Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете с избора ..Смяна на S8 с P40 Pro
#1

Здравейте колеги!!
В момента ползвам Samsung S8.Понеже ще сменям плана направо си харесах P40ката .На S8 единствения кусур е ,че батерията неможе и ден да издържи....Според вас струва ли си update-a ?Хората който го имат биха ли помогнали като споделят мнения ? Спешно ми трябват понеже след работа веднага отивам да сменям понеже днес е последен ден за плана които ми предлагат.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-05-01, 11:36:47)Krasimir0123 написа:  Здравейте колеги!!
В момента ползвам Samsung S8.Понеже ще сменям плана направо си харесах P40ката .На S8 единствения кусур е ,че батерията неможе и ден да издържи....Според вас струва ли си update-a ?Хората който го имат биха ли помогнали като споделят мнения ? Спешно ми трябват понеже след работа веднага отивам да сменям понеже днес е последен ден за плана които ми предлагат.
Моя го чакам още, като аз сменям п30 про с п40 про, а ти говориш за модел от миналия век Smile на 1000% си заслужава във всяко едни нещо

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#3

Сменяй го,P40 Pro е добър.
Цитирай
#4

Не се подвеждай от думите им че ти е последен ден за подновяване на определен план. Просто те притискат да си подновиш договора за да не те изпуснат да отидеш при друг оператор. За това обмисли спокойно, прочети темите из раздела за Р40 и иди го виж на живо и си поиграй из менюто му и т.н. Телефона е страхотен но при теб като настоящ ползвател на Самсунг нещо може да не ти хареса.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#5

Аз смених s7 с п40 про, като не мисля, че разликата между s7 и s8 е толкова голяма и мога да ти кажа, че съм много доволен във всяко отношение, най-вече камера и батерия!
За батерията ти давам пример - зареждам го до 80 процента и го зареждам отново между 25-30 процента, като го ползвам по същия начин както и s7 когато си го взех. Изкарвам 2 дни без да зареждам, а s7 такова нещо почти никога не съм правил със зареждане и до 100 процента!
Цитирай
#6

Аз ще ти кажа СМЕНЯЙ!
Минах през s8, s9, s10, s20, Note 10... и някой други марки. Живота на батерията на Самсунг е наполовина спрямо този. НЕ ПРЕУВЕЛИЧАВАМ! Всеки, който е минал от Самсунг на Хуавей е казал едно голямо УАУ относно автономията. Може да погледнеш в раздела за S20 има няколко човека, който си пазят Хуавей-те и сериозно се замислят да се върнат на тях. Не съм забелязал някой да иска обратното. Друг голям проблем на Самсунг е бързото загряване. Нещо яко е объркано с техния Ексинус от последните години.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

Телефона е нов на 6 месеца някъде ако не се лъжа и батерията е нещо страшно.На работа дори немога да изкарам 8 часа, а не седя толкова на него като цяло ... Иначе съм супер доволен от s8 по добър телефон до сега не съм имал сравнение с предишните ми Smile Относно за плана наистина трябва днес понеже проверих в сайта им с профила си и плана който исках вече го нямаше и се обадих и ми казаха ,че понеже днес се води почивен ден все още е активен иначе по принцип вече е изтекъл ..
Цитирай
#8

Huawei P40 Pro няма Google Play, това знаеш ли го, да не се окажеш изненадан.
Независимо дали Samsung Galaxy S20 Ultra, S20+ или Huawei P40 Pro, всеки ще ти свърши работа, защото са нови и характеристиките са им актуални.
https://www.youtube.com/watch?v=CF0Q4iozRIA Ето ти едно видео да добиеш представа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

(2020-05-01, 11:36:47)Krasimir0123 написа:  Здравейте колеги!!
В момента ползвам Samsung S8.Понеже ще сменям плана направо си харесах P40ката .На S8 единствения кусур е ,че батерията неможе и ден да издържи....Според вас струва ли си update-a ?Хората който го имат биха ли помогнали като споделят мнения ? Спешно ми трябват понеже след работа веднага отивам да сменям понеже днес е последен ден за плана които ми предлагат.

P40 Pro превъзхожда във всяко едно отношение S8, с изключение на десктоп режима. За съжаление десктоп режима на Huawei все още е доста назад от този на Samsung. Но ако не си ползвал, или нямаш намерение да ползваш DeX, то P40ката е перфектен избор.
Цитирай
#10

P40 Pro до няколко седмици сигурно ще го предлагат и с подарък пералня или телевизор. В момента с план за 25-30лв в Теленор го предлагат за 1369лв с подарък 40 000мб интернет, часовник и забележете КАНТАР

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на djkitactk за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#11

Хахахаха верно идва с кантар

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

(2020-05-01, 17:13:36)BGDropche написа:  Хахахаха верно идва с кантар
Ми що бе, някой го плаши кантара ли хахахах
Сега сериозно, аз ако не бяха часовника и слушалките нямаше да се навия да пробвам Животът Отвъд Гугъл. Просто реших че ако не се получи, мога да разпродам всичко и експеримента няма да ми излезе особено на загуба. Но телефона се оказа страхотен, слушалките и часовника са обещани вече на децата и... хубаво че не идва с пералня, че жената щеше да се обиди за домакинския подарък ?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

И аз това видях ,че го дават с кантара Big Grin Ще взема да се възползвам от него тамън ще направя подарък на жената Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)