Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21 - слухове, спецификации, коментари
#76

Аз го разбрах, по-скоро някой се опитва да го оправдае, а ти разбра ли го.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sapiora
Аксесоари
#77

Хората да приемат зарядното за бонус или подарък? Изкривиха ви яко прдставите за кое е нормално с цел печалба. Разбиват ви всичко само за да ви вземат някой долар повече.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на nastykb за това мнение:
  • fifth_root
#78

Galaxy S21 Ultra се появи в нови рендъри.
[Изображение: 620a66cf7f9c.jpg]

 
#79

(2020-10-30, 09:09:20)NoMaD написа:  Galaxy S21 Ultra се появи в нови рендъри.
[Изображение: 620a66cf7f9c.jpg]

Тук плочката на камерите изглежда почти наравно със корпуса на апарата ,ако е така ще е супер!
#80

Започва да заприличва на нещо смислено (по рендъри) и накрая пак ще се окаже, че няма нищо общо. Докато не извадят снимка на "изтекъл" кейс, не вярвайте на нищо! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • emo_841
#81

Снимки на "изтекъл" кейс.
[Изображение: ed30974d0bac.jpg]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
#82

Това е вече солидно доказателство!!!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
#83

Това ще е... не е като едно време нищо не се знаеше, днес още преди производителя да го е замислил вече ние потребителите знаем какъв ще еSmile
Интересен телефон ама с ексинос, демек хубав кон ама кьорав.

Зарядното било подарък, ко??? Зарядното е част от комплекта на телефона и там трябва да бъди, дори и слушалките са такива.
Обаче сте страхотни, много ме кефите, спорите за някакви простотии как не е било правилно, обаче при всяко отнемане на каквото и да е било, така трябва да бъде.

Аз телефон без зарядно няма да си купя и хич не става въпрос да ида да си купя едно за 50лв, не са важни парите, а принципа, тоя айфон 25 про макс на цена от 3000лв трябва да идва с тая залепяща ху*ня в комплекта, а не да ми взимат аксесоари.
Всичко е с цел още по-голяма печалба, точно пък от зарядното в кутията ще опазят планетата...хахахаха, не зарядни, ами 500 години да не купуваме смартфони, пак няма да оправим планетата, до там сме я докарали, че асфалта се топи на пътя през месец юли, зарядни.

Това който е съгласен с тая простотия, извинявайте, ама си заслужава да го цакат.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • doktorra, fifth_root, sapiora
#84

Ти па не даваш човек да има мнение, я слез от метлата...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
#85

Има мнение и има простотия.
Ще прощавате.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#86

(2020-10-30, 20:54:55)Victormihov написа:  .

Зарядното било подарък, ко??? Зарядното е част от комплекта на телефона и там трябва да бъди, дори и слушалките са такива.
Обаче сте страхотни, много ме кефите, спорите за някакви простотии как не е било правилно, обаче при всяко отнемане на каквото и да е било, така трябва да бъде.
Това е като да си купиш обувки ама без връзки,защото от старите трябва да са ти останали,ако са здрави и същия цвят,няма да купуваш нови,ще ти легнат по евтино. Big Grin
[-] 6 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus, doktorra, jivkojj, kayovas, nastykb, Victormihov
#87

Имам чувството, че в тоя форум има хора, които са тук само за да са опозиция, без значение прави ли са или не.

Изпратено от моят SM-N986B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • doktorra
#88

Ами аз съм против да се маха зарядното защото,първо производителя казва да се зарежда само с оригинално зарядно и кабел,и ако стане инцидент с батерията и се окаже че това зарядно не е по стандарта,вината ще е твоя.Над 90% от потребителите не знаят какво зарядно да изберат и ще искат да спестят някой лев и ще купуват на късмет.Другото и че дори и едно фенерче което е със зарядна батерия си върви със зарядно,а пък телефон за 2000+ лева да е без просто е не сериозно.Аз зарядни освен за кола не съм купувал и нямам излишни,освен на старите нокии,телефона го продавам комплект.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • doktorra, sapiora
#89

А защо си мислите, че хората все ще купуват зарядни с кабел и няма да купят едно безжично и все на него да зареждат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sapiora
#90

Защото безжичното е удобно, но не позволява, когато се зарежда, да се ползва телефонът пълноценно, за разлика от кабелното зареждане Smile
[-] 4 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • airbus, doktorra, nastykb, VikeZ
#91

(2020-10-30, 21:58:39)hazART написа:  А защо си мислите, че хората все ще купуват зарядни с кабел и няма да купят едно безжично и все на него да зареждат.

