Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Отново отговор от www.allgsm.eu

"Здравейте,

Щеше да е хубаво това което казвате, но сте далече от истината.

Сръчко сервиз е официален представител на Solitron и ремонтират устройства само закупени от Solitron.

Цената на устройствата в Solitron са с 30% завишени така ,че щом много разбирате вземете си от solitron и не ни ангажирайте с време да ви даваме информация, която вие явно „много добре знаете“"

Изключително "професионално"!

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 2 потребители изказват благодарност на Severna за това мнение:
  • airbus, milenvn
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-06, 01:08:41)Severna написа:  Изключително "професионално"!

Нямам думи. Личи си раздразнението им, че сте разбрали истината! Нека всеки види какво е отношението към клиента и само се замислете как ще се държат тези и подобни на тях гаражни търговци, ако се наложи да ги потърсите за гаранция...!!

Поръчвайте от Алиекспрес и не се занимавайте повече с тези "експерти" и тяхното толкова "ценно" време.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, Severna
Цитирай

(2020-10-06, 01:12:53)milenvn написа:  Нямам думи. Личи си раздразнението им, че сте разбрали истината! Нека всеки види какво е отношението към клиента и само се замислете как ще се държат тези и подобни на тях гаражни търговци, ако се наложи да ги потърсите за гаранция...!!

Поръчвайте от Алиекспрес и не се занимавайте повече с тези "експерти" и тяхното толкова "ценно" време.
Тиа от Allgsm са големи измамници, мотаха ме и мене за 2 телефона, уж ги имали налични, пък ги чакаха да дойдат, пък ги нямаше с тия характеристики ... и поненеже бях притиснат от времето взех по-скъпото, което имаха, не че съжалявам толкова, но ме издразни отношението им, няколко сайта са на един и същи собственик!

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jiktak за това мнение:
  • milenvn, Severna
Цитирай

Сръчко май поема и гаранция на техно веригите, да не и на мобилните оператори. Тези никнещи като гъби сайтове за телефони са ...........

С публикувана полезна информация в този форум, се научихме откъде да пазаруваме Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn, Severna
Цитирай

Техен "бизнес"?, в който губят клиенти...
От преди малко и аз се наредих на опашката от чакащи Покото. Дано скоро ми падне в ръчичките? и дано лилавият цвят не ме разочарова...

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Severna за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Благодаря за изчерпателния диалог, а като става въпрос за гаранция, тя как се поема, ако се се случи, след покупка от АЛИ, говорим за конкретната тема. Агитирам друг човек за покупка, и за това съм така подробен.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-10-06, 08:26:24)Severna написа:  От преди малко и аз се наредих на опашката от чакащи Покото.

Честито Smile  Споделете после за какво време е дошъл!

За гаранция- пишете на конкретният магазин в Али, ако има някакъв проблем. За щастие не ми се е налагало да ползвам гаранция в последните 5 години на редовни покупки от Алиекспрес. Имате и спестени 350 лв. спрямо цената в Технополис, така че ако се наложи винаги може и сам да отидете в сервиз.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Severna
Цитирай

(2020-10-06, 15:54:05)milenvn написа:  Честито Smile  Споделете после за какво време е дошъл!

За гаранция- пишете на конкретният магазин в Али, ако има някакъв проблем. За щастие не ми се е налагало да ползвам гаранция в последните 5 години на редовни покупки от Алиескпрес. Имате и спестени 350 лв. спрямо цената в Технополис, така че ако се наложи винаги може и сам да отидете в сервиз.
Благодаря! Чакам го с нетърпение! Трябва да пристигне м/у 09 - 11.10 и когато го получа, задължително ще споделя първи впечатления. 
Щe се допитвам до Вас, ако имам нужда от помощ... Blush

(2020-10-05, 21:54:47)milenvn написа:  От години има официален български език навсякъде в моделите на Xiaomi глобална версия, включително и конкретно в този модел- потвърждавам от собствен опит. Бг език има дори в индонезийският ром, който се инсталира от някои колеги заради официалният запис на разговорите. Поръчвайте спокойно Smile
Заинтригува ме това за индонезийският ром с официален запис на разговорите, но не знам, дали мога да питам направо тук или има отделна тема с инфо?

