Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme или Xiaomi/Redmi
#26

Здравей Andon0v .До сега не ми се е налагало да ползвам разширенията.Да не те заблудя само искам да спомена че не съм свързан професионално с Линукса.С твоя отговор ми се изясниха някой неща.Ще се поровя в менаджера.И да не превръщам форума в Линукс форум да попитам само има ли друг форум освен Калдата където мога да задам въпроси относно Андроид - Линокс свързване?Не че имам нещо против Калдата маняцие но откато прочетох следното : „ Това че питаш не означава че някой е длъжен да ти отговори “Този форум ми падна в очите.При мен нещата стоят така: Ако някой ме пита нещо и аз мога да дам отговор съм длъжен да отговоря.Стига да имам свободно време за това.
Да премионем на Андроид темата.Моя Realme телефон за сега се държи добре.Като изключим няколко бъга с които свикнах и вече не ми правят впечатления.Батерията все още държи 2 дена.Немога да преценя какви снимки прави защото лаптопчето ми е втора ръка.Да попитам как да разбирам режим на снимане 64М ?Също така тази Опера която е инсталирана на телефона за какво се ползва?И накрая да попитам има ли тема във форума където се обсъжда този Tapatalk че времето все не ми стига ?
Цитирай
Аксесоари
#27

ciril 64 МП са-мега пикселите на камерата и съответно на снимките. Опера е браузъра, ето раздел за Tapatalk  https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001. Ако търсиш нещо във форума пиши го в търсачката и ще го намериш лесно.През браузъра на лаптопа е по лесно да намериш нещо във форума,защото всичко е по видимо,тапаталк го ползвам само да прочета нещо,или да отговоря.

Huawei P30
Цитирай
#28

Здравей DoryanY.За тези 64 М и аз предполагах същото но не бях сигурен.Линка ще го прегледам.За търсачката не е тов за което някои хора ще си помислят.........То е ясно че без четене нищо не става ....но защо трябва да се тормозим излишно един друг ? С риск да засгна някой.От 26,38 до 27.30 минута.
 https://www.youtube.com/watch?v=J9KvzpXRh0Q
Това не е скрита реклама.
Благодаря за информацията по горе.
Цитирай
#29

[offtopic]
Май е време да направите тема за Realme, а не да ползвате тази

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#30

А какво ще кажете за Realmi 7 pro, ревютата му са страхотни, някой има ли реални отзиви?
Цитирай
#31

(2020-12-04, 18:48:59)valentyno написа:  А какво ще кажете за ....................., някой има ли реални отзиви?

Здравейте.Аз не съм специалист.Мнението ми е от ежедневното ползване.Имам наблюдение на различни модели телефони.Някой от тях са по скъпи от моя.Според мен смартфон без интернет е GSM.След последния ъпдейт ми падна обхвата.Преди спокойно си говорех от всяко едно местенце.. Сега ми се налага да отида до външната врата.Да попитам запознатите дали това е свързано с ОС или оператора е намалил сигнала?
Valentyno според мен си купи този който на теб ти харесва.Има една приказка че който и да купиш все ще сбъркаш.Аз моя го купих да пробвам модела.Дал съм 240 пари и дойде от Италия.Единственото корто не ми харесва че е много тежък.
Цитирай
#32

Има много мнения, че софтуерът на Realme е бъгав, а ъпдейтите са бавни. Aз съм точно на противното мнение. Имам Realme X на почти две години с оригинален, а не къстъм ром, инсталиран от сина на търговеца в Алиекспресс. Прекрасен телефон, без никакви лагове и загрявания и много бързо зареждане. За сравнение ще кажа и това, че преди няколко дена купих Xiaomi на жената, модел 2021 г. с Android 10. Моето доста по-старо Realme е ъпдейтнат до Android 11.
Цитирай
#33

Здравейте. Да попитам .Може ли да ползвам системата на свързване която е показана на клипа ? Вместо микрофон да ползвам изхода на компа по точно изход слушалки. Целта ми е да накъсам на части едни звуци от компа и да ги вкарам в телефона . Както съм писал по горе Линукса не се сработва добре с Андроида. Възможно ли е да се случи всичко това ?Имам всички кабели за връзка както е показано на клипа но когато започне да записва пише от вградения микрофон. Може ли телефона да разпознае компа като микрофон . До колкото разбирам от клиповете които гледах би трябвало горе в дясно на дисплея вместо слушалки да се появи микровон ?

https://www.youtube.com/watch?v=piyL4RE4S8A

П.П.- Телефона е Realmi ако това ще помогне нещо. Искам да споделя че дисплея е много чуствителен . Още не съм го докоснал и той се превключва от растояние. И още когато говоря някой път се изключва и се налага да набирам на ново . Това регулира ли се от настройките ?
Рекламите които съм получавал са единствено за Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)