Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени
#76

Отклонихме се доста от темата. Моля бъдещите постове да бъдат по нея- Poco F2 Pro- покупка, магазини и цени.

И тъй като получавам все повече запитвания за версията с 8 GB RAM и 256 GB вградена памет, ето я и нея. Цената в момента е 489 долара/ 810 лв. с включена доставка с DHL без митница:

https://www.aliexpress.com/item/40011201...4-_dV0R5XK


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • hegys
Цитирай
Аксесоари
#77

Чакаме бранд промоцията, да видим дали ще има намаления или ше вдигнат цените, за да ги свалят с по-голяма отстъпка пак до същите.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#78

От около година и нещо са им доста фейк промоциите на Алито. Последната хубава и истинска беше 11.11 2018г.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#79

(2020-08-22, 11:40:12)nowhere написа:  От около година и нещо са им доста фейк промоциите на Алито. Последната хубава и истинска беше 11.11 2018г.

Да не се ограничаваме, има и други сайтове..   Stolt
Фейк са надутите цени в Бг.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#80

Не гледайте формално дали има "промоция". Гледайте цената. Трикове като "промоция", "намаление", "разпродажба" са широко разпространени навсякъде и особено в офлайн магазините в молове и търговски улици.

И така- цената. Най-ниската и до момента за Poco F2 Pro 6/128 GB е 640 лв. с включена доставка до адрес в Бг без митница. За модела с 8/256 GB цената е 810 лв. Ако някой знае по-добра цена в други сайтове, нека сподели.

За предстоящата разпродажба има купони по 10 и 15 долара, но само за определени страни виждам до момента- Испания, Франция, Русия и Бразилия. Което е нормално, големите пазари винаги са с приоритет.

Все пак дори и сегашните цени са много добри за модела, особено на фона на предложенията в някои вериги в БГ от по 1 000 лв. за 6/128.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#81

(2020-08-22, 12:30:55)airbus написа:  Да не се ограничаваме, има и други сайтове..   Stolt
Фейк са надутите цени в Бг.

Аз говоря за Алито - преди си обявяваха какви ще са цените и условията на предстоящите промоции и така си бяха в крайна сметка. Последните няколко пъти обявяват, че ще е еди как си, а всъщност не е така. Пример някоя обява я дават, че ще има примерно $3 селект купон на всеки $50 да речем, идва деня на намаленията и хоп в обявата не можеш да ползваш селект купони.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#82

Доста от купоните изчезват за секунди след обявената дата и час. Често попадам на оферти, които никъде не са обявени.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#83

Говоря за селект купони, които не са на бройка или поне не е обявена и до последно в обявата има опцията за селект купони, ама от дата и час Х, и като настъпят дата и час Х внезапно опцията за селект купони изчезва от обявата.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#84

Цената взе леко да се вдига, може би да покрив купоните от по 3 лв?

Живи и здрави, ще изчакам есента, имам усещането че цените ще падат още доста. [Изображение: 9a42f74f4f1fa91d88e0efec847a85bd.jpg]

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#85

Цената е същата- 389 долара с включена безплатна доставка от Полша без митница за 6/128 GB. Променен е леко курса на долара, затова показва 644 лв., вместо 640 лв. до вчера. Предложението си остава страхотно. Във фейсбук групите на Xiaomi модела е тотален хит и се поръчва доста в момента. Ето отново офертата:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...5-_dV0R5XK


Цитирай
#86

Браво на търговеца MI & World Store! Намалили са цената на Poco F2 Pro с допълнителни 10 долара по случай старта на голямата лятна разпродажба на Алиекспрес!! Не е необходими да правите нищо, просто натиснете бутона "Купи сега" и ще видите крайната сума от 379 долара или към 625 лв. с включена безплатна доставка от Полша без митница.

След това има още едно намаление!! В полето "промо код" въвеждате "828GET15" и получавате още 15 долара отстъпка!!! С това общата отстъпка става 25 долара, а крайната цена- 364 долара или 599 лв. с включена доставка!!

https://www.aliexpress.com/item/40010345...5-_dV0R5XK

Вече може да се каже, че достигнахме реалната цена на телефона- 599 лв. за версията с 6/128 GB!!


[-] 7 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • bobo1973g, emil11, k-2, kalin.krasimirov, milstan, suffer, zlatanmarkov
Цитирай
#87

Сега го поръчах офертата е супер 603 лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#88

^ Честито!! Офертата е страхотна!! Който смята да поръчва да побърза, тъй като тези намаления, особено това от 15 долара могат да се изчерпат по всяко време!!


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • kalin.krasimirov, stivyo, zlatanmarkov
Цитирай
#89

Ох не мога просто, Миленски извинявай, ама си много смешен как се надъхваш!

Иначе офертата е добра да, въпреки че рекламираните селект купони пак ги няма, но и така е добре.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#90

Какво надъхване, направо е подарък с тази цена . Към 200$ струва само SD. Smile Другото е бонус

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • kalin.krasimirov, milenvn
Цитирай
#91

Моля да се придържаме към правилата на форума и без лични квалификации! Благодаря.

Офертата е страхотна! Всички знаем, че Куалком станаха изключително алчни и вдигнаха цените на процесорите си до безумни нива- 200 долара + 5% от цената на устройството за Снап 865. На този фон и цената на всички останали компоненти офертата е наистина подарък! Получавате всички най-нови технологии в един смартфон на флагманско ниво и цял екран без каквито и да е ночове или дупки- нещо, което почти никой друг не предлага!!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • kalin.krasimirov
Цитирай
#92

И аз го поръчах, тъкмо да му се нарадвам и ще излязат следващите модели догодина. Ултрата я ѝ падне цената, я не, я има наличности, я не, я има международна версия, я не... стават много условности.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn, ronnie72
Цитирай
#93

Сигурно ли е, че няма да бъде спрян на митницата, става дума за линка даден по-горе, склад от Полша, и с този ром може ли да се ползва в България?Извинявам се за въпросите, които може да Ви звучат смешно.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#94

^ Сигурно е, че няма митница, доставката е с куриер директно до вашият адрес. Рома е глобален, с ъпдейти и български език. Може да поръчвате спокойно.

Междувременно има и някаква игра на Алиекспрес през тяхното приложение за смартфони. Може да се спечелят още 20 долара. Сваляте приложението, влизате с акаунта си, цъкате на главният екран вляво- има купон с надпис 20 долара.  Печелите веднага 16.80 долара и трябва да ги направите 20, за да се изплатят. Това става, като шервате линка с приятели. За всеки приятел и двамата получавате по 0.18 долара. Ето моят линк, цъкнете  го от телефона си и като ви пита с какво да го отвори- дайте приложението на Алиекспрес:

https://a.aliexpress.com/_dWp5IRq

Който смята да поръчва телефона- Споделяйте своя линк тук, за да увеличим отстъпката с още 20 долара.


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, ronnie72, stef
Цитирай
#95

Да попитам притежателите на поко, купили го от китай, колко тежеше пакета при получаване?
Цитирай
#96

"Промо код" "828GET15" вече не е валиден, защото е изчерпан.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай
#97

Ето и от мен

https://a.aliexpress.com/_dSQzpbw

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#98

(2020-08-24, 13:31:15)airbus написа:  Ето и от мен

https://a.aliexpress.com/_dSQzpbw

Цъкнах и добавих и на двамата още някакви центове до заветната сума Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#99

Тази цена кой магазин я постига?
   

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Никой, както казах вече правят фейк промоции.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)