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Severna за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-10-06, 16:32:23)Severna написа:  
Заинтригува ме това за индонезийският ром с официален запис на разговорите, но не знам, дали мога да питам направо тук или има отделна тема с инфо?
Темата за xiaomi.eu и индонезойския ром е тук.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-10-06, 08:23:44)airbus написа:  Сръчко май поема и гаранция на техно веригите, да не и на мобилните оператори. Тези никнещи като гъби сайтове за телефони са ...........

С публикувана полезна информация в този форум, се научихме откъде да пазаруваме Smile

Сръчко поемат ремонтите на апарати Шаоми закупени от Техномаркет. Това пак ви го казвам от личен опит Big Grin
Цитирай

Поредният дълбоко "професионално-търговски" e-mail от www.allgsm.eu

"Благодаря, купете си от Aliexpress от Китаец и като се счупи си го занесете в Сръчко сервиз и ни пишете дали е отремонтиран за да се посмеем.
Предпочитаме да нямаме такива клиенти като вас , който много разбират от – нищо.
Вашият случай е типичен за фразата „ една жена казала“ ....."

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Здравейте приятели, с този модел телефон съм от около месец. Страхотен модел е спор няма но се налага да се разделя с него поради финансови причини. Закупен е чисто нов от Технополис преди около месец. Няма абсолютно никаква следа от ползване по него 2г гаранция. Тогава за него платих 990лв не е лизингов а в кеш е платен касов бон +всички принадлежности към него.

Реших да пиша първо тук ако някой го иска нека се свърже с мен на лично съобщение. Ще се разберем за разумна цена все пак
Може би днес ще му направя обява в olx и тук в сайта

Благодаря и лек ден !!
Цитирай

(2020-10-06, 08:26:54)alexbg67 написа:  Благодаря за изчерпателния диалог, а като става въпрос за гаранция, тя как се поема, ако се се случи, след покупка от АЛИ, говорим за конкретната тема. Агитирам друг човек за покупка, и за това съм така подробен.
Не бих агитирал човек за покупка от Китай ако гаранцията му е чак толкова важен фактор.
Другото Милен го е казал - накратко - пише се на китайците и каквото преценят те, понятието "гаранция" при тях не е като нашето...

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Освен това едва ли ще може да се изпрати телефон по пощата заради батерията. Имаше колега, който го беше пратил от Одрин, там забрана за батерии няма.
Цитирай

Гледам че се продава с гаранция за 705 лева тук
Цитирай

(2020-10-06, 01:08:41)Severna написа:  Отново отговор от www.allgsm.eu

"Здравейте,
Щеше да е хубаво това което казвате, но сте далече от истината.
Сръчко сервиз е официален представител на Solitron и ремонтират устройства само закупени от Solitron.
Цената на устройствата в Solitron са с 30% завишени така ,че щом много разбирате вземете си от solitron и не ни ангажирайте с време да ви даваме информация, която вие явно „много добре знаете“...
Изключително непрофесионално! Карат клиентите да купуват устройствата си от дистрибутор, който не ги предлага на физически лица. Дали го правят нарочно или наистина не знаят този факт?  Но и в двата случая не заслужват положителна оценка.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Severna
Цитирай

(2020-10-07, 16:25:00)DoryanY написа:  Гледам че се продава с гаранция за 705 лева

Нали досега коментираме този измислен магазин. Това тяхното не е гаранция. Ако иска човек истинска гаранция- Емаг, Технополис или мобилните оператори. Ако иска най-добрата цена и бърза доставка- Алиекспрес.


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • alexbg67, milss, ronnie72, Severna
Цитирай

На сайта са дадени сервизи
Цитирай

^ Някъде сред тези сервизи да виждате да обслужват телефони на Xiaomi? За Сръчко сервиз са дадени само Самсунг и LG. Прочетете последната страница от темата, има отговор точно от този магазин, с който всичко става ясно.


