Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

(2020-08-27, 17:19:06)milenvn написа:  Всяка нощ

Неделя нямат полети.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари

Здравейте, колеги от форума. Поръчах една бройка за малкия ми син за първия учебен ден. Тъй като това ще е първи модел от тази марка в семейството, може ли да ми кажете къде мога да прочета как става пускането на заявка за отключване и в последствие слагането на xiaomi.eu? Може ли да прецакам телефона на момчето, ако предприема тези действия? За сведение, пратката ми от 26.08.2020, 07:06, се намира във Feucht, Germany, и все още няма движение.
Предварително Ви благодаря!

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82205
Цитирай

(2020-08-27, 14:01:40)kayovas написа:  Зная, какво е да очакваш нов телефон, но предвид, че лично аз ползвам 9Т, който е малко по-малък и е със MIUI 12, разликата, която ще видя е в големината на екрана и наличието на новите уолпейпъри. В частност и IR, който ползвам активно, но сега ползвам през Max 2. Ако беше Ултра-та, тогава щеше да има стерео и 120 херца рефреш на екрана, та по-можеше да усети нещо. Не го казвам в смисъл, че съжалявам, напротив. Отбелязвам какви ще са разликите в моето ползване и защо не го чакам с чак такова нетърпение. Телефонът ще е еволюция спрямо сегашния ми.


95%  Ми9ТПРО. Смяната е безсмислена

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2020-08-27, 16:53:54)emil11 написа:  
Може би не е тук мястото,но как смятате да го ползвате, аз вече пуснах заявка за отключване и ще сложа xiaomi.eu . Не ме кефят гугълските неща, искам запис на разговори.
Щом няма запис на разговорите, задължително ще качвам xiaomi.eu. Това е нещо, което ползвам всекидневно, имам и клауд на Xiaomi, за съхраняване на разговорите.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

(2020-08-27, 21:36:35)airbus написа:  95%  Ми9ТПРО. Смяната е безсмислена
Така е, но преди месец изпуснах телефона и е за смяна на екран.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-08-27, 19:59:27)gog написа:  Здравейте, колеги от форума. Поръчах една бройка за малкия ми син за първия учебен ден.
Моята препоръка е - Не пипайте нищо! Смяната на оригинален софтуер с такъв от xiaomi. eu няма да ви даде нищо повече. На едно дете му трябва да може да играе на игри, а на вас ви трябва да може да го намерите, когато му звъните. Всичко това го има в глобалния стабилен ром.
[-] 3 потребители изказват благодарност на NikolayBUL за това мнение:
  • airbus, gog, kayovas
Цитирай

Освен ако таткото няма мерак да бърника телефона... Big Grin

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-08-28, 09:05:04)NikolayBUL написа:  Моята препоръка е - Не пипайте нищо! Смяната на оригинален софтуер с такъв от xiaomi. eu няма да ви даде нищо повече. На едно дете му трябва да може да играе на игри, а на вас ви трябва да може да го намерите, когато му звъните. Всичко това го има в глобалния стабилен ром.

Благодаря за съвета, така и ще направя. Да попитам, ако сте запознат Вие или колегите от форума. При проследяване на пратката виждам, че от днес по обед вече е в България, като ми е посочен и международен номер пратката. С него къде трябва да проверявам, или той не се ползва за това?

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай

(2020-08-28, 13:17:41)gog написа:  При проследяване на пратката виждам, че от днес по обед вече е в България, като ми е посочен и международен номер пратката.

Браво. Моята пратка седи вече два дни в Фехт, Германия. Странна работа, хем и работни дни...

Ето тук може да проверите статуса на пратката в Бг: https://www.rapido.bg/information/dp

За моята пратка до вчера не излизаше нищо, от днес пише- получена информация, статус- в DEUTSCHE POST.

Ако трябва да звъннете на куриери Рапидо да проверите или пренасочите пратка, в никакъв случай не звънете на номер 0700. Нормалният им телефон е: 02/4373217. Към него важат включените национални минути, които всеки от нас има и няма да ви таксува нищо допълнително.


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog, ronnie72, stivyo
Цитирай

Моята поръчка е от 24.08. и вече има инфо на рапидо.

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на stivyo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-28, 14:09:37)milenvn написа:  Браво. Моята пратка седи вече два дни в Фехт, Германия. Странна работа, хем и работни дни...

Ето тук може да проверите статуса на пратката в Бг: https://www.rapido.bg/information/dp

За моята пратка до вчера не излизаше нищо, от днес пише- получена информация, статус- в DEUTSCHE POST.

Ако трябва да звъннете на куриери Рапидо да проверите или пренасочите пратка, в никакъв случай не звънете на номер 0700. Нормалният им телефон е: 02/4373217. Към него важат включените национални минути, които всеки от нас има и няма да ви таксува нищо допълнително.
С номер 02/4373217 не може да се осъществи връзка в Рапидо в момента. Но чрез линка който посочихте мога да проследя движението на пратката, за което Ви благодаря!

