Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 4 - Някой, нещо?!

(2020-11-22, 11:06:22)Bavarche написа:  В момента имам в къщи Pixel 5 и 4.
Ти нали беше продал pixel 4 или този е нов.
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-22, 14:28:17)anatol06 написа:  Ти нали беше продал pixel 4 или този е нов.

Предната 4ка я върнах щото тогава ползвах P40 pro и реших да остана с него. Но след това съжалих и все се оглеждам за някой бял на добра цена ама 128. Е тия дни излезе един чисто нов последна бройка от сериозен магазин за 350 евро. 64Гб е ама просто много ми допада като форма, усещане за лекота и бързина, камера и трябва да го имам. Сега го бутнах на жена ми, щото аз си ползвам P30 pro заради зверската камера и батерия. Но Пиксела е около мен.
А Пиксел 5 за точно 3 седмици опити не можах да го приема насериозно и отива за продан.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2020-11-23, 01:54:35)Bavarche написа:   Е тия дни излезе един чисто нов последна бройка от сериозен магазин за 350 евро.
Е това е много добра цена 350 евро. Как да не го вземеш. Много добре си направил.
Цитирай

Здравейте, имам въпрос свързан с камерата на Pixel 4/5.  Моля, да ми кажете, при Panorama Mode има ли опциите като на видеото, което прилагам по-долу, или това е било за по-старите модели:

https://www.youtube.com/watch?v=HZdYWL7P...enSchmanke

Предварително благодаря!
Цитирай

Това е на Pixel4 [Изображение: c03383f25fbc01b6884c0bce64592a2e.jpg]
Цитирай

(2020-12-05, 21:52:31)lapduh написа:  Това е на Pixel4 [Изображение: c03383f25fbc01b6884c0bce64592a2e.jpg]

Благодаря! Този вляво от "Рибешко око" ме впечатли - Wide-angle Panorama. Аз съм със Самсунг и имам инсталирана GCam, но за съжаление нямам тези вариации на Panorama Mode.  Undecided
Цитирай

(2020-12-06, 21:19:33)yakovi написа:  Благодаря! Този вляво от "Рибешко око" ме впечатли - Wide-angle Panorama. Аз съм със Самсунг и имам инсталирана GCam, но за съжаление нямам тези вариации на Panorama Mode.  Undecided
Тези опции излизат на 360- Градусова панорама!
Само в режим Панорама ги няма.

Можеш да погледнеш този клип

https://youtu.be/RZhjIE4vlbE[Изображение: 3d81f0f49e517f1a45595a49bf33351c.jpg]
Цитирай

(2020-12-07, 09:48:00)lapduh написа:  Тези опции излизат на 360- Градусова панорама!
Само в режим Панорама ги няма.

Можеш да погледнеш този клип

https://youtu.be/RZhjIE4vlbE[Изображение: 3d81f0f49e517f1a45595a49bf33351c.jpg]
Dance Много благодаря! А колко се рових и търсих .. само там май съм пропуснала. Smile Между другото, с Gcam правя по-добри снимки, в сравнение с тази на Самсунг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yakovi за това мнение:
  • lapduh
Цитирай

Открих нещо важно за мен на Пиксела. То е близко до акъла, ама почти месец от как го ползвам и ме мъчеше. Като свалиш херцовете на дисплея на 60 и в игрите става звяр. На 90 хц има едно ситно насичане в любимата ми игра Assoluto racing. Доста е тежка, защото е състезателен симулатор с много реално поведение на колите. Тази игра задъхва тежко всички Ексинуси на Самсунг вкл. и Note 20. За мен тя е нещо като бенчмарк. Интересно че на G8s който има същите характ. като Пиксела вървеше супер. Та седнах и помислих и открих Топлата вода.
Само за информация - Хуавей от Mate 20pro нагоре я въртят играта без проблем. Пиксел 5 нямаше шанс с нея и го махнах. Е не само заради това ами и за липсата на зуум възможностите на камерата.
За пореден път се убеждавам, че Пиксел 4 към момента е най добрия Пиксел.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • anatol06
Цитирай

(2020-12-27, 09:53:06)Bavarche написа:  Открих нещо важно за мен на Пиксела. То е близко до акъла, ама почти месец от как го ползвам и ме мъчеше. Като свалиш херцовете на дисплея на 60 и в игрите става звяр. На 90 хц има едно ситно насичане в любимата ми игра Assoluto racing. Доста е тежка, защото е състезателен симулатор с много реално поведение на колите. Тази игра задъхва тежко всички Ексинуси на Самсунг вкл. и Note 20. За мен тя е нещо като бенчмарк. Интересно че на G8s който има същите характ. като Пиксела вървеше супер. Та седнах и помислих и открих Топлата вода.
Само за информация - Хуавей от Mate 20pro нагоре я въртят играта без проблем. Пиксел 5 нямаше шанс с нея и го махнах. Е не само заради това ами и за липсата на зуум възможностите на камерата.
За пореден път се убеждавам, че Пиксел 4 към момента е най добрия Пиксел.


