Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 10+ оригинални слушалки?
#1

Здравейте, 

Загубих оригиналните слушалки от комплекта и никъде онлайн не мога да намеря същите (търся български сайтове, за да дойдат по-бързо).
Излизат ми само по-стари модели за Note 8, Note 9 или такива с гумени кабелчета, а не връвчици.

На някого от вас ако му се в налагало същото или просто знае къде мога да погледна, ще се радвам да споделите Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в citytel, там имат повечето налични, вчера май ми минаха през очите за Note 10 , около 40лева обаче бяха

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#3

(2020-05-10, 10:50:59)nafora написа:  Здравейте, 

Загубих оригиналните слушалки от комплекта и никъде онлайн не мога да намеря същите (търся български сайтове, за да дойдат по-бързо).
Излизат ми само по-стари модели за Note 8, Note 9 или такива с гумени кабелчета, а не връвчици.

На някого от вас ако му се в налагало същото или просто знае къде мога да погледна, ще се радвам да споделите Smile
akg

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

Аз пък си търся оригинално зарядно, къде мога да поръчам и да съм сигурен че е истинско. Не искам да си прецаквам батерията с ментета.
Цитирай
#5

От Ситител не си купувай! Аз направих грешка да си взема уж оригинални , но се оказаха пълен боклук.Звукът от тях е по-тих и некачествен!

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай
#6

(2020-05-11, 20:05:43)dinko8708 написа:  Аз пък си търся оригинално зарядно, къде мога да поръчам и да съм сигурен че е истинско. Не искам да си прецаквам батерията с ментета.
Зарядно

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Имам Samsung Note 10 plus в комплекта имам оригинални слушалки които никога не са ползвани защото ползвам беззични Samsung Buds plus , ако ви интересува мога да ви ги дам за сумата от 50лв , при интерес пишете на 100% знаете че са оригинални

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#8

Здрасти някой намери ли  оригинални слушалки, че и на мен ми трябват.
@barmatador имаш лично.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#9

По-горе съм дал линк. Струват 39 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonus за това мнение:
  • losh1, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)