Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 12 - нови и скрити настройки, менюта
#1

Здравейте, нека открия сезона и се надявам темата да е полезна на всички. Хората с глобален ще помагат на хората с китайски и xiaomi.eu ром и обратното Smile

Отлагах тази тема, защото все нямаше време за писане, но сега (с помощта на screen recorder-a и youtube) открих как да не заемам толкова много място в отвесно отношение и се надявам да съм полезен повече отколкото досаден. Очаквам и вашите открития, забележки, наблюдения и отзиви по темата. Приятна вечер!

[-] 15 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, BGDropche, bobi700402, cinizam, gimara, JOKVN, marincho, milenvn, Miro2210, pocko, PRANDELINHO, predator_v_bg, ronnie72, skysoft, valkov2
Цитирай
Аксесоари
#2

Кефи ме как малко по малко почнаха хем да добавят много нови опции и настройки и едновременно да го подреждат за не е толкова объркан, все още е доста объркан за нов потребител но, ако си ползвал MIUI повече от година и не си средностатистически потребител където влиза два пъти в годината настройките, то би трябвало като те бутнат от сън на изуст да знаеш къде се намира всичко.

One UI e малко по подреден обаче също така объркващ за нов потребител особено със Good Lock

Харесва ми също как слагат вече наложил се дизайн (iOS) и правят като Samsung (Бутат един тон настройки)

На мен лично Note 10 с OneUI 1 ми отне над 7 часа да мина абсолютно всяко едно системно меню + менютата на системните аппове + good lock + скритите менюта.

Колкото повече ти гледам клипа толкова повече му точа лиги да го слагам обаче като знам как ми забива...

П.С. Огромни благодарности за клипа.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#3

И как да спрем рекламите/Препоръките:

[-] 9 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, JOKVN, KenLii, milenvn, redsys, ronnie72, Steve, valentyno, росен2
Цитирай
#4

Благодаря за видеото!Имам малко глупав въпрос.Тела.е Redmi 9T,MIUI 12 може би 09 стабилна.Купен вчера и ъпдейтнат от до.Изгледах видеото и изключих всички„рекомендейшъни”,както съветвате вие.Правилно ли е това за този модел и какво помага тяхното изключване?Всички настройки направих така както съветвате.Питам защото тела е на жена ми и нямам всекидневно наблюдение върху него.Да знам така ли да и го оставя настроен?Предварително благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)