Най добрия в кое ?
Pixel 5 има малко по различен таргет от хора и цели съвсем други неща от топ устройство на което може да тръгне абсолютно всичко,
На Pixel 4 му куца дизайна и то много и батерията също, както и размера XL е огромен (което е относително, зависи от човека) спрямо Pixel 5 иначе,че е по бърз и ставащ за игри спор няма.
Но най добрия пиксел е доста относително, някой хора търсят дизайн други батерия, други като теб да им тръгне някоя игрица.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2020-12-27, 09:53:06)Bavarche написа:  Открих нещо важно за мен на Пиксела. То е близко до акъла, ама почти месец от как го ползвам и ме мъчеше. Като свалиш херцовете на дисплея на 60 и в игрите става звяр. На 90 хц има едно ситно насичане в любимата ми игра Assoluto racing. Доста е тежка, защото е състезателен симулатор с много реално поведение на колите. Тази игра задъхва тежко всички Ексинуси на Самсунг вкл. и Note 20. За мен тя е нещо като бенчмарк. Интересно че на G8s който има същите характ. като Пиксела вървеше супер. Та седнах и помислих и открих Топлата вода.
Само за информация - Хуавей от Mate 20pro нагоре я въртят играта без проблем. Пиксел 5 нямаше шанс с нея и го махнах. Е не само заради това ами и за липсата на зуум възможностите на камерата.
За пореден път се убеждавам, че Пиксел 4 към момента е най добрия Пиксел.

Специално я свалих тази "доста тежка" игра , за 40 минути даже телефона не се затопли поне малко . Върви си съвсем гладко ,ама в Германия може Ексиноса да е друг знам ли или........ Постоянно изопачаваш нещата и откровено лъжеш !
Нека и някой друг колега с Ексинос да пробва и да сподели .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milss
Цитирай

Пусни видео как сече на Ноут 20 ? Има поне 100 човека тука с Ексинос ,нека и те да проверят . Сега ще видим дали ще има банан за поведението ти !
Цитирай
Question 

(2020-12-28, 23:50:26)martoo написа:  Пусни видео как сече на Ноут 20 ? Има поне 100 човека тука с Ексинос ,нека и те да проверят . Сега ще видим дали ще има банан за поведението ти !

Няма как да не върви на Exynos при положение, че върви на Kirin които е по зле в игрите. А баварчето сам твърди,че върви на mate 20 pro без проблем Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2020-12-27, 09:53:06)Bavarche написа:  Открих нещо важно за мен на Пиксела. То е близко до акъла, ама почти месец от как го ползвам и ме мъчеше. Като свалиш херцовете на дисплея на 60 и в игрите става звяр. На 90 хц има едно ситно насичане в любимата ми игра Assoluto racing. Доста е тежка, защото е състезателен симулатор с много реално поведение на колите. Тази игра задъхва тежко всички Ексинуси на Самсунг вкл. и Note 20. За мен тя е нещо като бенчмарк. Интересно че на G8s който има същите характ. като Пиксела вървеше супер. Та седнах и помислих и открих Топлата вода.
Само за информация - Хуавей от Mate 20pro нагоре я въртят играта без проблем. Пиксел 5 нямаше шанс с нея и го махнах. Е не само заради това ами и за липсата на зуум възможностите на камерата.
За пореден път се убеждавам, че Пиксел 4 към момента е най добрия Пиксел.

Тежка - не Big Grin
Реалистично поведение на колата? По - скоро нереалистично.

А Note 20 Ultra 5G и Note 8 толкова се задъхаха че направо се "запалиха" телефоните. Big Grin
Само на Note 8 се вижда тук таме падане на кадрите и то защото е на 4 години модел и е на 1440p настройка на екрана и снимам с голямо качество.
А за Note 20 Ultra - та да не говора че батерията беше под 10% и пак вървеше перфектно със снимане на екрана в 1080p60

Не знам защо видеата не са в 1080p60 но са снимани в 1080p60
[Изображение: Screenshot_20201229-012241_AZ_Screen_Recorder.jpg]


Note 20 Ultra
https://www.youtube.com/watch?v=ri8MzI-A...e=youtu.be


Note 8
https://www.youtube.com/watch?v=XH65oH0xVyc

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Не разполагам вече с никакъв Самсунг за да пусна някакво доказателство относно горните твърдения.
Имам въпрос към ползващите Пиксел 4. Установих, че е капризен към USB кабела. Например с този от Хуавей P30, P40 pro не се зарежда. С такъв от СОНИ, Самсунг, ХТЦ е ок. Имате ли наблюдения в тази връзка. С какви кабели още не се свързва? Вече си купих и оригинален преходник за слушалки 3,5 мм щото други 2 не ги хареса.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Върнах се към Пиксел 4. Пробвах Zfold2, S21, iphone, Mate 30pro. Никой не снима като пиксела. Никой не е толкова компактен и удобен. Компромисът е единствено с малкото памет, ама така или иначе Google One ми идва с неогранич. пространство. Залагам на удобството, писна ми да мъкна фаблети, да се чудя къде да ги нося. Идва лято все пак.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Аз пък да споделя нещо относно Пиксел 4. Перфектен телефон, камера, стабилност и прочие....

