Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 4 - Някой, нещо?!
#51

(2020-05-09, 17:17:23)Dodcha написа:  на 3а като му инсталирах csr2 и сгъна...с тоя проц толкова. Дизайна,въпреки че е пластмсов,изглеждаше много добре. Ще изтъркалям хуавея до зимата а там пиксел 5- ако си заслужава.
Хаха ,нещо не е в ред тоя 3а.Съшата игра преди време с P20 pro ми лагваше, с пиксел 2 лети!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

не съм дълбал да търся "проблема"...продадох 3а вече-стига му една година. наесен ще има по интересни неща и май май ще се придържам към флагманите,тези "бюджетни" решения нещо не са ми на сърце.
Цитирай
#53

(2020-07-27, 15:31:52)Dodcha написа:  не съм дълбал да търся "проблема"...продадох 3а вече-стига му една година. наесен ще има по интересни неща и май май ще се придържам към флагманите,тези "бюджетни" решения нещо не са ми на сърце.
Правилно взимай 4 ката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#54

Без никакво усилие в тест камера Pixel 4 печели срещу OnePlus Nord.
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#55

Те пък намериха какво да сравняват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#56

Е, той този "Норд" сега е някаква нова суперзвезда, кое само му е звездното хич не става ясно...

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#57

Безумно много забравиха 4а.затова сега ще блесне звезда на телефон с тъпанарска камера

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#58

(2020-07-30, 20:54:09)slavkov написа:  Безумно много забравиха 4а.затова сега ще блесне звезда на телефон с тъпанарска камера

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Много силна кампания направиха от OnePlus, но съм сигурен, че сега като пуснат 4а, всички пак ще заговорят за камерата на Pixel и най-вероятно пак ще е един от най-добрите в mid range.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#59

Google pixel 4a! Страхотно телефонче! Компактно, опростено, амолед дисплей! Това ще е Андроидския IPhone!!!
Цитирай
#60

Днеска гледах ревюто на 4а ,хич не изглежда зле.Камерата в стил Пиксел, по-нищо не отстъпва на 4-ката,даже уж по-добра.Най-,интересното,че му дават здрава батерия....вече може да се преордне за желаещите да го имат от Гугъл шопа.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#61

И аз го гледах.. ревюто на mrwhoistheboss повече ми хареса от останалите. Пиксела отново доказва, че броя камери нищо не значат... 90hz и пръстовия под екрана могат да се преглътнат пред по-добра камера за по-малко пари. Иии 5g-то, което не знам къде има покритие...

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#62

(2020-08-03, 22:21:24)cemkov написа:  И аз го гледах.. ревюто на mrwhoistheboss повече ми хареса от останалите. Пиксела отново доказва, че броя камери нищо не значат... 90hz и пръстовия под екрана могат да се преглътнат пред по-добра камера за по-малко пари. Иии 5g-то, което не знам къде има покритие...
В този модел 5G няма.

 
Цитирай
#63

(2020-08-03, 22:27:14)NoMaD написа:  В този модел 5G няма.
Именно! Говоря за Nord-a...

Изпратено от моят SM-J600FN с помощта на Tapatalk

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#64

А на кой му дреме 5g ,това са изгъзи у,да сваляш на мобилни....все едно няма Wi-Fi навсякъде.За тия пари си е бижу,а още миналата година като гледах презентацията на асистента си казах "ашколсун,яката работа".Хубавото да притежаваш Пиксел,че никога не си ощетен,всеки месец,в деня,в часа имаш ъпдейт фиксове..Всичко ти е на една ръка разстояние.Лично мнение, но аз друг телефон повече няма да взема ,без значение с какви екстри и колко камери има.Просто с годините свикнах на Пикселите ,нямал съм проблеми и ми е опростоно всичко.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#65

Готиното е че 3а, 4 и 4а са с еднакви сензори на камерата. Само блендата и стъклата са малко различни

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#66

(2020-08-04, 19:07:44)tiesto_pld написа:  А на кой му дреме 5g ,това са изгъзи у,да сваляш на мобилни....все едно няма Wi-Fi навсякъде.За тия пари си е бижу,а още миналата година като гледах презентацията на асистента си казах "ашколсун,яката работа".Хубавото да притежаваш Пиксел,че никога не си ощетен,всеки месец,в деня,в часа имаш ъпдейт фиксове..Всичко ти е на една ръка разстояние.Лично мнение, но аз друг телефон повече няма да взема ,без значение с какви екстри и колко камери има.Просто с годините свикнах на Пикселите ,нямал съм проблеми и ми е опростоно всичко.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Изключително вярно. Напълно съм съгласен.
Цитирай
#67

Google Pixel 4 и Google Pixel 4a.

Преди 9 месеца Google пусна на пазара Pixel 4 и Pixel 4 XL, а вече ги се спира от продажба. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#68

(2020-08-06, 10:52:11)NoMaD написа:  Google Pixel 4 и Google Pixel 4a.

Преди 9 месеца Google пусна на пазара Pixel 4 и Pixel 4 XL, а вече ги се спира от продажба. За повече инфо - Тук
Просто няма да се продава от Гугълския шоп а от други вериги.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#69

Да, каквото е останало като наличност по складовете, но е малко странно при положение, че Google Pixel 2 и Pixel 3 се предлагаха официално почти година и половина.

 
Цитирай
#70

Нормално е. С излизането на нов модел от серията, спрат стария, за да не обира проценти от продажбите.
При всички е така.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#71

(2020-08-07, 14:01:52)GodPetar написа:  Нормално е. С излизането на нов модел от серията, спрат стария, за да не обира проценти от продажбите.
При всички е така.
Като излезе Pixel 3, Pixel 2 не го спряха от продажбата почти една година след това. Кое му е нормалното в случая?

 
Цитирай
#72

При всички марки е така. С pixel 4 спряха pixel 3, Самсунг с новите си модели от тази седмица , ще спрат старите.
За тях това е нормално.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#73

(2020-08-07, 14:21:59)NoMaD написа:  Като излезе Pixel 3, Pixel 2 не го спряха от продажбата почти една година след това. Кое му е нормалното в случая?

Ако, няма достатъчно продажби, кое ще е нормално в случая ?
Цитирай
#74

(2020-08-07, 21:47:37)anatol06 написа:  Ако, няма достатъчно продажби, кое ще е нормално в случая ?
Ще е нормално в случая на поставен вече въпрос да не се отговаря с въпрос - признак е на ниска култура при общуването.

 
Цитирай
#75

(2020-08-07, 22:25:25)NoMaD написа:  Ще е нормално в случая на поставен вече въпрос да не се отговаря с въпрос - признак е на ниска култура при общуването.

В случая въпроса е риторичен и не е нужен отговор, но за това е нужна интелигентност.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)