Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Надали е възможно да се постигне. Това е някакъв рекламен пример при всички видове купони, които няма как да се вземат на практика.


Цитирай
Аксесоари

Попадал съм на по- ниски цени и след промоция. Може би целят определена бройка. Ако не я постигнат - намалят още. Знаят как да търгуват.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 2 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn, nowhere
Цитирай

Току-що поръчах и аз!! Първият промо код действително вече не е валиден. Както и предупредих, трябва да се действа бързо!!

Използвах този промокод за 10 долара отстъпка. Работи към момента, но поръчвайте веднага: "828GET10".

Ако и този спре да действа, ето още няколко: 7 долара отстъпка: "2020BSW07", За 5 евро отстъпка: "MARCASALI5".


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, nowhere, ronnie72
Цитирай

Моля всеки, който притежава телефона или вече е поръчал, да гласува в анкетата на собствениците:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1633093


Цитирай

(2020-08-24, 15:12:08)milenvn написа:  Готова е и анкетата за собствениците на модела! Моля всеки, който го притежава или вече е поръчал, да гласува:

Клуб на собствениците на POCO F2 PRO

Отдавна има създадена анкета. 
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99805

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

^ Благодаря, по някаква причина съм я пропуснал. Моля всеки, който е поръчал в последните дни да гласува!


Цитирай

Миленски, защо се отказа от К30 Ултра, че ми е любопитно?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-08-24, 15:46:17)nowhere написа:  Миленски, защо се отказа от К30 Ултра, че ми е любопитно?

Не ми се чака повече. Ултрата кой знае кога ще спадне надценката на търговците с това търсене в Китай. Евентуално след 3 месеца, но междувременно идва Коледа Smile  А и Poco F2 Pro достигна реална цена, няма какво повече да се иска.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

Чакаме да видим поредното Поко и взимаме.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Моля тези, които са поръчали днес, да пишат, когато им изпратят телефона, за да видим колко бързо действа този търговец

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 1 потребител изказва благодарност на gog за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

При покупка не беше приет нито един от събраните за същия магазин купони. А уж трябваше да са на изхарчена сума... Както и да е, спестени 40 лв. са повече от достатъчно. Доволен съм, доставката е от Полша.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-08-24, 16:51:56)gog написа:  Моля тези, които са поръчали днес, да пишат, когато им изпратят телефона, за да видим колко бързо действа този търговец

Засега в коментарите под обявата виждам следното: доставка до Полша- за един ден, доставка до Хърватска- за 4 дни, доставка до БГ- една седмица. Възможно е заради наплива покрай една от трите големи разпродажби през годината в Алиекспрес да има забавяне, но ще има подробни отзиви от нас Smile


Цитирай

Тези CAINIAO са най-бавните китайски куриери, дано да имат склад в Полша.
Цитирай

^ Доставката е от склад в Полша, така че не би трябвало да се бавят. Под поръчката пише: "очаквано време за доставка 3-7 дни".

Колеги, получих бонус от няколко човека в приложението на Алиекспрес. За да върна жеста, моля публикувайте вашите линкове по същият начин както аз по-горе. Бонуса е двоен- получавате минимум по 10 цента като кликнете на някой чужд линк и също така когато някой кликне на вашият линк. Така по-бързо ще съберете 20 долара подарък за поръчки в Алиекспрес!


Цитирай

Toзи бонус не е ли споделен между участниците? Един достигал 20 долара и другите го получават.

Според наблюденията ми, от склад Полша не са продадени много бройки до този момент. Максимум десетина, от които два мои висящи. Очаквах да свършат за часове.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

И аз очаквах да свършат бързо от Полша , поръчах един за 369$ Smile .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

ето един линк и от мен за 20$
https://a.aliexpress.com/_mr4IUY3
[-] 1 потребител изказва благодарност на k-2 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Отзивите от този търговец са много положителни, така че не се колебайте да поръчате от него. За последният месец има 5 ревюта от доволни българи, всички с максимума от 5 звезди:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...5-_dV0R5XK

[Изображение: 31439745.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

^споделеният срок за доставка е от 6 до 20 дни. Най-често са 10 дни. Това означава, че следващата седмица можем да си получим телефоните.

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Вече изпратиха ли ви телефоните?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

На мен не още .
Цитирай

(2020-08-25, 08:38:18)airbus написа:  Вече изпратиха ли ви телефоните?

Дано днес да стане Smile


Цитирай

(2020-08-25, 08:29:21)milenvn написа:  Отзивите от този търговец са много положителни, така че не се колебайте да поръчате от него. За последният месец има 5 ревюта от доволни българи, всички с максимума от 5 звезди:

Няма проблеми и повод за съмнения с този търговец. Имам няколко покупки и всичко е пушка  Stolt Заредил е още бройки от склад Полша. Белият цвят е най-търсен.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Моята пратка я дава вече че е в Германия с DHL Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

^ Браво!  Добре си мислех вчера да поръчам по същото време като вас, но Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • zlatanmarkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)