Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Те подобни магазини си предлагат продуктите и в OLX, но там пише, че гаранцията е към техен сервиз. Skyfon мисля, че е един от тях.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

И при тези "гаранцията" за Xiaomi е към тях си, но понеже малко подвеждащо са цитирали и Сръчко сервиз на сайта си- и ето, че някои потребители се заблуждават от това, а не бива.


Цитирай

Точно в Сръчко преди три месеца бях занесъл едно Redmi в гаранция, закупено от Технополис, проблеми никакви. Вие вашите, ако се наложи, си ги носете където искате.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

Е да, но е закупено от техно верига, а не от pazaruvaj.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Малко проучване на въпросния магазин и ще видите , че има още поне 3 сайта със различно име на същия търговец и то само във pazaruvai .Същия има и акаунт в емаг където продава телефоните си малко по скъпо от тези във pazaruvai. Всеки сам си преценява на кого и как ще си даде трудно изкараните със работа пари. Нека не спамим повече по темата.

[-] 4 потребители изказват благодарност на logmax за това мнение:
  • milenvn, milstan, ronnie72, Severna
Цитирай

А тези където ги купувате от Алито къде се ремонтират,или това не е важно,там са с 50 лева по евтини като гледам.Всеки да пазарува от където си избере.Посочих този магазин заради запитването на Алекс за гаранция при закупуване на телефон от Алиекспрес,но явно направих грешка,за което се извинявам.
Цитирай

Аз пак там, в Сръчко, стига да имат консумативи за въпросния модел. Нещата са на късмет просто.

 
Цитирай

(2020-10-07, 20:38:48)logmax написа:  Малко проучване на въпросния магазин и ще видите , че има още поне 3 сайта със различно име на същия търговец и то само във pazaruvai .Същия има и акаунт в емаг където продава телефоните си малко по скъпо от тези във pazaruvai. Всеки сам си преценява на кого и как  ще си даде трудно изкараните със работа пари.

Много добра информация, Благодаря!! Нека хората да знаят!

Да се завърнем към съществото на темата. Имаше питане за 8/256 ГБ версия и днес видях оферта с доставка от испанският склад, гарантирано без митница. Цената на бялата версия е 459 + 17.65 за доставка= 476.65 долара или около 790 лв. Изберете Испания, за да ви покаже версията с 8/256 ГБ (последните две, бяла и лилава). Пишете им съобщение преди поръчка, да е ясно че искате 8/256 ГБ.:

https://www.aliexpress.com/item/40011392...nt=7896658

За версията с 6/128 ГБ си остава най-изгоден полският склад, с безплатна доставка с куриер на Спиди до вратата на вашият дом: https://www.aliexpress.com/item/40010345...4-_dV0R5XK


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Severna, Wreckless
Цитирай

(2020-10-07, 20:38:48)logmax написа:  Малко проучване на въпросния магазин и ще видите , че има още поне 3 сайта със различно име на същия търговец и то само във pazaruvai Същия има и акаунт в емаг където продава телефоните си малко по скъпо от тези във pazaruvai...
Не виждам нищо странно в това при положение, че на Али масово търговците имат по два-три слота на една и съща стока дори на различна цена. Пазарна политика си е.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай

Здравейте, 
вчера направих поръчка в алиекспрес, от Mi&World Store, от полския склад. Излезе ми $383,99. Тази сутрин получих мейл, че пратката е шипната. Искам да попитам като дойде в България, в офис на Рапидо/Спиди ли трябва да я търся или куриер ще ме посети на адреса, който съм оставил? Иначе поръчката мина без проблемно, това ми е първата поръчка на телефон от Алиекспрес и имах леки притеснения Smile , но благодарение на отзивите тук, се реших да поръчам. Поздрави на всички!
[-] 1 потребител изказва благодарност на tosho_bg за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Няма какво да я търсиш, те куриерите ще ти се обадят, че имаш пратка

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Вече нямам търпение да си го получа, ама нещо зацикли май...
Надявах се за днес, но вероятно ще пристигне другата седмица...


Прикачени файлове Миниатюри
   

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

От кой търговец е поръчан?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

От кой търговец е поръчан?

https://a.aliexpress.com/_mPqSlBD

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Предполагам, че в понеделник ще е при теб. Аз го поръчах също от Полският склад в петък следобяд, в понеделник беше платен и в събота беше при мен (на практика 8 дни)

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

При положение, че е пристигнал на 08.10 ( четвъртък )...днес вече трябваше да е тук  Rolleyes


Прикачени файлове Миниатюри
   

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Инфото в сайта на DHL спира да се обновява след Германия. Използвайте сайта на Рапидо за проверка:

https://www.rapido.bg/information/dp


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Severna, suffer
Цитирай

(2020-10-09, 08:07:58)tosho_bg написа:  Здравейте, 
вчера направих поръчка в алиекспрес, от Mi&World Store, от полския склад.

Браво! Куриера ще ви се обади по телефона. Междувременно можете да следите докъде е стигнала на сайтовете на DHL и Рапидо.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • tosho_bg
Цитирай

799лв в Techmart за тези който държат на гаранцията в БГ. Офертата е до утре 11.10.2020
Цитирай

Все още нямам никаква информация за доставка...От Рапидо ми отговориха, че физически не е достигнала пратката при тях. 
В Али информацията е, че от 08.10 е в България Sad Излизат два номера за проследяване, явно за Рапидо и за Спиди, но няма никаква по-подробна информация, което ме притеснява...митница...? Sad

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

А може да са затрупани с входяща поща, което води води до бавната им обработка и отттам да има и забавяне.

 
Цитирай

@Severna Не е в България. На път е до 1,2 дена ще е при вас. Трябва първо да ви изпише в сайта на DHL , че е пристигнала и трябва от там на татък да ползвате сайта на рапидо. Възможно е късния следобед да се получи инфо там.

[-] 1 потребител изказва благодарност на logmax за това мнение:
  • Severna
Цитирай

(2020-10-12, 10:16:46)logmax написа:  @Severna Не е в България. На път е до 1,2 дена ще е при вас. Трябва първо да ви изпише в сайта на DHL , че е пристигнала и трябва от там на татък да ползвате сайта на рапидо. Възможно е късния следобед да се получи инфо там.
Това е последно...от 08.10...
[Изображение: 17c1b702a6394b4de6d34c3a7f81e724.jpg]

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

(2020-10-12, 09:22:37)Severna написа:  Все още нямам никаква информация за доставка...От Рапидо ми отговориха, че физически не е достигнала пратката при тях. 
В Али информацията е, че от 08.10 е в България Sad Излизат два номера за проследяване, явно за Рапидо и за Спиди, но няма никаква по-подробна информация, което ме притеснява...митница...? Sad

Според мен няма основания за митница. Мисля, че на пратката пише, че е от Полша. Аз го поръчах на 08.10., в momenta на сайта на DHL го дават че е в Feucht. Мисля, че твоя е в София, просто не са го въвели в системата още.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tosho_bg за това мнение:
  • milenvn, Severna
Цитирай

@Severna - нормално е - и при мен беше така. Тракинга беше до там. Скоро телефона ще е при теб.
Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на hglr123 за това мнение:
  • milenvn, Severna
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)