А и защото други хора живеят в семейства по 2,3,4 или повече и едно безжично няма да е достатъчно....
Понеже на всеки човешки индивид му трябва зарядно в различен момент от денонощието................
...и понеже джаджите за зареждане в един дом са вече много - телефони, слушалки, смартгривни, смартчасовници,
таблети и т.н. и ако всичките идват без зарядни става мармалад.......!!!!!!
Да не говорим за парадокса, че някои идват и без кабел или с 5 см такъв............WTF?????

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на doktorra за това мнение:
  • DoryanY
#92

(2020-10-30, 22:03:08)Boby13 написа:  Защото безжичното е удобно, но не позволява, когато се зарежда, да се ползва телефонът пълноценно, за разлика от кабелното зареждане  Smile

А най много се скапва батерията, когато се зарежда и едновременно с това се ползва телефона "пълноценно" с някоя тежка игра.

1916 
#93

doktore аз да знаеш за безжично зарядно, което зарежда по 2, 3 неща или тепърва ще го откриваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#94

Знаем, а ти да знаеш, че ги има под път и над път ? И отделно при кабелното зареждане хората си ползват телефона, но не непременно за някоя тежка игра Smile
#95

Тия безжичните от 5вата си ги ползвайте вие.
2 часа стой там и дреме телефона, зареден е 30%.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Boby13, doktorra
#96

(2020-10-31, 03:48:56)Boby13 написа:  Знаем, а ти да знаеш, че ги има под път и над път ? И отделно при кабелното зареждане хората си ползват телефона, но не непременно за някоя тежка игра  Smile

Стига само дисплея да свети. Един от най-големите консуматори е. Но това си е твоя работа. Няма да уча никой как да си е5е жената.  Smile
(2020-10-31, 07:34:04)Victormihov написа:  Тия безжичните от 5вата си ги ползвайте вие.
2 часа стой там и дреме телефона, зареден е 30%.

5 или 10 вата безжичното зареждане е по бавно от това с кабел, защото КПД-то е много по-ниско. Еврейското в теб отново взема връх  Smile . 
Не се обиждай, нямам това за цел. А и ти си майтапчия човек  Storstark

1916 
#97

(2020-10-31, 07:34:04)Victormihov написа:  Тия безжичните от 5вата си ги ползвайте вие.
2 часа стой там и дреме телефона, зареден е 30%.

Аз си го зареждам с оригиналното 15 W безжично на Самсунг ( около 1.5 часа), и няма проблеми

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • milss
#98

Идеално за 15 ватовото ти, жалко, че не е в комплекта.
Млис за ко да се обиждам бе човек, то сина на Шефа горе е евреин Smile

Аз само да питам:
След като новите Хайфони ми отнемат слушалките и зарядното което си е usb-c и не струва 2 долара, какво ми дават, че трябва да платя същата цена?
И когато новата мега С30 Ултра дойде без слушалки и зарядно и пак струва 1400$, готови ли сте да ги платите?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus, doktorra
#99

(2020-10-31, 08:56:41)Victormihov написа:  И когато новата мега С30 Ултра дойде без слушалки и зарядно и пак струва 1400$, готови ли сте да ги платите?

Какво ново, един процесор и няколко по- бързи намотки за дозареждане? Lol Няма камера под екрана, няма новата технология при батерията. Нищо!
Е, има нова плочка на камерите. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 4 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • alexbg67, doktorra, fifth_root, Victormihov

Ха-ха-ха тия па ме убиха с това изказване за околната среда.Няма да ви дадем зарядно за да опазваме природата,но пък ще бълваме всяка година по няколко модела телефони в милиони бройки.......смехория на квадрат.Ако наистина имат такава грижа поне да предложат избор ако клиента няма подходящо зарядно да му се достави с телефона.Иначе си е чиста проба лакомия и двуличие...
[-] 4 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • airbus, doktorra, Victormihov, VikeZ
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)