Анкета: Повече предимства или повече недостатъци, имат според Вас, Смарт часовниците? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Повече предимства
37.50%
9
37.50%
Повече недостатъци
4.17%
1
4.17%
Не знам, не използвам такъв вид часовник
58.33%
14
58.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Повече предимства или повече недостатъци имат според Вас Смарт часовниците?
#1

[Изображение: 16077df20afa2b4ace179fd5a5005f89-L.jpg]

Повече предимства или повече недостатъци имат според Вас Смарт часовниците?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

За мен недостатък е, че са изключително дебели, за това не бих си купил...
Цитирай
#3

За мен имат повече предимства. Колкото дебелината, часовници има всякакви за всеки вкус и дебели и тънки и кръгли и правоъгълни и с няколко различни OS.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

Някои хора харесват големи часовници (и изобщо устройства). Аз не харесвам никакви неща по мен (гривни, ланци...), даже сватбения пръстен не ми е приятен. Но за часовниците: преди около 15 години носех, но от тогава предпочитам да си извадя телефона и да видя часа. И защо го казвам всичко това - въпреки него, в смарт часовника можеш да имаш редица ползи (да не изреждам познати функции). И точно заради няколко от тях съм не с часовник, а гривна, защото пък не искам голямо нещо на ръката, знаейки че така се лишавам от още няколко функции, които би ме радвало да имам.
Цитирай
#5

За няколко месеца смених няколко часовника - Galaxy Watch, Honor Magicwatch 2 и сега от няколко дни най-новата ми придобивка Apple Watch Series 4. Категорично мога да кажа, че часовника на Apple е най-смарт от останалите, които съм имал. Honor-а даже не мога да го нарека смарт часовник, защото единствените смарт функции (без следенето на активността) са да прочетеш известията от телефона и да говориш през него. Не можеш да му инсталираш абсолютно никакви приложения, трябва да чакаш софтуерен ъпдейт, за да добавят евентуално някаква функция. С Galaxy Watch можеш много повече, четеш, отговаряш на съобщения директно през него, има много приложения, но! повечето от тях безсмислени. При Apple Watch има най-много приложения от трите изброени и най-голямото предимство е, че даже не ти трябва телефона да изпратиш съобщение от него. Влизаш си в Messenger да речем и си пишеш директно от часовника. При Galaxy Watch може само да отговаряш на получено съобщение, но не и да започнеш нов чат директно през него. Минуса на Apple Watch е, че ми се вижда много нежен и не знам дали ще оцелее без драскотини дълго време, но ще гледам да го пазя. Но определено той ми е вече фаворита за смарт часовник.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#6

А как ти е живота на батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Сега е на първо пълно зареждане и в момента след около 32 часа работа е на 55%. Тоест 3 дни може би ще изкара, но довечера ще го слагам да се зарежда, че утре ме чака дълъг ден и не искам да го мисля ще изкара ли до края на третия ден или не.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#8

Кой размер взе, откъде го взе, скоро може да направиш екосистема, както си тръгнал.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

44mm Aluminium Space Gray от онлайн магазин. От всички продукти нямам само Apple TV все още  Big Grin Вече имам MacBook, AirPods, Apple Watch, iPhone, iPad и iPod  Rolleyes
Мисля близките години да не се връщам към андроид  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#10

Зависи за какво се ползват и колко кара батерията.
Но от почти 2 години съм със смарт часовник, а от 5 с носима електроника - не мога да си представя живота, без нещо на ръката Smile

Дори да нямам гривна или смарт часовник ще сложа някой от класическите на касио, например
Цитирай
#11

А не изпитвате ли някаква зависимост, защото някои ги носят постоянно, даже и когато спят. Аз когато се прибера, ръчните часовници си ги свалям, нали, нося само едни, но имам няколко. А тук да ви следи крачките и едва ли не здравословното състояние, това как ви се струва. Даже ръчните вече май ги ползвам повече за аксесоар, с който съм свикнал отпреди.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Аз пък над 30 години не съм свалял часовник, освен за някоя профилактика или хигиена...

пп
Сегашният ми тежи 124 грама и се замислям за някоя смарт джаджа.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Принципно часовниците които съм носил, не са сваляни от ръката ми с години както има една приказка, с тях спя, къпя се и в морето си плувам с него, сега като си взема п40 прото с часовника ще видим, но предполагам че ще ми е като аксесоар на който да погледна часа докато плувам, другите щуротии хич не ме вълнуват колко спя, колко хода и т. Н.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#14

(2020-05-09, 15:38:16)hazART написа:  А не изпитвате ли някаква зависимост, защото някои ги носят постоянно, даже и когато спят. Аз когато се прибера, ръчните часовници си ги свалям, нали, нося само едни, но имам няколко. А тук да ви следи крачките и едва ли не здравословното състояние, това как ви се струва. Даже ръчните вече май ги ползвам повече за аксесоар, с който съм свикнал отпреди.

Зависимост не. Просто върши работа, ама мога и без него.
Цитирай
#15

Всичко е навик.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)