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


Цитирай

Да и аз го набрах и няма връзка. Може да са блокирали входящите обаждания. Не им звънете тогава, а само онлайн- проверка на пратка, заявка и т.н.

Номера го взех от това приложение, където можете да видите и други истински номера, вместо прецакващите 0700. По принцип изцяло бойкотирам фирми, които нямат друг начин за връзка, това е една от многото измами в Бг: https://play.google.com/store/apps/detai...bers&hl=bg


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog
Цитирай

(2020-08-28, 15:19:14)gog написа:  Но чрез линка който посочихте мога да проследя движението на пратката, за което Ви благодаря!

Моля. А кога точно поръчахте, след като днес е пристигнала в Бг? Нека съберем повече информация за колко време идват пратките от Полша.


Цитирай

(2020-08-28, 15:45:54)milenvn написа:  Моля. А кога точно поръчахте, след като днес е пристигнала в Бг? Нека съберем повече информация за колко време идват пратките от Полша.

Моята поръчка датира от 24 август, 15,49 ч. Тъй като телефончето е за подарък за сина ми за 15 септември не го бях питал за цвят, а поръчах по мое предпочитание. Когато го питах за цвят се оказа, че неговото предпочитание се разминава от това, което бях избрал. Писах на търговеца за евентуална промяна на цвета, но получих отговор, че пратката е била обработена вече и изпратена, това се случи на 25 август.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-28, 16:05:01)gog написа:  Моята поръчка датира от 24 август, 15,49 ч.

Значи точно за 5 дни поръчката ви е пристигнала в БГ! Прекрасно!

Моята поръчка е от 24 август, около 15.30 часа. На практика сме поръчали по едно и също време, но след това моята пратка се е забавила.


Цитирай

Ще получите sms ден преди доставката. Поне така беше като ги доставяха Рапидо/Спиди.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Аз не получих SMS или каквото и да е известие от рапидо, добре че си следях пратката. Щяха да го върнат като непотърсен, нямало обявен телефон. Оказа се , че техен служител не намерил за нужно да впише телефона от оригиналния документ. 2 дни имах разправии с тях и тяхната събратска фирма Спиди, докато си взема стоката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Моята пратка в 0,57 ч. е пристигнала в офис в града, но тъй като събота и неделя съм извън Велико Търново, явно в понеделник ще получа подаръка за момчето ми. Приятни почивни дни!

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-29, 11:28:37)gog написа:  Моята пратка в 0,57 ч. е пристигнала в офис в града, но тъй като събота и неделя съм извън Велико Търново

5 дни до София и 6 дни до Велико Търново! Много добре за поръчка, направена в понеделник следобед!! Благодаря за отзивите и хубави почивни дни!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog
Цитирай

И моят се заседя в Германия. Предполагам, че понеделник ще пътува, а сряда-четвъртък ще е у мен.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Същото при мен. От четвъртък сутрин седи в Фехт, Германия. Лош късмет, колегата по-горе е поръчал по същото време и за 5 дни е тук. Да се надяваме вторник-сряда да е при нас.


Цитирай

Здравейте, колеги. Още малко информация относно начина на известяване за предстоящата доставка. До момента няма смс известие за предстоящата доставка, а само в сайта www.rapido.bg. От него се информирах, че:
От 29-08-2020 00:58:04 Пристигане в офис ВЕЛИКО ТЪРНОВО
и за предстоящата доставка утре:
30-08-2020 20:39:24 ПредиктПредикт за 31.08.2020 - доставка между 09:51 и 10:51
Тоест не получих смс известие, затова си следете предстоящата доставка в сайта на Рапидо.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-30, 19:57:02)gog написа:  29-08-2020 00:58:04 Пристигане в офис ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Благодаря за информацията! Бихте ли споделили утре след като вземете пратката целият тракинг? Виждам, че в петък през нощта срещу събота е пристигнала в Велико Търново, което означава, че в четвъртък през нощта трябва да е кацнала в София.


Цитирай

(2020-08-30, 19:57:02)gog написа:  Здравейте, колеги. Още малко информация относно начина на известяване за предстоящата доставка. До момента няма смс известие за предстоящата доставка, а само в сайта www.rapido.bg. От него се информирах, че:
От 29-08-2020 00:58:04 Пристигане в офис ВЕЛИКО ТЪРНОВО
и за предстоящата доставка утре:
30-08-2020 20:39:24 ПредиктПредикт за 31.08.2020 - доставка между 09:51 и 10:51
Тоест не получих смс известие, затова си следете предстоящата доставка в сайта на Рапидо.

Смс има ако Спиди доставят. Ропидо са голями измекяри. Все трябва да киснеш и чакаш. Доставят след 13 часа. Не дават телефон за връзка с куриера.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Photo 

Колеги, това е движението на пратката от влизането й в България.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)