Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам проблем
#1

Здравейте, опитах да инсталирам на p40 pro ГУГЪЛ НО НЕ стана. От тогава ми излиза едни събщения от гугъл постояно. Опитах се да нулирам телефона до зъводски настройки но не ми дава. Моля помогнете ми.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-05-21, 14:55:33)gery_307cc написа:  Здравейте, опитах да инсталирам на p40 pro ГУГЪЛ НО НЕ стана. От тогава ми излиза едни събщения от гугъл постояно. Опитах се да нулирам телефона до зъводски настройки но не ми дава. Моля помогнете ми.
Пробва ли с Фактори ресет?
Цитирай
#3

Има доста начини за инсталиране на Гугъл и също така много много варианти да се омажат нещата на даден етап. Оставам с усещането че не си много в час с подробностите - то си е сложна материя, направо мистерия. Та най добре хард ресет, но как така не ти дава? Какво изписва?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#4

(2020-05-21, 14:55:33)gery_307cc написа:  Здравейте, опитах да инсталирам на p40 pro ГУГЪЛ НО НЕ стана...
Как да инсталирате услугите на Google на Huawei телефони - стъпка по стъпка - Тук

 
Цитирай
#5

https://www.youtube.com/watch?v=rgndzOCFR_8

Ако не се разбираш с руския или не се ориентираш в темата там.
Цъкай направо на това видео и следвай всичко.
Цитирай
#6

Привет, колеги! От преди няколко часа и аз съм с този модел, но имам един проблем свързан с инсталирането на MoreApps oт Huawei gallery..
Не ми открива самото приложения в търсачката на Huawei gallery, a когато сканирам QR кода, който е на целуфана на кутията, ми го открива, но пише, че не е налично за моя регион и не ми позволява да го инсталирам.. Имате ли някакви идеи?
Цитирай
#7

Щом имаш известия не си го качил както трябва.
Цитирай
#8

Известието е в самия huawei gallery
Цитирай
#9

http://download.moreapps.io от тук изтегляш и инсталираш Smile
Цитирай
#10

Благодаря ..но се оправих ..излязох от профила нa huawei id, защото когато съм го създавал, съм задал регион Хонконг, Китай ..и вероятно затова не ставаше Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#11

От APKPure изтеглих уж Гугъл карти .. същите са, само, че на английски и гласовото въвеждане не работи .. както и когато дам на directions, иска да се впиша в акаунта си, демек гугълския, което съответно не става, демек не мога да ползвам и навигацията, а тя за мен е най-добрата, по ред причини, една, от които е че когато задам даден адрес, ми го показва със снимка ..та, въпросът ми е някой успял ли е да я подкара тая навигация Smile)
Цитирай
#12

https://youtu.be/Aed_y89L1G0
Чрез показаното видео се инсталира GMS на Matepad Pro и работи. В момента има проблем, някои при използването на посоченото видео показаният метод ! Преодоляването е обяснено в 4pda.ru - инсталиране на GMS на Huawei !
Цитирай
#13

(2020-07-02, 14:33:40)Tix0mir написа:  От APKPure изтеглих уж Гугъл карти .. същите са, само, че на английски и гласовото въвеждане не работи .. както и когато дам на directions, иска да се впиша в акаунта си, демек гугълския, което съответно не става, демек не мога да ползвам и навигацията, а тя за мен е най-добрата, по ред причини, една, от които е че когато задам даден адрес, ми го показва със снимка ..та, въпросът ми е някой успял ли е да я подкара тая навигация Smile)
работи си без проблем без акаунт, незнам защо не ти работи, даже според ъпдейта идва и на бг език, гласово си е на български

https://youtu.be/4t59tljxL18

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#14

Влязох в разрешенията и му разреших разни неща и работи ..
Иначе имах предвид, че не работи микрофончето, чрез което задаваш адрес, вместо да го пишеш ..иначе упътванията ми ги говори на български ..
Иначе и самия език на навигацията ми е на английски Smile
А по отношение на разрешенията, когато използваш за пръв път дадено приложение, не пита ли само дали разрешаваш еди какво си ..обикновено е така, а тук не ме е питало нищо ..
Цитирай
#15

До сега на всички телефони huawei, които съм имал, в настройките на дисплея имаше верига на началния екран ..тоест можеше от последната страничка на екрана да отидеш на първата и обратното ..беше една безкрайна и удобна ротация ..сега тук го няма ..
Някой да знае дали не е променено името на настройката и да е на някое друго място ..или да знае начин как може да се направи ? Smile
Цитирай
#16

Today можеш да си го спреш, но "веригата" я няма.
Цитирай
#17

Тъпо ..мн удобно беше ..тодея съм го спрял Smile)
Цитирай
#18

Някой знае ли е някакво приложение, което да показва, че имаш пропуснато повикване или съобщение на изгасен екран? Много тъпо, че няма диодче, пробвах програмките които показват в ютуб на самсунгите, но те не работят без GMS.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#19

Always on display трябва да показва всичко необходимо.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#20

Или си купи смарт часовник/гривна Big Grin
Цитирай
#21

Не искам Always on display, телефона го купих с Watch gt2 така че имам и часовник, но ми се иска когато съм си в къщи например и телефона стой на масата, и е на тих режим, ако някой ми звънне или получа съобщение да мога да видя някак.Явно поне за сега няма как.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#22

Здравейте, някой може ли да ми помогне как и от къде да си инсталирам приложението на YouTube?
Цитирай
#23

(2020-07-09, 17:29:05)pi6ligara написа:  Не искам Always on display, телефона го купих с Watch gt2 така че имам и часовник, но ми се иска когато съм си в къщи например и телефона стой на масата, и е на тих режим, ако някой ми звънне или получа съобщение да мога да видя някак.Явно поне за сега няма как.
Ами нали една от функциите на AOD е именно това,да видите някак че са ви търсили

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#24

Приятелю, аз ли не го обяснявам добре или вие не можете да ме разберете не знам? Ако не искам да речем цяла нощ да ми свети часовника на дисплея, а искам ей такава, обикаляща около камерата светлинка за известия https://youtu.be/P45xAi-CX0k , при положение че всички подобни програми работят с GMS има ли някоя, която да е сработила с нашите телефони? Това питам!

(2020-07-09, 20:54:46)mora написа:  Здравейте, някой може ли да ми помогне как и от къде да си инсталирам приложението на YouTube?
Инсталирай си YouTube Vanced, работи чудесно, ако искаш да си логнеш профила има в YouTube клипове как става, не е трудно.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#25

Инсталирах си YouTube Vanced, но не ми позволява да се логна в профила си Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)