Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на нотификации на Вайбър
#1

Положението е следното: вайбър не изпраща нотификации към носимо смарт устройство- гривна/часовник.
Изпробвано с Мибанд 2 и 3, Лемфо л9 и хонор банд 5, сдвоени към телефона със съответните официални приложения.Телефонът е Huawei P Smart Z с Андроид 10.Дадени са необходимите разрешения на Мифит,Фундо и Хуавей здраве за показване на известия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Попринцип вайбъра е калпаво приложение! Има и тема тук, много са оплакванията, вкл и от мен. От това което пишеш, разбирам че получаваш на телефона, но не и на гривна/часовник. Ако е така, то проблема не е във вайбъра,  а в едно от двете устройства, вероятно връзката м/у тях.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

На мен напоследък много ми се бъгва вайбъра. Нямам нотификации, а отварям и гледам съобщения. Иначе имам mi band 4 аз, но съм си спрял нотификациите към гривната. Досадно е. Оставил съм SMS и обаждане само.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#4

Аз също имам проблем.
При мен известията идват, но проблема е там, че ако са повече от 1 съобщение, изписва просто в панела с известия имате нови съобщения във вайбър, а при другите месинджъри колкото и съобщения да получа, мога да слайдна в пенела върху приложението и да прочета всички налични съобщения.
Има ли начин вайбър да показва, всички нови съобщения в панела с известия, а не просто да пише, имате нови съобщения.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#5

(2020-05-02, 19:05:04)pepy1 написа:  Попринцип вайбъра е калпаво приложение! Има и тема тук, много са оплакванията, вкл и от мен. От това което пишеш, разбирам че получаваш на телефона, но не и на гривна/часовник. Ако е така, то проблема не е във вайбъра,  а в едно от двете устройства, вероятно връзката м/у тях.
Да,на телефона пристига известие,но не стига до гривната.
Цитирай
#6

Предполагам не са разделени устройствата на повече от 7-8 метра. Те за блутута до 10 го дават , ама все пак.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

(2020-05-03, 13:43:59)pepy1 написа:  Предполагам не са разделени устройствата на повече от 7-8 метра. Те за блутута до 10 го дават , ама все пак.
Всяка стена смазва сигнала драстично...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)