Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със 4g и H+. ПОМОЩ
#26

Стойност на глава е по-малка, но на тяло е по-висока... Иначе има логика.
Аз намерих програма която да ми заключва приложенията - nod32. Само жестовете останаха като дискомфорт (значителен за мен) и това, че обхватът е по-слаб. Често ходя по места където се губи мрежата. Имам карта на А1 във втория слот и ако случайно Виваком загуби А1 хване нещичко. На тези места излиза, че Самсунга ще е духацийка и няма значение коя от двете карти ще ползвам за интернет...
   
Цитирай
Аксесоари
#27

https://www.youtube.com/watch?v=0azOHlnd6Es&t=67s

Има няколко подобни клипа в мрежата,йъдето уж се изчиства проблема със слабия сигнал.
Лично аз не съм го пробвал-просто все не ми остава време.Ако някой има желание и време може да се пробва.
Само да кажа,че в центъра на София има места,където на 4G съм на една чертичка без да съм в дупка,а на последния етаж.

Милан
Цитирай
#28

Еее ти ме заби сега. Как в София една 4г черта...

Ето на Женския пазар кво прави мейта и Виваком.
   
Цитирай
#29

Офиса ми е на 50 метра от съдебната палата.Без кейс съм.
Живея на три пресечки от офиса и вкъщи три в редки случай 4 чертички.
Просто не ми дава да кача скрийншот да покажа-прекалено голям излиза файла.
Странното е,че където и да съм ходил в провинцията обхвата е винаги пълен.
Онзи ден бях в Стара планина на майната си и държеше 3 чертички на 4G.И реално водих видеоразговор все едно съм на wifi.
Nqmam obqsnenie.

Между другото сега нулирах мрежовите настройки както е показано на клипа,и изведнъж пълен обхват.

Милан
Цитирай
#30

Ееее, чакам отзиви след няколко дена!
Цитирай
#31

За момента държи пълен обхват.
Но се губят всички пароли пък на wifi-ако някой ще прави това упражнение да го има предвид.
То си го пише де.

Милан
Цитирай
#32

Абе то ако оправя обхвата, тва не е никъв проблем с паролите.
Цитирай
#33

За момента никакъв проблем с обхвата-нито в офиса,нито вкъщи.
Чак не ми се вярва.
Незнам,пробвай-отнема минута.

Милан
Цитирай
#34

Чакай да го купя първо.
Цитирай
#35

А как се отваря менюто за изчистване на кеша? Пробвах с натискане на главния бутон плюс намаляне, но не става?
П.П. Разбрах как! Smile

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#36

Просто модемите на самсунг са зле, с китайски телефон имам обхват на място където Note 10+ нямаше на един и същ оператор.

Също така ако много търсят за мрежа загрява бързо.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#37

Аз съм с Note 10, за пръв и последен път Самсунг ще е това! Слаб сигнал, слабо wifi, слаба батерия и посредствена камера! Вкъщи имам база за сравнение с Nova 5T на Хауей и 7s plus на Айфон! Ми по всички показатели важни за мен - сигнал, wifi, батерия и снимки и двата други телефона, въпреки ниската си цена, са в пъти по-добре от Note 10! Аз за мен си реших, пръв и последен Самсунг! Батерия - макс 10 часа, от които 2 часа екран, wifi - крайно нестабилно и слабо, снимки - много много зле!

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaskop_note10 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#38

Това относно батерията...
С две сим, 4G, GPS и синхронизация на две пощи...[Изображение: 4e60a96e0ab351878ce946c8913a58cb.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crazy_hatteR за това мнение:
  • milss
Цитирай
#39

(2020-05-23, 08:25:20)vaskop_note10 написа:  ......... Батерия - макс 10 часа, от които 2 часа екран, wifi - крайно нестабилно и слабо, снимки - много много зле!

Дай поне един скрийншот от консумацията на батерията както е направил под твоето мнение @Crazy_hatteR. Снимките биле по-лоши от Nova 5T и 7s plus на Айфон? И това не вярвам да е така. 
Но щом си недоволен разкарвай Самсунга и си ползвай Хуявея.