Цитирай

(2020-10-07, 18:49:47)milenvn написа:  ^ Някъде сред тези сервизи да виждате да обслужват телефони на Xiaomi? За Сръчко сервиз са дадени само Самсунг и LG...
За Сръчко са дадени не само LG и Samsung, Xiaomi също.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

^ Ще ви помоля и вас да разгледате последната една страница от темата, преди да пишете! Сръчко сервиз обслужва телефоните на Xiaomi, но не и от този търговец- allgsm.eu, което те също потвърждават в отговор на запитване от клиент и освен това е отбелязано в сайта им- гаранция към Сръчко предлагат само за телефони Самсунг и LG!! Отговора им е цитиран малко по-горе в темата!! Не знам какво е толкова трудно да се проумее?

За трети път- истинска гаранция в Бг към официалният сервиз, с който работи вносителя- Сръчко сервиз: само ако пазарувате от дистрибуторите на вносителя: Технополис и мобилните оператори.  Също и Емаг, които си имат собствена мрежа и договорки със сервизи в Румъния! Забравете за всякакви малки и неизвестни гаражни магазинчета!! Тези магазинчета пазаруват незнайно откъде (всеки случай не и от вносителя), крият си данните изисквани по закон- физически адрес, 3 имена и телефон на лице за контакт, не плащат данъци по-голямата част от тях, дават "гаранция" към себе си, а не към сервиза на вносителя и много се дразнят, ако човек ги пита нещо за сервиз. И след всичко това- искат по-висока цена от европейския склад на Алиекспрес- няма как да стане!!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

Цитирам те - " Някъде сред тези сервизи да виждате да обслужват телефони на Xiaomi?", като сервизите в поста на колегата са: Bulgram, Creative center, Huawei, Сръчко сервиз, S4U. Виждам, знам и ти давам пример за това - Сръчко обслужва Xiaomi. За allgsm.eu въобще не е ставало въпрос, защо ми го даваш за пример? Само защото въпросните сервизи са изредени на страницата на техния сайт ли?

 
Цитирай

Поста е отговор на този над мен, което е указано и с знак "^". Там колегата е казал- "на сайта са дадени сервизи".

Важното е, че се изясни- въпросният търговец: allgsm.eu и всички подобни на него гаражни магазинчета НЕ ПРЕДОСТАВЯТ истинска гаранция към сервиза на вносителя Сръчко сервиз за телефони Xiaomi!!  Това е хубаво да знае всеки потенциален купувач и да си прецени откъде да поръча Poco F2 Pro.


Цитирай

(2020-10-07, 16:48:51)milenvn написа:  Нали досега коментираме този измислен магазин. Това тяхното не е гаранция. Ако иска човек истинска гаранция- Емаг, Технополис или мобилните оператори. Ако иска най-добрата цена и бърза доставка- Алиекспрес.
Гледал съм отзивите за конкретния магазин,нали това е важно ,мнението на потребителите  
https://www.pazaruvaj.com/stores/allgsm-s134489/#mneniq
Цитирай

(2020-10-07, 20:10:11)DoryanY написа:  Гледал съм отзивите за конкретния магазин,нали това е важно ,мнението на потребителите  
https://www.pazaruvaj.com/stores/allgsm-s134489/#mneniq

Тези отзиви първо не е ясно колко са истински, второ там се коментират други неща- бързина на доставка, опаковане и други подобни. То ясно, че всеки ще е доволен- получил е нова стока и се радва. Голямата драма настъпва, ако се стигне до ползване на "гаранцията" и за това има хиляди страници в нета, пълни с оплаквания от такива магазинчета, с "гаранция" към себе си.

Истинското лице на тези магазинчета се открива в отговора, който са пратили на запитването от евентуален клиент за гаранция и е цитиран по-горе в темата. Значи тези отсега се дразнят на въпроси за гаранцията, представете си ако трябва да сменят някоя част за 100 лв. примерно...


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)