Анкета: Кой от трите модела имате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
LG G8
0%
0
0%
LG G8s
50.00%
11
50.00%
LG G8x
9.09%
2
9.09%
Искам да видя само резултатите
40.91%
9
40.91%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на LG G8, S и X
#1

Отварям тази тема/анкета, за да се преброим собствениците на LG G8, S и X 

Моля да гласувате и в анкетата!
[Изображение: 30571293_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Dowper, ganchev, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ще гласувам утре като го получа и ако всичко е наред с апарата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Записвам се и аз с един G8X черен

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#4

G8s
Октомври 2019г.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Marto.g, vargala81
Цитирай
#5

(2020-05-21, 01:40:27)oxuboxu написа:  G8s
Октомври 2019г.
Ако може и да гласуваш и в анкетата!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

От днес вече съм с G8s. Единствено ме издразни шейната за сим и сд картата в Спиди като го преглеждах. То и ръцете ми трепериха, ама за пръв път си слагам картите толкова трудно. На покофон също беше на шейна, слагал съм и на други Шаомита, но не помня да съм ги намествал толкова трудно Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#7

И аз се записвам с черен G8S, закупен от колега от форума.
[-] 3 потребители изказват благодарност на niksan3031 за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#8

Така де, бройте ме с 2бр. Черния го продадох на колега, вероятно постът над мен. Прибрах се от отпуска и грабнах един бял. Хуавея дето ползвах глътна вода(въпреки IP68) и трябваше спешно да купя нещо яко и изгодно. Е няма по добра сделка от G8S за 300 евро. Телефона наистина е без слабости, освен Андроид ъпдейтите. Но новия Андроид от известно време не задължително по добър от предходния.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#9

Ами в крайна сметка и аз се отказах от П30 Про, че даже поръчах 2 броя - един за мен и един за жената Big Grin Big Grin Няма, влече си ме пустото LG и това си е. Tongue

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай
#10

Браво! Надявам се да оправдае очакванията ти.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#11

Ами освен ширината, с която нямам избор и ще свикна, другото е точно това, което искам. Истината е, че П30 Про е прекрасен телефон, че е и с 8ГБ РАМ (въпреки, че 6 ще са достатъчни са следващите поне 2 години) но някои неща определено ме дразнеха и мисля, че при ЛГ-то няма да ги има. Например слушалката не е много силна и на по-шумни места дори и на най-увеличеното си е малко тегаво, това го отдавам на факта, че е пиезо. Говорителя също не е много силен, както и смятах, че липсата на стерео звук не е голяма работа, но се оказа, че за мен е. И нещо, което през последните години не съм ползвал, но след като ЛГ го позволяват смятам да се възползвам, а именно СД Карта. Не на последно място нещо, което очаквам и при ЛГ да го има, тъй като го има и при П30 Про, макар и не толкова, колкото при С10е - там беше трагедия. Нотификациите, най-вече от ГМейл идват винаги със закъснение, ако телефона е в стендбай, но най-вероятно си е от андроид, защото имам един стар айфон и там идват на секундата

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#12

Не съм забелязал на lg да ми закъсняват каквито и да са известия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#13

Дано, ще видим. Просто като е в стендбай, макар и да съм му направил всевъзможните настройки и оптимизации, заключване в РАМ и т.н. и т.н. ако телефона ми е в стендбай и си седи в джоба и примерно изтегля пари от банкомат (имам имейл известие) ми идва след 5-10-15мин. това е разбира се и за всякакви други мейли. На айфона идва не на секундата, а направо на стотната, ако ще 1 ден да не съм му светвал екрана. И това много ме дразнеше при П30 Про, а при С10е беше просто БРУТАЛНО, не че не идваха със закъснение, а изобщо не идваха докато не го светна... мнооого рядко нещо да мине.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#14

Да и на s9 ми е така. Точно за това тук ми направи впечатление. На s9 ако не дойдат дълго изведнъж се изсипват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#15

Ами, ако е така ще е направо върха. Абе знаех си аз, че не трябва да се изневерява на LG и че си изпипват всичко като хората. В интерес на истината телефоните, с които съм се задържал най-дълго са били LG Optimus GT540 (първият ми смарт) после го смених с LG Optimus 2X и исках 4Х, направо си ми беше мечта, но по онова време не можех да си го позволя и така 2016г. взех G4, с който изкарах 2 години и досега 2 години лутане в точният телефон, рез това време бях гледал и G6 и G7, ама само се дърпах - ходи ме питай защо. И така да видим какво ще стане с този, ама съм ентусиазиран, че това ще е той.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

Точно за Gmail-а съм пробвал от на сина телефона (Poco F1) и при мен идват моментално, докато при Покото идват ако отворя приложението Gmail.
Иначе звука в слушалката го чувам нормално, но само като разговарям с майка ми я чувам зле. Стара Нокия с копчета.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#17

(2020-08-18, 19:23:38)nowhere написа:  Ами в крайна сметка и аз се отказах от П30 Про, че даже поръчах 2 броя - един за мен и един за жената Big Grin Big Grin Няма, влече си ме пустото LG и това си е. Tongue

Nowhere, в какъв цвят ги поръча, пиши на лични онлайн магазина, или направо адреса.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 2 потребители изказват благодарност на venko1407 за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#18

И аз да се разпиша с един g8s, закупен от онлайн магзин.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 3 потребители изказват благодарност на venko1407 за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu, vargala81
Цитирай
#19

Честито колега, в крайна сметка си намерил черен. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu, venko1407
Цитирай
#20

Да се похваля, с тъй дълго чаканата придобивка. Smile

Разбира се сниман с G8S Wink

[Изображение: 32179398_m.jpg] [Изображение: 32179399_m.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 3 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu, venko1407
Цитирай
#21

Честито и със здраве да се ползва. От кой магазин го купи?

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#22

Благодаря ти, от МедиаМаркт Германия го взех.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • ganchev, oxuboxu
Цитирай
#23

Честито! Жена ми и Подарих същия сет преди 1/2 година и е доволна. Тя си го избра. Единствено се е оплаквала от качеството на предната камера.

Пс. Като е с 2рия дисплей, трябва чанта. Много голямо и тежко става иначе за носене из джобовете

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на jivkojj за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#24

Благодаря, да, тежичък и голям става, но втория екран ми е за вкъщи най-вече, като си разцъквам нещо на него, тъй като телефона почти изцяло е заместил домашния компютър и сега този с втория екран ще м ие супер допълнение или като ходя някъде на път/почивка евентуално. Иначе телефон сам по себе си е страхотен дори и без втория екран.

Относно предната акамера, може би се е оплаквала от качествот, ако се опитва да снима по-отблизо, тъй като няма автофокус, а фиксиран и а да фокусира добре трябва мааалко повече да се протегне ръката от обичайното.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#25

(2020-11-04, 14:51:12)nowhere написа:  Благодаря ти, от МедиаМаркт Германия го взех.
Колко пари ти излезе ?

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)