Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO F2 Pro - представен на 12.05.2020
#26

взех 6/128 сив . като цяло машинката си е ок.
само дето датчика за пръстовия отпечатък си е същата мъка като на ми 9т про. камерата уж 64 ама на практика не виждам да е по добра от на ми9т про а там е 48.
Цитирай
Аксесоари
#27

Хм, странно! Нямам такива наблюдения. И на двата модела работят бързо, без да ползвам каквито и да са протектори.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#28

На покото може ли да се използва стандартния miui launcher или си е с неговия с плъзгане се отварят приложенията?
Има ли я тази настройка:

   

PocoF2Pro
Цитирай
#29

Настройки на чекмеджето има ама...нещо не намирам може ли да се ползва като айфон в смисъл миуи . Бутони или само с жестове го има.
Ще поровя да видя ама май чекмеджето не може да се махне.
Тука някой за ebay говори... От България можеш да си купуваш квото си щеш от ebay. Аз доста пъти съм пазарувал там. Там обаче се работи с paypal
А това на продавачите хич не им харесва. Щото Пейпал взема такса и от продавача и от купувача. И за да си компенсират таксата трябва да дигнат цената. На пръв поглед не е голяма , до 3.5%. в зависимост от сумата.
Но ако продавате по доста бройки на ден Тея проценти почват да ти бъркат..в едното място. А в Китай конкуренцията е зверска. Не че няма и китайци в ebay но те самите си пишат че предпочитат плащането да не е през Пейпал. Или въобще не работят с Пейпал.
Цитирай
#30

Айде дойде и 12.0.1 стейбъл за Европа. Тва по въздуха. Не съм го мъчил принудително. 1.1ГБ.
Не знам какво съм очаквал ама ..не е това... В менютата ..да..анимации там некви ..но..някак на Уиндоус фон ми прилича. Заради големите надписи в подменютата. Иначе да анимации ... На блокове и се плацика там това онова... Приятно е. А Тея супер уолпейпъри... ами лайф улпейпърс или анимирани , кое му е толкоз суперското.... Флаинг уиндоусите да, интересно..друго по така...за сега не съм намерил.
Цитирай
#31

Много паднала цената  Big Grin

   

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#32

Ама верно как му е пропаднала цената.. под 600лв. Вече мога да кажа, че си заслужава. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#33

(2020-07-29, 22:04:40)airbus написа:  Много паднала цената  Big Grin

Относно тази обява много се чудя дали е леджит и дали има вариант да се поръча от Полша или Испания, защото ги дава неактивни. А от Китай митница малко не ми се плаща..

Иначе за 600 лв кърти мивки Big Grin

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#34

Дайте мнение, струва ли си да дам 150 лв. отгоре за да взема 8 GB-товата версия?
По-голямата вътрешна памет не ме интересува, в момента съм с 64 gb вътрешна памет и не ползвам дори и поовината.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cornholio за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай
#35

(2020-07-31, 23:49:25)cornholio написа:  Дайте мнение, струва ли си да дам 150 лв. отгоре за да взема 8 GB-товата версия?
По-голямата вътрешна памет не ме интересува, в момента съм с 64 gb вътрешна памет и не ползвам дори и поовината.

Винаги повечето РАМ е полезна. Особено когато играеш игри. Вече ако няма да играеш или само леки от сорта на Candy Crush, няма нужда да взимаш 8 ГБ.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#36

Щом 64гб ти стигат значи не ползваш големи тежки приложения . Разликата няма да я усетиш. Да на 8гб там е по бързата LPDDR5 , а на 6гб е LPDDR4X . Но и това можеш го разбра само в някоя тест програма. Виж ако държиш постоянно отворени много ,приложения , колко...10..12..и повече тогава да, повечето памет ще ти е от реална полза. В момента оптималната памет за андроид е 6гб. По малко ,4гб пак става но няма резерв. А повече ,8, 12 ,ако реално е необходима.
Цитирай
#37

Ами не е същото, няма да е като системния лаунчер на xiaomi.
Предполагам може да се сложи рома на redmi k30 pro(xiaomi.eu)?

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай
#38

Кратко ревю на български език.

 
Цитирай
#39

Това не е ревю. Ревюто ще е след няколко дена.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#40

Интересно сравнение на POCO F2 Pro с Mi 10, в което изненадващо или не, Poco F2 бие по всички параграфи Smile



Цитирай
#41

Къде отиде темата за покупка и магазини за модела, не я намирам?
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#42

Това ли?
Цитирай
#43

(2020-09-11, 15:31:55)milstan написа:  Къде отиде темата за покупка и магазини за модела, не я намирам?

Прав си, изчезнала е. Може някой да я е изтрил по погрешка.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#44

(2020-09-11, 16:47:26)hamilcar написа:  Прав си, изчезнала е. Може някой да я е изтрил по погрешка.

Беше изтрита по погрешка. Вече е възстановена, благодаря на всички за сигналите!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • hamilcar, milstan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)