Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Gear fit 2
#1

Здравейте.Имам въпросния часовник и искам да попитам дали е нормално да му светят сензорите постоянно.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако им е зададено да функционират постоянно...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Изключи постоянното измерване на пулса. То това е. Други сензори няма. Направи го на 10 Мин или ръчно
То и без друго батерията и издържа по-малко от на часовник
Цитирай
#4

Добре,но като се свали от ръката продължава да свети.Той е на дъщеря ми.Аз имам Huawei GT с всичко включено постоянно и не прави така
Цитирай
#5

На ГТ2ката светят, ако не са спрени.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

Добре,но като се свали от ръката продължава да свети и не спира
Цитирай
#7

След като му спрях всякакви сензори спря да свети, иначе - да, свален от китката си чака да се постави. Явно, когато е на ръката не се виждат светлинките. То си пише в упътването, че за да бъде достоверно замерването, трябва да лежи сравнително плътно върху китката.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

(2020-05-20, 20:35:55)alexbg67 написа:  След като му спрях всякакви сензори спря да свети, иначе - да, свален от китката си чака да се постави. Явно, когато е на ръката не се виждат светлинките. То си пише в упътването, че за да бъде достоверно замерването, трябва да лежи сравнително плътно върху китката.
Ок,но GT то като го сваля,спира,докато самсунга не,при включено всичко и на двата.
Цитирай
#9

Много е вероятно да има допълнителен сензор за близост и това е само мое предположение, защото не притежавам, а и не съм се интересувал от часовника. ГиТи освен с хубав дизайн не знам да изпъкват с нещо друго. Дългата уж батерия е благодарение на това, че са скопени, като операционна система. Всяка промяна идва с ъпдейт свише... И сме се примирили с това. Идеята ми е, че часовниците не са сравними.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#10

(2020-05-20, 21:10:22)alexbg67 написа:  Много е вероятно да има допълнителен сензор за близост и това е само мое предположение, защото не притежавам, а и не съм се интересувал от часовника. ГиТи освен с хубав дизайн не знам да изпъкват с нещо друго. Дългата уж батерия е благодарение на това, че са скопени, като операционна система. Всяка промяна идва с ъпдейт свише... И сме се примирили с това. Идеята ми е, че часовниците не са сравними.
Скопени от какво.На мен ми върши работа,показва абсолютно всичко което ме интересува,не говоря по него и не слушам музика от него,показва всички входящи съобщения и най важното държи 10 дена постоянна употреба със всичко включено
Цитирай
#11

Именно, доволни сме от тях в минималистичия им вариант. Другите брандове предлагат много повече възможности, защото имат операционна система, позволяваща персонализиране, далеч по-лесно и богато от това на ХВ. За сметка на батерията.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

(2020-05-20, 19:37:53)rumo написа:  Изключи постоянното измерване на пулса. То това е. Други сензори няма.  Направи го на 10 Мин или ръчно
То и без друго батерията и издържа по-малко от на часовник
От това беше.Постоянното измерване на пулса.Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)