Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 7 не се включва
#1

Здравейте, телефона е Redmi note 7 6 ram+64. След падане върху маса от 20-30см височина се изключи и не иска да тръгва. Видях клипове в които го държат на зарядно и след това се оправя с фаст буут, но когато го включих в зарядно забелязах че и лампичката за нотификации не свети. Пробвах няколко пъти но не тръгна. Днес го занесох в сервиз и от там ми съобщиха че нищо видимо нямало вътре като проблем, когато го включи на зарядно в сервиза нямаше никаква консумация на енергия от телефона.. като цяло ми казаха че не става . Не ми се вярва толкова лесно да е заминало нещо. Идеята на поста е да ми предложите сервиз където и да е в България които със сигурност разбира от платки и евентуално може да ги ремонтира Smile и всякакви други идеи са добре дошли Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ми напомня на изгорял процесор, и дано не съм прав.

https://solytron.bg/news/also/Otoriziran...a-Blgarija-

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

(2020-05-12, 21:52:53)alexbg67 написа:  Това ми напомня на изгорял процесор, и дано не съм прав.

https://solytron.bg/news/also/Otoriziran...a-Blgarija-


Чак не ми се вярва от такава височина да замине процесора... Голяма каръщина ще е ...
Цитирай
#4

Най-евтино е да се пробва с друг дисплей. Като цяло мога да поръчам и да го тествам само дали телеофна ще ти запали с новия. Ако не запали имам опция да върна дисплея.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

(2020-05-20, 22:54:37)Be6i4 написа:  Най-евтино е да се пробва с друг дисплей. Като цяло мога да поръчам и да го тествам само дали телеофна ще ти запали с новия. Ако не запали имам опция да върна дисплея.

Няма смисъл, казаха ми че е най вероятно платката е пукната и не се вижда проблема, дисплей всичко друго е ок.. сега чакам от mi store отговор дали ще мине по гаранция и същевременно търся друга платка...
Цитирай
#6

Съмнявам се да е пукната платката, както и се съмнявам в това което са казали от сервиза. Може само ако имат друг дислей и са тествали с него. Не че не невероятно да иамт, но се съмнявам. Ти си знаеш...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Здравейтел Преди малко отключих телефона и реших да му сложа друг ром през Xiaomitool, като първоначално програмата сама си свали TWRP рековъри и рестартира телефона. В момента същият показва, че иска парола и не приема тази, която изполвма. Някакви съвети?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#8

как си зключваш телефона. с код ,лицево или...? suffer беше писал някъде, че ако е картинка описваш пътя на очетраване , ако си представяш , че чертаеш в/у. цифрите от клавиатурата . Ако съм го разбрал правилно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)