1916 
Цитирай
#40

Ноут 10+ правя екран 7-8 часа. Може и 6 ако много говоря или правя webex срещи.
Камерата. Странно. Имам айфон XS и камерата му е страхотна наистина, но много пъти съм ги сравнявал. Много близки, в едни ситуации единият малко по-добре, в други - другият. Нощният режим на Ноута е много добър.
Обхват - никога не съм имал проблем. Не знам в какви мазета ходите, но аз нямам проблем. Като тук далеч не изключвам, че може други телефони да се справят по-добре. Но табличката с излъчваната радиация съм я постнал по-горе.
Цитирай
#41

@vaskop_note10 , аз доколкото виждам това "агро" приложение ти работи във фон и само то ти е дръпнало 20% батерия. Ако го беше "приспал" въпросното приложение и добавиме остатъка ти от 50%, всичко щеше да е перфектно.
Много хора не си правят елементарни настройки на устройството си, и после се оплакват!
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Crazy_hatteR, martoo, vanboy
Цитирай
#42

(2020-05-23, 08:25:20)vaskop_note10 написа:  Аз съм с Note 10, за пръв и последен път Самсунг ще е това! Слаб сигнал, слабо wifi, слаба батерия и посредствена камера! Вкъщи имам база за сравнение с Nova 5T на Хауей и 7s plus на Айфон! Ми по всички показатели важни за мен - сигнал, wifi, батерия и снимки и двата други телефона, въпреки ниската си цена, са в пъти по-добре от Note 10! Аз за мен си реших, пръв и последен Самсунг! Батерия - макс 10 часа, от които 2 часа екран, wifi - крайно нестабилно и слабо, снимки - много много зле!
Анатема,да се изкажеш така за "божествения"  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin .Както каза колегата по-горе,провери това приложение дали не точи яко батерията,че този резултат е много зле.
Цитирай
#43

(2020-05-23, 15:45:40)bajchoni написа:  Анатема,да се изкажеш така за "божествения"  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin .Както каза колегата по-горе,провери това приложение дали не точи яко батерията,че този резултат е много зле.


Уж съм ограничил всичко!Я ми кажете и обяснете като на по прост от къде и как да огранича приложенията, така че поне един ден да ми изкарва батерията!
Цитирай
#44

Пиши в търсачката на настройките: "спящи приложения" и го вкарай там да спи. После влез в "приложения" и намери конкретното . Забрани му батерия във фонова активност, както и мобилни данни във фон. Така направи и с всички, освен месинджъри и подобни, които писукат! Smile П.П. Избързваш да подценяваш телефона! Имал съм почти всяк'ви, включително и 4 модела Айфони. Note 10 + е най-добрия тел. който съм имал, а за снимките е почти недостижим сравнение с другите, включително и Huawei p20 pro! Батерията е повече от достатъчна. С обхвата нямам ни'къв проблем. Скоро бяхме в Странджа планина. Тайфата имахме поне 10
телефона от които 4 бяхме към Теленор. Моя и още един хванахме обхват, друго всичко беше умряло.

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#45

Поразгледай в темите за батерията на други Самсунг модели.Има доста изписано.С Ноут 10 бях за съвсем малко и  батерията ми се видя сравнително читава,колкото за силата на сигнала там си е слабо място.
Цитирай
#46

Почти 4 часа е точило това приложение батерията му на заден план. Забрани ми да работи на заден план и ще имаш драстично подобрение. Направи същото за всички приложения, които не са от първа важност (мейл, мвсинджъри и т. н). Можеш от Акаунти-Гугъл - да спреш синхронизирането на всичко без мейла, контактите.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#47

(2020-05-23, 08:25:20)vaskop_note10 написа:  Аз съм с Note 10, за пръв и последен път Самсунг ще е това! Слаб сигнал, слабо wifi, слаба батерия и посредствена камера! Вкъщи имам база за сравнение с Nova 5T на Хауей и 7s plus на Айфон! Ми по всички показатели важни за мен - сигнал, wifi, батерия и снимки и двата други телефона, въпреки ниската си цена, са в пъти по-добре от Note 10! Аз за мен си реших, пръв и последен Самсунг! Батерия - макс 10 часа, от които 2 часа екран, wifi - крайно нестабилно и слабо, снимки - много много зле!
Като го гледам това приложение Агро офис служи за трасиране на имоти,очертаване на земеделски земи посредством GPS.Трябва да му разрешиш да го ползва само до като използваш приложението.Влизаш в настройки на приложението-разрешения и ги оправи.И фонови те данни ги направи на икономични,от настройки мобилни данни.
Цитирай
#48

(2020-05-20, 10:05:51)Petreto1980 написа:  За момента държи пълен обхват.
Но се губят всички пароли пък на wifi-ако някой ще прави това упражнение да го има предвид.
То си го пише де.
Какво стана. Всичко наред ли е? Държи ли си обхвата?
Цитирай
#49

Това е от днес! Незнам какво става, но приложението ми е много нужно, но телефона се скапва, а уж всичко съм изключил.....

   
   
   
Цитирай
#50

Нещо му има на това приложение. Че то излиза по-голям паразит от Фейсбуклука. Опитай да му изчистиш кеша и данните.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)