Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

Ехаа...днес в 15 часа телефончето е пристигнало в склад на Рапидо София...силно се надявам, че утре ще е при мен!  Blush

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Severna за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-12, 15:11:30)Severna написа:  Ехаа...днес в 15 часа телефончето е пристигнало в склад на Рапидо София...силно се надявам, че утре ще е при мен!  Blush

Супер, да споделиш какви са първите отзиви, че и аз вече броя дните... Smile
Цитирай

Здравейте, колко време след поръчката се отчита плащането и се изпраща пратката? Защото днес на обяд в 12:20 направихме поръчката за един приятел и все още не е отчетена и ми казва да платя? Става въпрос за полския склад от линковете по-горе

Samsung A52s 5G
Цитирай

(2020-10-12, 19:31:30)Sith написа:  Здравейте, колко време след поръчката се отчита плащането и се изпраща пратката? Защото днес на обяд в 12:20 направихме поръчката за един приятел и все още не е отчетена и ми казва да платя? Става въпрос за полския склад от линковете по-горе
Няма как, ако всичко е ок с избора на продукт, да не отчита плащане...Има някаква грешка при поръчването вероятно. Или недостатъчна сума по карта...или проблем с регистрацията на картата...

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 1 потребител изказва благодарност на Severna за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Веднага трябва да дръпне парите от картата и да получите мейл, че плащането е успешно. Каква карта сте въвели за плащане в Алиекспрес?

В противен случай ще ви изпише на екрана- неуспешно плащане. Проверявате наличноста в картата и поръчвате отново.


Цитирай

От картата си взе парите( Visa Debit - DSK-bank), картата е на приятеля, който потъча телефона и имената на регистрация и карта са различни, ако това има значение. Но в статуса на поръчката ми пише Cancel Oreder и Pay now, а реално е платено

Samsung A52s 5G
Цитирай

Няма значение за различните имена. Може ли скрииншот какво точно дава в Алиекспрес? Личните данни ги изтрийте.

Принципно щом ви е дръпнало парите от картата не правите нищо. До 24 часа ще получите мейл от Алиекспрес че плащането е одобрено, а статуса на поръчката ще стане- готова/чака за изпращане.


Цитирай

Има случаи когато бавят потвърждението (одобрението)на плащането, предполагам, че по-късно ще се появи. Не знам каква е причината.
Цитирай

(2020-10-12, 19:58:59)Sith написа:  От картата си взе парите( Visa Debit - DSK-bank), картата е на приятеля, който потъча телефона и имената на регистрация и карта са различни, ако това има значение. Но в статуса на поръчката ми пише Cancel Oreder и Pay now, а реално е платено
Получихте ли по e-mail някакво съобщение от Али?
Може би име на картодържател и получател трябва да са на едно и също лице...Нещо Вие сте объркали! Системата няма как да направи грешка.

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

(2020-10-12, 20:03:47)Severna написа:  Може би име на картодържател и получател трябва да са на едно и също лице.

Няма такова изискване. От години поръчвам телефони на приятели с различни имена от картодържателя. Вероятно просто се е забавило потвърждението. Изчакайте 24 часа.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Severna
Цитирай

Това ми излиза


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung A52s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sith за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Всичко е ОК според мен. Плащането се потвърждава до 24 часа, някой път и след 3-4 часа. Не се притеснявайте.

Винаги има бутон "Cancel order". Вие можете да откажете поръчката дори след потвърдено плащане, при съгласие на продавача. Аз съм отказвал така поръчка, която не ми беше пратена за 7 дни след плащането. След потвърждение от продавача ми върнаха парите по картата. Мисля че този бутон изчезва, след като пратката вече е изпратена.


Цитирай

И друг път съм правил поръчки и веднага ми е изписвало, че са платени и сега се зачудих. Но винаги са били от лаптоп или п.ц., а сега направих от телефона и се зачудих дали не съм сгрешил някъде. Ще почакам до уте и ще видим какво ще стане.

П.С. На пощата получих съобщение в 18:35, което не бях получавал досега и затова питам да не съм объркал нещо :
Order 8119235074541156 is awaiting payment completion! Pay as soon as possible to receive your order. If you have paid already, please ignore this email.

П.С.2 . А и за всеки случай писах и на продавача.

