Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 4 - Някой, нещо?!
#76

Бях се наканил в края на годината да минавам на този модел, но поради снемането от продажбите му явно няма да ми излезе късмета - ще се пробвам с друг.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

От днес VIVACOM обяви, че стартира предлагането на eSIM за своите клиенти. Телекомът започва с 13 устройства на 3 различни компании. За съжаление Pixel го няма в този списък.
[Изображение: 2a8f2d4027c74cce2c7f87d847f7a93b-full.png]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#78

Ако се сканира QR кода дали няма да стане, въпреки че телефона го няма в списъка.
Цитирай
#79

Да, не е зле някой за закупи такъв код от оператора и да тества опцията на Пиксела си.

 
Цитирай
#80

Само да споделя опита си с pixel 3 и есим от Мтел. Ами става си. Нищо че ти викат че не може. Сканира си се кода и си се добавя. Така че обаждате им се, като ви питат на какво устройство викате айфони и така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#81

Днес и аз си закупих от Виваком такава карта. Активираха ми я без проблем, дори не питаха с какво устройство съм. Изчаках само 10 минути след обаждане на 123 и бях готов.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#82

(2020-08-31, 19:23:20)NoMaD написа:  Днес и аз си закупих от Виваком такава карта. Активираха ми я без проблем, дори не питаха с какво устройство съм. Изчаках само 10 минути след обаждане на 123 и бях готов.

Старата физическа карта остава ли активна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • ang
Цитирай
#83

Не. Деактивира се от оператора.

 
Цитирай
#84

Андроид 11 е вече тук, тегли се.
1.72 гб... Angel

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#85

Да. Сега дойде. Ей google са точни. Казаха 8 септември и го пуснаха.
Цитирай
#86

Имам чувството, че след ъпдейта 4-ката стана още по-бърза, не че преди не беше де...
И батерията държи повече.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#87

Засега аз нямам такива наблюдения, за батерията става въпрос.

 
Цитирай
#88

(2020-09-11, 08:39:38)scenic написа:  Имам чувството, че след ъпдейта 4-ката стана още по-бърза, не че преди не беше де...
И батерията държи повече.

И на мен така ми се струва.

(2020-09-11, 08:51:10)NoMaD написа:  Засега аз нямам такива наблюдения, за батерията става въпрос.

Ти си с друг телефон.
Цитирай
#89

Колеги, някой продава ли оригинален гръб от Гугъл за Пиксел 4?

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#90

Само 9 месеца след пускането им, през август от Google спират Pixel 4. Потребителите започнаха да подозират, че това е заради проблеми с подуване на батерията. Същия проблем се наблюдава в редица случаи при Pixel 3 и Pixel 3 XL.
[Изображение: d02c8b45c054fb98bce3f2e24f938acb-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#91

Липсва тема за 4-ката!Иначе мога да споделя от опит и минал през всичките пиксели (3-ката само седмица) ,че 4-ката си е доста добър телефон.Батерията си ок ,нищо общо с големите критики за слаба батерия,подуване че имало!!!Камерата няма да коментирам то е ясно ,има доста подобрения относно white balance,Зума , астрото е супер яко.Мога днадам отзиви още който го интересува на л.с.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#92

Телефонът наистина е страшно добър, както и другите Пиксели, и много жалко, че не се предлагат от повече търговци у нас!

Вместо разни безлични и безбройни еднообразни шаомита, самсунги и прочие....

