Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Edge - Лични впечатления и коментари
#1

Motorola Edge се явява олекотената версия на Motorola Edge+ и ни предлага дисплей е с 6.7" диагонал, има OLED панел и Full HD+ резолюция, а издължената му форма позволява малко по-лесна работа с една ръка. Endless Edge дисплей прелива към двете страни на корпуса и създава илюзията, че устройството изобщо няма рамки. Визуално изглежда страхотно, но за мнозина това всъщност е минус и създава неудобство при работа.
[Изображение: 17186c17aa8e.jpg]
Опреснителната честота на дисплея е 90 Hz, което означава много гладко движение, дори когато скролирате бързо през екрана. Това създава усещане за много по-бърза работа на телефона и като цяло е една от най-приятните тенденции, стартирали от миналата година. Разбира се в настройките може да се избере още режим при стандартната допреди година 60 Hz честота или автоматичен, който превключва между двете според ситуацията, в която би имало смисъл от 90 Hz.
На борда си устройството разполага със Snapdragon 765 с 5G модем. Той е допълнен от 6 GB RAM и 128 GB вградена памет + microSD слот за до 1 TB карта памет. Основната камера е четворна, като главният сензор ни предлага 64 МР, втората камера е 16 МР със суперширок обхват от 117°, третата е 8 MP телефото камера, която предлага 2х оптично приближение, а четвъртата е 3D ToF сензор. Има опция да се снима с пълната резолюция, но се препоръчва технологията за обединяване на 4 пиксела в 1 - т.е. режим с 16 МР снимки. Селфи камера разполага с 25 MP. Батерията е с капацитет 4500 mAh. В България ще се предлага в края на май в цветовете Solar Black, Midnight Magenta на цена около 1100 лв.

 
Цитирай
Аксесоари
#2


 
Цитирай
#3

Разлики между Motorola Edge и Motorola Edge+.
[Изображение: 6e6230f53dc61c3259acf1991ecdc212-full.jpg]

 
Цитирай
#4

Здравейте, колеги! От вчера съм с Motorola Edge и меко казано съм впечатлен от телефончето. Преминах от Iphone Xs на него. Личните ми впечатления като плюсове и минуси са:

Плюсове:
- Голям 6.7 инчов екран с много наситени цветове , удоволствие е да се гледат клипове и филми.
- Поддръжката на 90 херца опресняване на екрана създава впечатление за изключително плавна работа на телефона.
- Голяма батерия: Батерията е страшно издръжлива , заредих го вчера следобяд , минали са повече от 24 часа до момента в които пиша поста. Ползвам телефона без ограничения , както и на постоянни 90 херца с 4г+ имам 6 часа и 3 минути екран към момента и 24% остатъчна батерия, което за мен е повече от супер!
- Изключително съм впечатлен и от стерио високоговорителите на телефона. Звукът се чува чисто и силно.

Минуси:
- Заоблените краища на екрана изглеждат много готино и ефектно , но по-скоро създават неудобство.
- Кейсчето в комплекта ми се струва доста хлабаво, а няма и много избор на кейсове към момента.
- Камерата се представя добре, но смятам, че за тези пари можеше да е поне 1 идея по-добре.

Това е в общи линии, не съм поданик на марки затова и изказвам обективно мнението си. Приятно съм изненадан от Motorola , не съжалявам за покупката.

Samsung Galaxy S23 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на plikat0r за това мнение:
  • stefo1970, truewarrior22, Victormihov, XAn4ETO
Цитирай
#5

Откъде го взе.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

VIVACOM обяви, че предлага двата модела от серията Edge на Motorola със сериозно намаление до края на месеца. Офертата включва цени с до 300 лв. по-ниски, само че има значение дали избирате смартфона си в магазина или онлайн.

http://nixanbal.com/do-300-lv-otstapka-z...am-vivacom

 
Цитирай
#7

Здравейте
Идната седмица ще ми пристигне новото телефонче(Моторола edge).
Поръчал съм от китайците протектори, кейсове и т.н но скоро няма да пристигнат.
От къде се оборудвате с кейсове и протектори на нормални цени, поне докато ми пристигнат китайските да има нещо..?
Тези от интернет по 30 лева за един кейс или 20 30 лева за 1 протектор ми се виждат прекалено скъпо..
Какво бихте ме посъветвали.За жалост комплекта, който ми идва ще е без стандартния тпу кейс..
Благодаря предварително

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#8

Някой с EDGE или EDGE+ може ли да сподели впечатления. Колебая се между двата ?

Huawei P20 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)