Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung J3 Android 9 запис на разговори
#1

Здравейте, 
телефонът е Samsung J3 (SM - J330F/DS) след ъпдейт на Android 8 до Android 9 спря да прави запис на разговорите. Телефона не е ROOT-нат. Ползвахме няколко програми които са за запис на телефоните разговори, но без успешно. Политиката на Android 9 до колкото разбрахме е изключила възможността за запис на разговорите, но на нас ни се налага защото работим с клиенти и в годините сме разбрали, че на повечето брадвата не сече два пъти на едно и също място. Може ли да ни дадетете съвет как да постъпим за да можем да продължим със записите на разговорите. Благодарим Ви предварително. Спорен ден!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jimvirtooza за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Такива са изискванията на тъпите бюрократи от ЕС. Само за ЕС от версия 9 на Андроид нататък. В щатите и Азия няма такава забрана.
Аз ползвам BoldBeast Recorder.
За сега работи, но не както преди. Ако говоря и съм включил на високоговорител се чуват добре и двамата абонати. Ако не съм на говорител, другия човек се чува по-слабо и тихо. Има доста в настройките, бая опции.
Друг вариант е да се рутне телефона. С Root повечето програми за запис работят.
Следващ вариант е да се флашне телефона с Андроид 8 и да не се обновява до по-нова версия.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)