Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 5 - слухове, спецификации, коментари
#26

Дано наистина не е стъклен и грозно лъщящ като новите Шайомита и Самсунг.
Много ме кефи визията на Pixel 3 XL уж е стъкло, а като го хванеш пластмаса. Аз лично искам да има и рамки(брадичка/чело).
Горните снимки не ми допадат чак толкова, 4XL ми харесва повече визуално!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
Аксесоари
#27

"уж е стъкло, а като го хванеш пластмаса" - туй ми звучи като сравнението едно време между западната и руската стока : По цял свят правят стоките от пластмаса , имитираща метал , докато руснаците правят метал , имитиращ пластмаса.
Цитирай
#28

Появи се нова информация, че Google ще пуска три телефона Pixel 4a, 4a 5G и pixel 5, като вероятно няма да бъдат пуснати едновременно. Така се очертава, че 5цата ще бъде премиум устройство. 

Източник : Линк

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#29

(2020-07-10, 13:27:33)BisVal написа:  Дизайна на телефоните вече и отпред и отзад е такъв , че ако го няма логото на компанията , няма да разбереш коя марка е .
Марката е HTC.
Цитирай
#30

Дано да е пластмаса. Преди искахте Samsung да не са сапунерки.
Много ясно е че е по-добре да е стъклен, хем безжично зареждане, хем премиум усещане, все пак като даваш толкова пари, се очаква, че нещо качествено, което се различава от бюджетния клас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

(2020-07-10, 11:44:48)fifth_root написа:  Те тия така и не сполучиха на дизайн, ми май и на нищо, освен софтуер за камера и ъпдейти 
Мисля, че това е базовия софтуер за андроид. Ако е само софтуер за камера, не ми се вярва, даже да можеш да пуснеш пиксела. Ако, Google не са сполучили на софтуер, каккво да говорим за останалите марки с андроид.
Цитирай
#32

(2020-07-10, 20:35:12)anatol06 написа:  Мисля, че това е базовия софтуер за андроид. Ако е само софтуер за камера, не ми се вярва, даже да можеш да пуснеш пиксела. Ако, Google не са сполучили на софтуер, каккво да говорим за останалите марки с андроид.

Мисълта ми беше, че това може да те привлече най-много, разбира се, че това е чистият Андроид. Но в един момент не е достатъчно само това.
Цитирай
#33

Те от Google никога не са се славели с добри хардуерни продукти, а това си е подигравка уж флагман, а с корпус на бюджетен телефон. Не че не могат да го направят стъклен, но не искат, защото целта им е друга.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#34

Ами по-добре да не е стъклен, има достатъчно премиум устройства, които са стъклени, нека има и премиум, които са пластмаса. За всеки трябва да има вкус!

Аз пък не искам телефона ми да лъщи в джендърско синьо или червено....
Айфон ми харесват, но не искам да ползвам iOS Big Grin
Ако може гугъл да направят копие на айфоните с тяхната си андроидска система, ще съм най-доволен!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#35

Е именно това е пиксел. НО не виждам обосновка да са на такива цени. Политика предполагам. Ако пикселите са с читав хардуер, дизайн и цена хората ще купуват само пиксел. А гугъл няма полза от това. Къде ще отидат лицензионните такси, които прибират от другите производители?
Цитирай
#36

Не че няма полза, просто това не им е приоритет. Да кажеш , че хардуера не е читав е меко казано невярно. Дизайна е относително понятие - на някой му харесва, на друг не. А цените след няколко месеца от излизането на модела падат с една трета.
Цитирай
#37

Google Pixel 5 Official Trailer.

 
Цитирай
#38

Красавец !
Цитирай
#39

"ЛИЧНО МНЕНИЕ"

Красотата е субективно нещо, на мен пък ми е смесицаа от играчка и iPhone 5 с безсмислен дизайн на камерата. Но пък за този хардуер, цената е доста добра.
Цитирай
#40

Лично на мен ми допада като визия. Пласмасовия капак не е непременно лошо нещо. Лично мнение.
Цитирай
#41

Не е до материала, аз винаги съм твърдял, че няма нищо луксозно в стъклото, ами е и по-чупливо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Marto.g, vargala81
Цитирай
#42

На тоя рендър прилича на укокорено човече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#43

Хммм.. чисто визуално съм доволен много!

Ще чакам подобрение в камерата и МНООГО силна батерия - поне 6 часа СОТ.
Ще се сменя тройката, ако има осезаеми подобрения!

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай
#44

Ако предположим, че махат Соли радарът и връщат сензора за пръстови отпечатъци, това значи ли, че със сигурност няма да има FaceUnlock ?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#45

Няма да видим Pixel 5 XL през тази година. Има потвърждение за Pixel 4a 5G и за Pixel 5. Google пуска нови функции в Gcam 7.5.

Източник :  Линк

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#46

Очаква се до края на годината Google да представи и Pixel 5 5G.
[Изображение: b5ea0e30956cd294c205bd9e2f2feeb1-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#47

Ето и новината с анонса от вчера:
https://www.androidbg.com/google-announce-pixel4a-5g-5/
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#48

Google случайно разкри евентуалната дата на премиерата на Pixel 4a 5G и Pixel 5, във френско издание.

"The Pixel 4a (5G) and Pixel 5 will be available for pre-order from October 8, 2020."

Източник : Линк

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#49

Предварителната информация потвърждава ключова характеристика на Google Pixel 5, a именно неговия процесор. Както се очакваше Google няма да изберат Qualcomm Snapdragon 865 или Snapdragon 865+, а ще използват алтернативен чип в новия смартфон - Snapdragon 765G. Google Pixel 5 ще разполага с 8GB RAM и ще работи с Android 11, чиято премиера е началото на септември. Данни от кода на операционната система потвърдиха наличието на функция за обратно безжично зареждане. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#50

Google Pixel 5 няма да има. Очаква се да има само Pixel 5 XL. За повече инфо - Тук

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)