Но!
Но-то е, че в един момент, когато тръгнах да вадя сим-картата от гнездото(за да я прехвърля в другия ми телефон айфон СЕ2), носачът на картата просто се....счупи! По-точно се счупи пластмасовата част, която затваря отвора и се свързва със самия метален сим-трей.... Много ясно, за да се икономиса е използвана някаква евтина и нетрайна пластмаса! Телефонът е на година и 6-7 месеца и колкото и пъти да съм вадил и слагал сим-карта не смятам, че това може да е оправдание за производителя! И то производител, който има такива претенции, включително и финансови с телефоните си! Което веднага ме подсети и за многобройните оплаквания от некачествена изработка и при Пиксел 5! И сега Четворката си ми стои в ролята на "домашен" телефон, при всичките си неоспорими качества.

Много съм разочарован от подхода и очевидната липса на внимание от страна на Гугъл към самия производствен процес и детайлите в него...!

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

От излизането на OnePlusX (2015) съм с него и честно казано ме учуди качеството. Преди два месеца взех P5 и е без "проблемите" с дисплея. На всякъде пишат,че P4/XL са с най-доброто качество на изработка. Ще видя за напред как ще е.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

Аз винаги имам по няколко телефона в къщи и се случва да ги сменям по няколко пъти на седмица. Писне ми голям, взимам пиксела. Моята четворка я имам от 6 месеца но много над 10 пъти съм и отварял гнездото за сим. Цяло си е и си е здраво. Моментът е неприятен , защото в БГ не знам как ще се намери тази част. Тия дни се усетих и минах на Е сим.
А всъщност някой знае ли кой е реалния производител на Пиксел 4?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2021-06-07, 20:41:14)Bavarche написа:  А всъщност някой знае ли кой е реалния производител на Пиксел 4?

HTC
Цитирай

(2021-06-07, 20:59:55)Sho Gun написа:  HTC

 Тц, всичко след 2 си е "собствено" производство, реално Foxconn.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Та поредния продаден в БГ Пиксел4. Прибрах се за отпуската, един приятел го хареса и си стиснахме ръцете. Купих МИ 11 Ултра. Няма и месец и днес пак намерих Пиксел 4 БЯЛ чисто нов в запечатана кутия с 2 год. гаранция за 400 и малко евро. Е не издържах на тая лопата МИ11.
Перфектна камера с оптимален зуум, гладка работа, много добра производителност , безжично зареждане и всичко това в малък телефон. Е кой да е - Пиксел 4. От известно време има и мерене на сърдечен ритъм даже. Е тоя вече няма да го продам.
И S21 имам в къщи, но Пиксел 4 работи по гладко и камерата му е по добра особено при Зуум до 5х, което ми е важно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2021-08-27, 18:14:47)Bavarche написа:  Та поредния продаден в БГ Пиксел4. Прибрах се за отпуската, един приятел го хареса и си стиснахме ръцете. Купих МИ 11 Ултра. Няма и месец и днес пак намерих Пиксел 4 БЯЛ чисто нов в запечатана кутия с 2 год. гаранция за 400 и малко евро. Е не издържах на тая лопата МИ11.
Перфектна камера с оптимален зуум, гладка работа, много добра производителност , безжично зареждане и всичко това в малък телефон. Е кой да е - Пиксел 4. От известно време има и мерене на сърдечен ритъм даже. Е тоя вече няма да го продам.
И S21 имам в къщи, но Пиксел 4 работи по гладко и камерата  му е по добра особено при Зуум до 5х, което ми е важно.

Колега, ако тръгнеш ВСЕ ПАК да продаваш 4-та, драсни, моля те, едно ЛС.. Smile
Цитирай

Е, за първи път го изживявам и е доста вълнуващо за мен. Нова версия на Андроид в момента в който света научава за нея. Имам я на моят телефон. Чета че е излязла, пускам, тегля, рестартирам и готово. От Ден 1 с Андроид 12. Няма чакане с месеци , четене, абе тук е излязъл за тоя регион, ама за другите друг път, ъпдейта е задържан , ъпдейта се пуска поетапно....Познатата игра на Тука има Тука нема за останалите марки. Е изкефих се, и тва е с телефон купен чисто нов преди 2 месеца за ок. 400 евро. Кво като е модел 2019та !?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Тъкмо проверих, и аз го имам. Явно са чакали да представят Pixel 6/Pro и веднага са го пуснали.

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)