Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO F2 Pro - представен на 12.05.2020
#1

Здравейте, запазвам темата. Ще добавя и линк за стрийма.

20:00 GMT+8 e 15:00 наше време.

Интересното е, че го дават по Китайско време, а аз очаквах да е в Индия представянето
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#2

Live stream:

[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, milstan
Цитирай
#3

Започна:
Poco F2 Pro
PoCo (POwerfully COol)

LPDDR5
UFS 3.1
Snap 865

АНтуту 589983

Liquid Cool technology 2.0
10 сензора покриват зоните, от които идва топлината.
Многопластов графин

FPS При игрите до 56
180херца тъч чувствителност, Z-axis вибрация
TUV Rheinland Сертификация за производителност
5G, WIFI 6, SUper bluetooth

Батерия 4700mAh
30W Зареждане
63 минути до 100%

True fullscreen display, 6.67 FHD+ AMOLED
92.7 screen to body ratio
800 nits
1200 nits max brightness
5 000 000 : 1
360 градусов ambient light sensor
HDR+
Widevine L1
Сертификат TUV Rheinland за дисплея също

Вграден в дисплея скенер за отпечатъци
Android 10 (oчаквано)
Poco launcher 2.1
easy on the eyes dark mode

gorilla glass 5 отпред и отзад

NFC
Inrared
3.5mm

Цветове:
Cyber gray
electric purple
neon blue
phantom white

Камера:
4 камери
123 градуса широкоъгълна
64мр основна Sony imx 686
телеMaкро 5MP 2x macro
сензор за дълбочина

Night mode 2.1

Видео:

Про режим
портретен режим
видео стабилизация

Предна камера (изскачаща 20 МР)

Цена:
6/128 - 499 евро
8/256 - 599 евро
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, Bosegilias, milenvn, ronnie72
Цитирай
#4

500 евро/ 980 лв. цена в Европа за 6/128 ГБ. Браво! Истински Флагшип с екран без каквито и да е ночове или дупки!!

Предстои да видим цените в мобилните оператори, които трябва да са още надолу. Още днес започват и продажбите в Алиекспрес и Gearbest.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

Покото идва ли с отключен боотлоадер?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Никой не идва с отключен.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

Тези много си повярваха. Няма шанс да дам тези пари за това недоразумение. Както и за ми 10 , като го видиш изглежда като играчка от зрънчо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mcl за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#8

От Утре "Зрънчо" и в техномагазините. Аз щи изчакам Промоция от Виваком.
Цитирай
#9

1200 лева в Технополис.
Цитирай
#10

(2020-05-25, 22:01:06)redsys написа:  От Утре "Зрънчо" и в техномагазините. Аз щи изчакам Промоция от Виваком.

И ще им набуташ 50лв месечно за цена от 900лв ?! Чиста набутвация.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#11

https://www.youtube.com/watch?v=bfbyCTyHFo4 Ето едно ревю.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Заредили са ги офиц вече, и с оплюваната препоръчителна цена от 1200 лв  Tongue.

   

Някой като /ако/ си купи да се похвали с първи впечатления.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#13

На който му е важна гаранцията и си иска телефончето веднага, ще си плати 1200лв.
Самото ходене до магазина и купуване също си е неописуем кеф, празникSmile

Иначе, колкото и да въртя надолу-нагоре този телефон си остава един от най-добрите 865, плосък екран, добра камера, амолед екран, без дупки и капки...
Изобщо браво на Шиаоми, този телефон определено не е компромис като F1.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#14

Аз съм решил да бойкотирам наглеците от Технополис и агитирам всички приятели, роднини и познати ДА НЕ купуват нищо вече от този магазин. Има Зора, Техмарт, Емаг- избор голям.

За другата такава верига- Техномаркет се знае, че са на голяма загуба и се предлагат от години за продажба, но никой няма интерес. Те отдавна се бойкотират от гражданите, които не искат да имат нищо общо с мафиотски бизнес, също както и Лафка (Лафка вече фалира и затвори). Допълнително и Интернет търговията им разказа играта- оборотите на Емаг постоянно растат, тази година ще отварят голям склад в БГ. Същевременно капитализацията на Алиекспрес на международните фондови пазари достигна внушителните 500 милиарда долара!!

Конкретно за Poco F2 Pro- от Goldway излиза 900 лв. с безплатна доставка с DHL без митница директно до дома ви!! Със 300 лв. по- изгодно:

https://www.aliexpress.com/item/40010337...7ed5YElhEn


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#15

А да питам, може и да не е тук мястото, но защо предпочитате да купувате от Aliexpress, а не от Ebay, Amazon, защото ви излиза по-евтино ли?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Амазон не работят на българският пазар, твърде малки сме за тях. Същото важи за Ebay.

Алиекспрес е най-големият глобален конкурент на Амазон. В България те доставят без митница до дома на клиента, предлагат защита на парите ви, без да има нужда от акаунт в PayPal и разбира се, най-добрите оферти за телефони са при тях.

