Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Влага в порта"
#1

Здравейте  , със  s10 съм и преди малко ми излезна че във порта за зареждане имало влага , при което аз се учудих много защото телефона не съм го мокрил и няма от как да влезне влага .... Ако можете да ми помогнете . Прочетох някъде че може да е от много замърсен порт , при което го изчистих и пак ми стои, растартирвах си телефона но нищо не помага ...
Цитирай
Аксесоари
#2

Снощи изпуснах телефона в канче с вода и се показа, след половин-един час и изтръскване се скри, но щом не си го мокрил, не знам дали ще свърши работа, но пробвай това, попаднах на него докато търсих в Интернет, може да се ползва като временно решение:
https://www.ifixit.com/Answers/View/5117...rging+port.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Бях чел някъде из форомите преди.
1.Изключваш телефона
2.Включваш го в зарядното.
3. Включваш телефона .
и би трябвало да тръгне да се зарежда,пак казвам чел съм го, но не съм го пробвал. Успех!

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#4

Може и да стане.Моя беше забил нещо по време на зареждане,изключих го докато се зарежда и телефона се зареди нормално.Праснах му едно чистене на кеша за всеки случай .
Цитирай
#5

Ползват се защитни тапи, като тези, на снимката. Зареждайте ги вечер, безжично:

   

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай
#6

Това с влагата в порта и при мен се появява е така от нищото, S10+ . Според мен е след ъпдейта на андроид 10. Предполагам, че иска заводски!
Цитирай
#7

hondarullezz написа:Проблемът се решава по следния начин..

1.Настройки->Приложения->Горе в дясно 3 те точки ,, показване на системни приложения" -> търсиш USB Settings търкаш кеш/дата->гасиш телефона влизаш в рековери търкаш каче/cache->рестарт нека тръгне и сложи зарядното ако не става пак същата процедура!

Буксата може да е мръсна , аз я чистя така поне 2 пъти в годината (моя почти е на 3).. взимаш клечка за зъби и на нея ще сложиш малко памук и малко парфюм или спирт и хубаво почистваш буксата.. Ще стане черен памука чистиш по горе описания начин и няма проблеми!
Цитирай
#8

С парфюм твърдо не,само с чист спирт или алкохол.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)