо всеки път да превключвам дисплеи.
Цитирай
#8

Да - не пускам актуализация с Гугъл. Аз си актуализирах само контактите, без програмите - тях си ги инсталирах на ново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)