Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P30 Проблем с WiFi (няма достъп до Интернет)
#26

Сега бях на вън за 30 тина минути и пак същото,не минава на WiFi пише няма връзка.Включих пак  WiFi+и се оправи,върви го разбери
Цитирай
Аксесоари
#27

Има ли оптимизирано зареждане на батерията с новия ъпдейт или го чакаме с 0.197?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

(2020-05-12, 15:05:46)alexbg67 написа:  Има ли оптимизирано зареждане на батерията с новия ъпдейт или го чакаме с 0.197?
Не,не виждам да има нещо добавено
Цитирай
#29

цял ден съм на служебния wifi прибирам се в нас и се появява тъз удивителна до силата на сигнала даже и интернет няма

когато изключа частният dns връзката се оправя


забравих мрежата изключих частният днс вързах се наново всичко върви без удивителна пуснах отново частният днс и за сега работи



дайте идея за друг частен днс
Цитирай
#30

АдГарда ги прави редовно тези номера, докато Блокадата май - не?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#31

И при мен се появи днес за първи път. Рестарт на телефона не помогна, но рестарт на рутера оправи нещата. Но в същото време другите устройства си имаха нет.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#32

Днес и при мен така стана. Няколко пъти пуснах и спрях мрежата и се оправи донякъде.
В момента гугъл плей не се отваря, а също и някои форуми.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#33

И при мен взе редовно да става така,взе да ми писва вече,гадното е че в къщи нямам 4G обхват.
Някой ако намери трайно решение на проблема да сподели,макар надали...
Цитирай
#34

Подозрително синхронно се случва това. Явно китайците нещо упдейтват тихомълком

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#35

Хм...изтрих системния кеш и като че ли се оправи,по рано при рестарт се появяваше удивителна до знака на WiFi сега се вързва без проблеми,може да опитате.
Цитирай
#36

при мен се случва само при домашния  wifi
Цитирай
#37

Аз първо рестартирах рутера,без резултат.После забраних мрежата и се свързах на ново,пак без резултат.Изтрих кеша на настройки,после системния кеш,пак без резултат.Нулирах мрежовите настройки и пак нищо не се оправи.Всеки път като излезна от вкъщи за по дълго и после се върна,Wi Fi има въпросителна,когато изключа мобилните и Wi Fi изчезва, докато не изключа Wi Fi+.Тогава Wi Fi се включва и въпросителната я няма
Цитирай
#38

Още съм на 190 и нямам и помен от гореописаните проблеми.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#39

И аз нямах за месец ползване, днес след ъпдейта обаче се получи това. Вероятно имат някакъв бъг или HMS прави магарии в бекграунда.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#40

(2020-05-12, 21:04:58)alexbg67 написа:  Още съм на 190 и нямам и помен от гореописаните проблеми.
Някой го имаха още 190,при мен се появи днес след ъпдейта на 195
Цитирай
#41

Офф
Китайска им работа, едно оправят, две развалят... Шяоми са същата история... Всеки ъпдейт му трепериш какво ще се сговни...
Някой нещо в ХДАто не е ли мернал по въпроса?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#42

Явно проблема не е само при нас https://www.reddit.com/r/Huawei/comments...i_problem/
Цитирай
#43

При мен за 1 седмица 10 ъпдейта на HMS имаше.Предполагам от предпоследния може да се е сговнило.
Цитирай
#44

Тамън се зарадвах, че са пооправили някой неща в камерата и слагам на нощен режим, снимам, минава си там времето(в случая 5 секунди) и вместо да се запази снимката, крашва приложението и отива на начален екран....

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#45

На жената на нейният Redmi 7 Pro и той е така . И на моят П30 го имам този проблем . Пробвах с пускане на mac filtering , добавих двата mac адреса на телефоните в настройките на рутера , пробвах с чистене на кеш , фабрични настройки на рутер и т.н . . Мислех , че проблемът е в моят TP Link рутер ама преди няколко месеца проблемът го нямаше . Няма логика да е от рутера . Имам wi-fi сигнал , и свети в зелено , но не иска да се свърже . Имам чувството , че проблемът е в Android 10 . На 3-4 дни ми го прави този проблем . Единствено при мене се оправя като изгася рутера за 1-2 минути , включа го и после се оправя (понякога изисква 2-3 рестарта) . Иначе на компютъра си имам интернет . Значи интернет преминава през рутера и разпространява а свързването на телефоните нещо се *бава ... Нямам ограничение колко устройства да се свързват към рутера . Вече не знам . Проблемът не е от новата 10.1 версия на EMUI . Имах го този проблем още при 10.1 . Няма логика 2 различни UI-я (EMUI/MIUI) да имат проблеми с това . Другият вариант да е от доставчика на интернет , но силно ме съмнява !
Цитирай
#46

Тоя проблем го имахме доста преди 10.1 но при мен изчезна.Играх си с WiFi+ тогава,включен-изключен,и вече не се е появявал,сега ми е включен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)