Котировки на акциите на Алиекспрес на американската борса: https://finance.yahoo.com/quote/BABA/

Обща капитализация на Алиескпрес- над 530 милиарда долара: https://ycharts.com/companies/BABA/market_cap

За нашата икономика е много по-добре хората, вместо да работят като зареждащи рафтовете на разни техно магазини за минималната заплата от 600 лв. да работят например като куриери-доставчици за Еконт и Спиди. Имам познат управител на офис на Спиди и ми е казал да му търся шофьори, имат постоянен недостиг. Заплата- 1200-1500 лв. и нагоре. В моят квартал в София има 2 офиса на Спиди и 2 офиса на Еконт, с по-няколко гишета и почти постоянни опашки за получаване на пратки от интернет магазини... За Черният петък си взимам пратките една седмица по-късно, опашките са умопомрачителни от 2-3 години насам.

Виждате каква е разликата между един бизнес от миналото и такъв от настоящето и бъдещето. Интернет търговията се развива с такива темпове, че няма кой да я спре. Скоро и тук ще започне реалното затвяряне на физически магазини, както в САЩ.

The Mall- мола на Цариградско шосе в София отдавна разбраха, че огромните халета- магазини нямат бъдеще и бившето хале на Карфур го направиха на 30 малки магазинчета + много кафета, заведения за хапване и услуги.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#17

Алиекспрес има опция без данък и е супер удобно.
Само ме е яд, че не се предлагат всички модели смартфони, а само Шиаоми и OnePlus.
Ако имаше Самсунг до Али-то до вратата без митница, хич нямаше и да погледа магазин, оператор или олх.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

milen, мерси, аз и затова питах, защото гледам, че вериги като Bestbay не са много пълни, като се има предвид, че все пак е Америка и има много хора и не само. И като гледам, че шефа на Amazon е най-богатият човек, ти става ясно, че каквото и да се случи, той винаги ще е богат, защото винаги се поръчва онлайн и не е пряко засегнат както физическият магазин.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#19

[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай
#20

(2020-05-28, 14:39:11)milenvn написа:  Аз съм решил да бойкотирам наглеците от Технополис и агитирам всички приятели, роднини и познати ДА НЕ купуват нищо вече от този магазин. Има Зора, Техмарт, Емаг- избор голям.

За другата такава верига- Техномаркет се знае, че са на голяма загуба и се предлагат от години за продажба, но никой няма интерес. Те отдавна се бойкотират от гражданите, които не искат да имат нищо общо с мафиотски бизнес, също както и Лафка (Лафка вече фалира и затвори). Допълнително и Интернет търговията им разказа играта- оборотите на Емаг постоянно растат, тази година ще отварят голям склад в БГ. Същевременно капитализацията на Алиекспрес на международните фондови пазари достигна внушителните 500 милиарда долара!!

Конкретно за Poco F2 Pro- от Goldway излиза 900 лв. с безплатна доставка с DHL без митница директно до дома ви!! Със 300 лв. по- изгодно:

https://www.aliexpress.com/item/4001033757328.html?spm=2114.12010612.8148356.2.6f697ed5YElhEn

Прехвалването на емаг е доста прекалено. Виж им баланса за миналата година. 8 милиона вътрешно. Не случайно целия им мениджмънт замина. За Технополис съм съгласен. Техномаркет са за втора година на плюс, т.е. доверието се връща към тях(интересен факт- доставчик са на Амазон). Зора си остават тъжна история"веригата на дедо". техмарт/Магнум са с основен бизнес митнически склад/вносител , напук направиха магазини. Китайците за момента, просто няма кой да ги бие. Особенно след пускане на заводите.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#21

Само тази окръжност отзад, побрала камерите ми идва мааалкоо, някак сиии...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#22

Според мен телефона е супер, но както казаха повече ютубери, не е точно флагман.
Липсва 90 херца, безжично зареждане, стерео говорители и водоустойчив- като последното като, че ли вече става маловажно защото всички нови Шиаоми вече имат защита от неволно заливане на вода.
И по-слаба камера от Ми10 (про).

Има и огромен плюс и това не е само 865, а това, че екранът е плосък и "цял", без изрезки.

Изобщо дилема си е между Ми10 Поко Ф2.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#23

Е той за 850 лв. няма и как да е супер мега флагмана... Просто средняк с топ процесор и като се знае последния колко е скъпичък, няма как да не е пестено от доста други неща.
Ми 10 е съвсем друг телефон...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#24

За Poco F2 Pro се очаква скоро да има Android 11 Beta 1.
[Изображение: 8049f10ba4e99887d851508a0b034dc7-full.jpg]
Stable версия на Android 11 се очаква в края на лятото или началото на есента.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#25

Poco F2 Pro - Пълен обзор

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)