Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

С тези купони колко ви излиза телефона ?
Цитирай
Аксесоари

Моят излезе 369 долара или около 610 лв. с включена безплатна доставка.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • martoo
Цитирай

Днес си получих телефона от същия продавач. Поръчах на 18-ти, на 19-ти ми написа, че няма наличност, можело само от китай с дхл, поисках си парите и веднага ми прати проследяващ номер. Идва от германия с дхл после рапидо.
[-] 3 потребители изказват благодарност на emil11 за това мнение:
  • milenvn, suffer, zlatanmarkov
Цитирай

(2020-08-25, 14:29:52)emil11 написа:   Поръчах на 18-ти, на 19-ти ми написа, че няма наличност, можело само от китай с дхл, поисках си парите и веднага ми прати проследяващ номер. Идва от германия с дхл после рапидо.

Честито! Значи точно за 6 дни е дошъл вашият телефон, много добре!


Цитирай

Да ако продавача опита да изнудва някой да не му се връзва.
Цитирай

(2020-08-25, 13:53:39)martoo написа:  С тези купони колко ви излиза телефона ?
603 лв. Без купони, а с намалението на магазина + промокода, публикуван от колегата @milenvn.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Ясно и аз с промокода на колегата го поръчах .
Много се бавят, моя още не са го изпратили...
Цитирай

Моят също. Което е нормално след такава кампания, предполагам, че имат не малко поръчки. Очаквам скоро да ги изпратят. аз съм се настроил за след 10 дни да го получа.

Изпратено от MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Изпратен е ,другата седмица би трябвало да са тук .
Цитирай

Преди половин час и аз получих шипинг номер!! Идеално. Другата седмица ще е в ръцете ни Smile


Цитирай

И моят вече е в DHL Германия. Чакаме Smile

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Има движение в тракинга--обработка в център на DHL в град Рудерсдорф, Германия. Засега добре се движат нещата Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • kayovas
Цитирай

Здравейте!
Някой разполага ли с активен код за отстъпка?
Цитирай

(2020-08-26, 18:55:06)milenvn написа:  Има движение в тракинга--обработка в център на DHL в град Рудерсдорф, Германия. Засега добре се движат нещата Smile
Супер, най-вероятно утре ще е в фехт, Германия и вторник е при вас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Единствено отстъпката от 10 долара виждам да е активна в момента- тя излиза като натиснете "Купи сега". Цената става 379 долара или около 625 лв с включена доставка от Полша без митница.

https://www.aliexpress.com/item/40010345...5-_dV0R5XK


Цитирай

(2020-08-27, 11:59:12)emil11 написа:  Супер, най-вероятно утре ще е в фехт

Моят тази сутрин в 5.00 часа е пристигнал в Фехт Smile  Има ли шанс утре да е в БГ?


Цитирай

(2020-08-27, 12:05:40)milenvn написа:  Моят тази сутрин в 5.00 часа е пристигнал в Фехт Smile  Има ли шанс утре да е в БГ?

Трябва да стигне да Лайпциг. Тогава ще лети за София. Вероятно другата седмица ще пристигне.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-27, 12:56:13)airbus написа:  Трябва да стигне да Лайпциг. Тогава ще лети за София. Вероятно другата седмица ще пристигне.

При мен не отиде до лайпциг ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-27, 12:05:40)milenvn написа:  Моят тази сутрин в 5.00 часа е пристигнал в Фехт Smile  Има ли шанс утре да е в БГ?

Дори и днес да лети, няма как да утре да е при теб. Трябва да се разпредели, след това да стигне до куриерът "последна миля", той да го разпредели и чак тогава. Сложи минимум 2 х 24 часа за всяка стъпка. Според мен на летището ще престои поне 48 часа. Та ми се струва, че най-рано може да е вторник-сряда тук. 

Зная, какво е да очакваш нов телефон, но предвид, че лично аз ползвам 9Т, който е малко по-малък и е със MIUI 12, разликата, която ще видя е в големината на екрана и наличието на новите уолпейпъри. В частност и IR, който ползвам активно, но сега ползвам през Max 2. Ако беше Ултра-та, тогава щеше да има стерео и 120 херца рефреш на екрана, та по-можеше да усети нещо. Не го казвам в смисъл, че съжалявам, напротив. Отбелязвам какви ще са разликите в моето ползване и защо не го чакам с чак такова нетърпение. Телефонът ще е еволюция спрямо сегашния ми.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Здравейте, със този продавач дали доставката през Полша е същата? В смисъл без митница.

https://a.aliexpress.com/_dYvceOQ
Цитирай

(2020-08-27, 15:25:10)jordanpopchev написа:  Здравейте, със този продавач дали доставката през Полша е същата? В смисъл без митница.

https://a.aliexpress.com/_dYvceOQ

Всяка доставка от страна от ЕС е без митница.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-08-27, 15:25:10)jordanpopchev написа:  Здравейте, със този продавач дали доставката през Полша е същата? В смисъл без митница.

https://a.aliexpress.com/_dYvceOQ

Да, поръчвайте смело  Storstark


Цитирай

Благодаря
Цитирай

(2020-08-27, 12:05:40)При мен в петък беше в фехт,събота и неделя не се движи все пак е избран евтин метод на доставка.Има шанс утре да е в рапидо но те едва ли работят събота така че остава понеделник да е при тебmilenvn написа:  Моят тази сутрин в 5.00 часа е пристигнал в Фехт Smile  Има ли шанс утре да е в БГ?

Може би не е тук мястото,но как смятате да го ползвате, аз вече пуснах заявка за отключване и ще сложа xiaomi.eu . Не ме кефят гугълските неща, искам запис на разговори.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emil11 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

^ Благодаря за отзива за точният тракинг, много ценна информация! Рапидо работят в събота в София според сайта им, но не се знае кога ще стигне до тях. Всяка нощ има самолет на DHL от Англия, през Германия и сутринта каца в София. Да видим дали ще го хванем Smile

Аз също като го получа ще пусна заявка за отключване и xiaomi.eu ром, евентуално и руут. Гугълските безумия- далеч от тях!


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)