Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как мога да видя паролите в телефона си S9+
#1

Намерих програми за виждане на паролите на сайтове където съм регистриран, емайлите ми, но не намирам на Spotify. 
Как да видя паролата ми и емайла с която съм влязал в Spotify?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
Аксесоари
#2

Като за начало може да използваш търсачката на всеки един имейл акаунт който имаш.Там ше разбереш кой е имейла. Може да си се регистрирал и с фейсбук акаунта ти.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#3

Ако си запазваш паролите в Samsung pass можеш от там да видиш данните си.
Ако не, можеш и така да пробваш  https://support.spotify.com/bg/article/f...rom-cache/
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoshtenYastreb за това мнение:
  • Вечния
Цитирай
#4

Влизаш в Гугъл акаунта си,там мисля, при сигурност се пазят всички пароли.
https://support.google.com/accounts/answ...8650?hl=bg
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Вечния
Цитирай
#5

Ровя се , пробвам но паспорта на Spotify не мога да го намеря. Явно за приложения паспортите не се пазят в телефона.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#6

(2020-05-22, 08:40:50)Вечния написа:  Ровя се , пробвам но паспорта на Spotify не мога да го намеря. Явно за приложения паспортите не се пазят в телефона.
Други я вариант е да му дадеш забравена парола,и да ти изпрати на имейла да я смениш и си я записвай на тефтерче,така е най сигурно.
Пп-От телефона става така.Отиваш при настройки-Google-управление на профила,под снимката на профила ти и цъкаш.Най от долу на меню 3 чертички-намираш СИГУРНОСТ-скролваш на долу и търсиш МЕНИДЖЪР НА ПАРОЛИ и цъкаш на него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Вечния
Цитирай
#7

(2020-05-22, 11:49:14)DoryanY написа:  Други я вариант е да му дадеш забравена парола,и да ти изпрати на имейла да я смениш и си я записвай на тефтерче,така е най сигурно.
Пп-От телефона става така.Отиваш при настройки-Google-управление на профила,под снимката на профила ти и цъкаш.Най от долу на меню 3 чертички-намираш СИГУРНОСТ-скролваш на долу и търсиш МЕНИДЖЪР НА ПАРОЛИ и цъкаш на него.

Ще го пробвам сега, дано да стане.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)