Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем "Налице е актуализация за сигурност"
#1

Здравейте. Вчера си взех телефона NOKIA 6.1 от гаранционен ремонт в БУЛГРАМ (слушалка).  Пишат, че са ми инсталирали и нов софтуер. Възстанових си всичко от акаунта ми в Google. С Android 10 е. Вече може би десетина пъти прави "Актуализация за сигурност" с рестартиране и продължава. В момента пише, че актуализацията за сигурност е от 1 април, а системна актуализация на Google play - от 1 март. Това нормално ли е ?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-05-14, 12:11:48)rosin написа:  Здравейте. Вчера си взех телефона NOKIA 6.1 от гаранционен ремонт в БУЛГРАМ (слушалка).  Пишат, че са ми инсталирали и нов софтуер. Възстанових си всичко от акаунта ми в Google. С Android 10 е. Вече може би десетина пъти прави "Актуализация за сигурност" с рестартиране и продължава. В момента пише, че актуализацията за сигурност е от 1 април, а системна актуализация на Google play - от 1 март. Това нормално ли е ?

Не се знае колко нов софтуер са сложили, което не означава, че не е свършена работата. Не знам колко актуализации за сигурност е получил модела до момента, но едва ли са чак десетина за Андроид 10 - сверяваш ли всеки път версия, име? Я дай по един скрийншот на това, за което говориш.
Цитирай
#3

Ако са пропуснати актуализации ги актуализира по ред,от по стара към нови те.На един колега така,само че на Sony,вика виж го че не разбирам.И като се почнаха едни ъпдейти,един след друг.А версията на Google Play е 20.0.15 гледам в apkmirror пише че е от 6 май,но той се ъпдейтва отделно.Така че е нормално
Цитирай
#4

Това ми беше мисълта, ма си викам, чак десетина актуализации - колко стар фърмуер да са сложили или освен много често моделът да има...
Цитирай
#5

(2020-05-14, 12:11:48)rosin написа:  Здравейте. Вчера си взех телефона NOKIA 6.1 от гаранционен ремонт в БУЛГРАМ (слушалка).  Пишат, че са ми инсталирали и нов софтуер. Възстанових си всичко от акаунта ми в Google. С Android 10 е. Вече може би десетина пъти прави "Актуализация за сигурност" с рестартиране и продължава. В момента пише, че актуализацията за сигурност е от 1 април, а системна актуализация на Google play - от 1 март. Това нормално ли е ?
 Нормално е  Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)