Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 4 - Някой, нещо?!
#1

След дълго озъртане за добра цена на 128ГБ версията вече го докопах тоя хубавец. Последната година през ръцете ми минаха Note 10, S10, S20 ,P30 pro. В момента имам и P40 pro но най си харесвам по малките слушалки. Тия фаблети имат доста предимства, но не стават просто да го пъхнеш в джоба на гащите и дим да те няма. Освен това работата с една свободна ръка е опасна с големите.
Та на пръв поглед Пиксел 4 е прекрасен за мен. Дизайн, усещане за комфорт, плавност на работа...наистина най доброто от Андроид като изживяване. Ще видим как ще се разберем с батерията, но за 2 дни ползване ми е рано да я съдя още.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Пиши колко държи батерията с това опресняване от 90hz на дисплея.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Аз минах от 3а на p30 pro и общо взето работата е на кантар.Пиксела е по компактен и батерията му е добра.При пряко сравнение без зум, като цяло пиксела прави по хубави снимки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Аз от п30 про на 3а хаха Smile главната причина е размер на устройството. Пиксела ми е перфектен. Камерите.. как да го кажа не знам, ама единственото хубаво на р30то беше зуума. Абсолютно само той ми липсва . Снимките на пиксела ми харесват много повече. Звукът му също е по-добър. Единственото, което няма да е по добро е батерията Smile р30 къртеше с тая батерия. Напълно доволен съм от смяната..

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

(2020-05-07, 21:48:51)NoMaD написа:  Пиши колко държи батерията с това опресняване от 90hz на дисплея.
Доволно, цял ден без проблем.[Изображение: 1ddd67514c0be5f2a0b555f3c149d3d2.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на lapduh за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2020-05-08, 13:48:49)Iordannenov написа:  Аз от п30 про на 3а хаха Smile главната причина е размер на устройството. Пиксела ми е перфектен. Камерите.. как да го кажа не знам, ама единственото хубаво на р30то беше зуума. Абсолютно само той ми липсва  .
Снимките на пиксела ми харесват много повече. Звукът му също е по-добър. Единственото, което няма да е по добро е батерията Smile р30 къртеше с тая батерия. Напълно доволен съм от смяната..

разбирам че е бюджетен модел 3а,но само да му бяха сложили по бърз проц...щеше да е незаменим
Цитирай
#7

Батерията е над очакванията ми. Най важното за мен - доста добро поведение в стендбай. Защото аз през деня не го ползвам много. Такава ми е работата че нямам време за това. В сравнение с който и да е Самсунг, дрейна в стендбай е нищожен. После като свърша работа и като го напъна яко и пак издържа. Някъде между кошмарният Ексинус на Самсунг и невероятният Кирин на Хуавей. Но при всички положения няма опасност да не ми изкара деня. А всички екстри са на линия. Даже и АОД и радар и 90Хц , само Блутуут не ползвам.
Друго което ми харесва е камерата. Да няма зверския зуум на Хуавей, но при 3х, даже 5х снимките са достатъчно качествени за непрофесионални нужди. Освен това при насрещна светлина тоя софтуер прави такива магии с кадъра, че няма равен.
Има една игра Assoluto racing. Много тежка графично. Ноут 10, S20 не се справят с нея. Лагват гадно. Този хубавец лети.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

на 3а като му инсталирах csr2 и сгъна...с тоя проц толкова. Дизайна,въпреки че е пластмсов,изглеждаше много добре. Ще изтъркалям хуавея до зимата а там пиксел 5- ако си заслужава.
Цитирай
#9

Пилсел 3 за мен си остава най красивия Пиксел. Заради дискретната камера, заради изключително елегантните странични рамки. Сякаш и те бяха стъклени. Сега на 4 тия черни рамки от пластмаса ми идват малко ...пластмасови де.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

Pixel 4 се оказва голям провал като продажби. Толкова холям че май гонят и разработчиците...А на мен по принцип ми харесва модела,само да не бяха спестили откъм батерия....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dodcha за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#11

Пиксел и продажби... това не е телефон за масите. И Гугъл си го знаят това. И не съдете за батерията по числата в нея. Галакси S20 като има 4000 мАч срещу 2800 на пиксела, познайте кой всъщност си изкарва спокойно деня без дозареждане и кой няма шанс да устиска. Чист Андроид, оптимизация, Пиксел има какво да покаже и на Самсунг и на останалите с големите цифри относно РАМ, мегапиксели, Мега Херцове, Амперчасове и тем подобни.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • focus, Iordannenov
Цитирай
#12

(2020-05-18, 18:01:51)Bavarche написа:  Пиксел и продажби... това не е телефон за масите. И Гугъл си го знаят това. И не съдете за батерията по числата в нея. Галакси S20 като има 4000 мАч срещу 2800 на пиксела, познайте кой всъщност си изкарва спокойно деня без дозареждане и кой няма шанс да устиска. Чист Андроид, оптимизация, Пиксел има какво да покаже и на Самсунг и на останалите с големите цифри относно РАМ, мегапиксели, Мега Херцове, Амперчасове и тем подобни.
Потвърждавам .. пиксел 3а ми изкарва спокойно деня Smile)

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
Цитирай
#13

Ами малко е, освен ако не го тормозиш по цял ден. При мен си изкарва средно около 3 дни.

 
Цитирай
#14

Е, всеки ден го ползвам и се прибирам в 17ч с повече от 70%. След това още малко го ползвам и си го зареждам всяка вечер. Smile)

Изпратено от моят Pixel 3a с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Значи спокойно ще изкара 2 дена. Моя XL първо поколение изкарва 2 дена. Без непрекъсно ползване
Цитирай
#16

4 XL изкарва почти 60 часа, колкото предишния телефон - Galaxy Note 10+.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#17

Как ги правите тия чудеса... ?
На мен Пиксел 3 ХЛ ми изкарва деня до към 16:00 часа. Между 4 и 5 часа екран.
Но редовно слушам през YouTube vanced музика и ми точи батерия. Забелязвам и че когаго не го ползвам за 8 часа(докато спя примерно) и пада с около 15%.

Тва е общо взето.. Smile

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#18

(2020-05-20, 12:28:22)johnterry7 написа:  Как ги правите тия чудеса... ?
На мен Пиксел 3 ХЛ ми изкарва деня до към 16:00 часа. Между 4 и 5 часа екран.
Но редовно слушам през YouTube vanced музика и ми точи батерия. Забелязвам и че когаго не го ползвам за 8 часа(докато спя примерно) и пада с около 15%.

Тва е общо взето.. Smile
На мен в стенд бай максимум 2% да дръпне. И пак ме дразни малко де

Изпратено от моят Pixel 3a с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Това с Оуейс он дисплей, нали?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#20

Не, аз това не съм го пускал на нито един телефон..

Изпратено от моят Pixel 3a с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Аз - също, точи си батерията, колкото и да е удобна въпросната функция.

 
Цитирай
#22

Always ON display, NFC, Battery saver и Battery optimisation са изключени. Около 4 часа екран.
Ползвам esim. Тези дни ще му сложа втора sim карта да видим ще се повиши ли консумацията.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#23

А дали камерата на 4-та е значително по-добра от тази на Пиксел 3 примерно? Или са минимални разликите?
Цитирай
#24

(2020-05-22, 19:52:08)scenic написа:  А дали камерата на 4-та е значително по-добра от тази на Пиксел 3 примерно? Или са минимални разликите?
Минимални са - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#25

Честно казано на мен и на Пиксел 2 ХЛ ми изглежда достатъчно перфектна камерата... Visslar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)