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#93

А и в крайна сметка излиза,че 4а и 5 не с flagship-ове

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Цитирай
#94

(2020-10-03, 19:10:18)tiesto_pld написа:  4а и 5 не с flagship-ове

Да,не са със снап 865(+),ако беше,то и цената му щеше да е почти двойно нагоре,от Google направиха изявлението,че точно сега (заради COVID-19 и финансовите трусове покрай него) светът няма нужда от поредния 1 000+ доларов телефон,765 не е за подценяване,особено в съчетание с прекрасната оптимизация на OS.Като цяло 5 е едно прекрасно устройство на много добра цена.Истината е,че и 3-а и 4-а Pixel серия са си все още доста добри и предлагат същия UX и качество на камерата,но,да,който е готов да плати за 5 да го взема смело,телефона няма да го разочарова,със сигурност,има си 8 RAM и влагозащита + отлична батерия,5G...пак заради цената няма лицево разпознаване,но живот и здраве,ако догодина Земята се окаже едно по-добро място за живеене и кризата поотшуми и това ще се случи Smile

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#95

Нещо от ден на ден ми намалява ентусиазмът и май ще чакам да падне ембаргото на ревютата на 14ти. Всички други производители след представянето пускат ютюбърите да правят ревюта и разчитат основно на тях за добри продажби в преордър периода. Гъгъл явно се притеснява, че ще им паднат продажбите след ревютата... Отделно уж направиха чудеса от храброст с цената, а пак излиза, че заради единия стоков андроид са надули цената яко. С20 фен едишън излиза на същата цена като единственото бюджетно решение е пластмасов гръб, но рамката е алуминиева... Да не говорим, че дори е по добре от стандартната с20 защото дори в Европа 5г варианта се продава със снапдрагън 865, а не със ексинос... Умирам да изпробвам чистата им система ама да ми продават мидрейндж на цената на флагман... май пак няма да се случат нещата, но ще изчакам ревютата и ще реша Smile
Цитирай
#96

А те защо не го дадоха за ревю, да не би да чакат да излезнат новите iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

(2020-10-05, 16:21:02)numak написа:   ...но ще изчакам ревютата и ще реша Smile
Ако питаш за Pixel 5, вече има доста ревюта в тубата.

 
Цитирай
#98

(2020-10-05, 18:16:38)hazART написа:  А те защо не го дадоха за ревю, да не би да чакат да излезнат новите iPhone.

Даден е, но ревюърите нямат право да ги пускат преди 14ти когато приключва преордър периода. Най-вероятно Гугъл имат притеснения, че задълбочените ревюта ще откажат хората, което пък притеснява мен Big Grin 


(2020-10-05, 18:43:50)NoMaD написа:  Ако питаш за Pixel 5, вече има доста ревюта в тубата.

Едно единственно намирам, което е "пишман" ревю според мен. Някакъв юнак в УК 17 минути само държи телефона и говори глупости, дето единствено на него в целия свят Водафон са му пратили телефона без никакви ограничения... Сега гледах, че са качили Hands-on от някакъв магазин и честно казано изглежда много добре, но искам да видя нещо по сериозно. Разбира се ако съм пропуснал нещо ще се радвам да го споделиш тук Smile

П.С: Също така някой админ ако може да премести последните 2-3 мнения от тази тем в темата за петицата ще е още по добре Smile
Цитирай
#99

Нова актуализация за ноември месец. Какво ново:

https://support.google.com/pixelphone/th...1482?hl=en

 
Цитирай

Да споделя интересни неща от личен опит.
В момента имам в къщи Pixel 5 и 4. От 5 съм разочарован. Играя тежки игри и има насичане. По добре се държи от всеки един топ Самсунг с Ексинос, но Снапдрагон 850 на Пиксел 4 върти всичко без проблем. Освен това 4 работи по добре с камерата, няма я видимата постобработка(за около секунда) на снимките като при 5. Четворката има страхотен зуум до 3 пъти без загуба на качеството, дори и на тъмно. При 5 няма зуум камера и му личи. Та в тия 2 аспекта, най важни за мен, Пиксел 4 е осезаемо по добър. Относно живота на батерията, не съм имал проблем да си изкарам деня с 4ката. 4 има по добър звук, по силен и по ясен.
С други думи като махнем 5Г(дето го няма още никъде) и подобрената батерия, всичко друго е надолу.
Аз ще продам 5 и ще задържа 4 без никакви колебания.
Умишлено няма да поствам коментарът в темата за Пискел 5, да няма караници.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • anatol06, lapduh, scenic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)