Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI Note 10 Lite- магазини, покупка и цени
#26

Моя Mi Note 10 Lite пристигна преди 3 дни. Все още нямам стъкмен протектор, но на няколко пъти ми се случи сензорът да не отключи от първия път. Възможно е и аз да не съм си сложил добре палеца, това ми е първи телефон със сензор под екрана.
Цитирай
Аксесоари
#27

Специално за сензора под екрана, не само при този модел, но и при много други се препоръчва да си направите 3-4 отпечатъка на един и същи пръст. По този начин броя на неуспешните отключвания пада рязко. Друг момент е свързан с дебелината на защитното стъкло. Потърсете моделите на Nillkin или друг производител с дебелина 0.2 мм.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 2 потребители изказват благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Be6i4, tsvetanm
Цитирай
#28

(2020-07-04, 11:06:08)valkov2 написа:  Специално за сензора под екрана, не само при този модел, но и при много други се препоръчва да си направите 3-4 отпечатъка на един и същи пръст. По този начин броя на неуспешните отключвания пада рязко. Друг момент е свързан с дебелината на защитното стъкло. Потърсете моделите на Nillkin или друг производител с дебелина 0.2 мм.
Винаги съм правил по 3 4 или колкото е възможно..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#29

(2020-07-04, 11:06:08)valkov2 написа:  Специално за сензора под екрана, не само при този модел, но и при много други се препоръчва да си направите 3-4 отпечатъка на един и същи пръст. По този начин броя на неуспешните отключвания пада рязко. Друг момент е свързан с дебелината на защитното стъкло. Потърсете моделите на Nillkin или друг производител с дебелина 0.2 мм.

Благодаря за съвета, ще взема да пробвам с още няколко отпечатъка.
Цитирай
#30

https://www.youtube.com/watch?v=BUcPQpXj0tg Ето ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#31

Здравейте,
От вчера съм с телефончето и се чувства доста премиум, много съм доволен от избора. Smile
Но имам един въпрос относно дисплея му - когато го погледна под страничен ъгъл екрана централно е по тъмен, а там където екрана се извива близо до лайсната(рамката) в края има една бяла лента от горе до долу, така е и от двете страни - вижда се най много на бял фон като го завъртя така. Отпред пък като го гледам централно от двете страни има като затъмнено. Исках да попитам, дали е нормално това? Благодаря!
Не знам дали ви го описах разбираемо и вие ме разбрахте, но надявам се да съм. Big Grin
Цитирай
#32

Телефонът не е лош , но има досаден проблем със сензора за близост и това много ме дразни. По време на разговор не изключва екрана и се включват всевъзможни неща, освен това изключва и звука и отсрещния не те чува много е досадно.Не го препоръчвам телефона смятам , че за тези пари може да се вземе по- добър ,  който няма такива досадни проблеми. Имам и 9Тpro той е една идея по- добре , но като изключим добрият процесор и сносните камери всичко друго не ми харесва, изобщо като цяло съм разочарован от XIOMI.
Цитирай
#33

Досадният проблем със сензора за близост може да бъде решен като се изключи функцията "Rise to wake" и използването на последния ъпдейт на софтуера.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на p_v_a за това мнение:
  • dimitar682, insanefen
Цитирай
#34

Благодаря ви за съвета свърши работа,  нов ъпдейт нямаше и затова коригирах настройката Rise to wake , но я включих , защото беше изключена и поне засега проблема действително изчезна. Много благодаря за съвета  бяхте ми  много полезен, бъдете жив и здрав и все така отзивчив. Иначе на визия телефона много ми харесва и ме е яд , че прави такива номера , но благодарение на вас засега всичко е наред.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dimitar682 за това мнение:
  • p_v_a
Цитирай
#35

Поръчах от get.bg, утре ще пристигне. Имат промоция със 100лв надолу, така 8/128 излиза 619лв с безплатна доставка.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#36

Колеги, колко приблизително ви издържат батериите на Mi Note 10 lite 6/64 Глобална версия? Има предвид на безжична мрежа и изключени навигация, блутут и тн.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#37

(2020-08-20, 14:02:00)airbus написа:  Колеги, колко приблизително ви издържат батериите на Mi Note 10 lite 6/64 Глобална версия? Има предвид на безжична мрежа и изключени навигация, блутут и тн.

Около 6 часа SOT за 4 дни работа. Включвам и изключвам, когато не ми трябват мобилни и WiFi. Между другото, доста оплескаха следенето на батерията с последния ъпдейт на "Оптимизация"...
[-] 1 потребител изказва благодарност на insanefen за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#38

КОлеги, има ли начин AOD да се активира с почукване - tap to show, както е на Samsung ???

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)