Samsung A52s 5G
Цитирай

Е то ви е написано  "Ако вече сте платили, моля игнорирайте този мейл".

Няма причина за безпокойство. Би трябвало до 24 часа да получите мейл, че плащането е потвърдено.


Цитирай

(2020-10-12, 20:12:47)milenvn написа:  Всичко е ОК според мен. Плащането се потвърждава до 24 часа, някой път и след 3-4 часа. Не се притеснявайте.

Винаги има бутон "Cancel order". Вие можете да откажете поръчката дори след потвърдено плащане, при съгласие на продавача. Аз съм отказвал така поръчка, която не ми беше пратена за 7 дни след плащането. След потвърждение от продавача ми върнаха парите по картата. Мисля че този бутон изчезва, след като пратката вече е изпратена.
Според мен няма да има забавено потвърждение на плащането...проблемът е другаде вероятно?
Нещо, което е свързано с картата...

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Ще пиша, като получа отговор. Благодаря за отделеното време, дано всичко мине без проблеми

Samsung A52s 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sith за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-10-12, 15:11:30)Severna написа:  Ехаа...днес в 15 часа телефончето е пристигнало в склад на Рапидо София...силно се надявам, че утре ще е при мен!  Blush

Колежке, ще очакваме коментари относно телефона утре след 10,00 ч.  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2020-10-12, 20:50:45)ico5 написа:  Колежке, ще очакваме коментари относно телефона утре след 10,00 ч.  Smile
Даа...няма се спи тази вечер То, не, че не съм нощна, де...
Няма сън утре! Ще има фотки, ровичкане из телефона и първи впечатления...

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 2 потребители изказват благодарност на Severna за това мнение:
  • ico5, milenvn
Цитирай

Брей, много емоции с това чакане! Това първи телефон ли ви е?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milstan
Цитирай

Защо да няма малко положителни емоции? Това е страхотен модел на толкова изгодна цена, че другите марки могат само да сънуват подобно предложение. Напълно разбираемо е всеки нов купувач да е развълнуван Smile


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • ico5, ronnie72, Severna
Цитирай

(2020-10-12, 22:32:13)airbus написа:  Брей, много емоции с това чакане! Това първи телефон ли ви е?
Еее...хората, показващи емоции са бижу...каквото е и телефона

Изпратено от моят CLT-L09 с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 3 потребители изказват благодарност на Severna за това мнение:
  • ico5, milenvn, ronnie72
Цитирай

(2020-10-12, 20:21:03)Sith написа:  И друг път съм правил поръчки и веднага ми е изписвало, че са платени и сега се зачудих. Но винаги са били от лаптоп или п.ц., а сега направих от телефона и се зачудих дали не съм сгрешил някъде. Ще почакам до уте и ще видим какво ще стане.

П.С. На пощата получих съобщение в 18:35, което не бях получавал досега и затова питам да не съм объркал нещо :
Order 8119235074541156 is awaiting payment completion! Pay as soon as possible to receive your order. If you have paid already, please ignore this email.

П.С.2 . А и за всеки случай писах и на продавача.

Имах подобен случай, платих, дръпнаха парите, получих и същия мейл, като теб - да потвърдя плащането или да игнорирам мейла.
След 3-4 часа беше потвърдено плащането и всичко беше ОК, без правя нищо повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tosho_bg за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Днес сутринта в 8 и 30 поръчах два броя. Около 12 и 30 проверих какво се случва и гледам, че са изпратени. Много бързо действа продавача.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-10-13, 13:07:30)rosenirs написа:  Днес сутринта в 8 и 30 поръчах два броя. Около 12 и 30 проверих какво се случва и гледам, че са изпратени. Много бързо действа продавача.

Наистина полският склад е абсолютен рекордьор по бързина на обработка и изпращане   Storstark


Цитирай

Телефончето е красотичка ...Днес цял ден си прекарахме заедно
Вече сме с Миуи 12, а сега искам да си активирам и Volte. Стария телефон е Huawei и онзи ден активирах на него, но с Шауми май ще се озоря...
[Изображение: 4ba6d4594e95aeda703c34cc0436eb57.jpg][Изображение: bc8984a7877c01d258598512b695086f.jpg]

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
[-] 4 потребители изказват благодарност на Severna за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, suffer, tosho_bg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)